Uitslagen Alteveer 2 juli 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Wisselvallig
Baan: Zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Buiten mededinging

Diskwalificatie

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Theo SchrorMusselkanaalMassey-Ferguson17852.0533.6685.71
2Ton HeunAlteveerRenault Super 6D59.6625.5085.16
3Rik HulsAlteveerJohn Deere 103058.0021.1379.13
4Bert KlokBellingwoldeDavid Brown 99648.0027.9475.94
5Danny KuperAlteveerJohn Deere71038.2426.9965.23
6Myron MakkinkAlteveerJohn Deere 82037.5021.1058.60
7WiegmanBrabantInternational533100.0053.79153.79
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson17897.98100.00197.98
2Arjan StrockmeijerMusselFiat85097.1095.12192.22
3Gert BaasHarpelFiat640dt91.33100.00191.33
4Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere 213091.06100.00191.06
5Andre SoerAlteveerInternational 72490.44100.00190.44
6Bert LutjeboerAlteveerInternational 64490.05100.00190.05
7Henk Moed OnstweddeJohn Deere 213084.1269.82153.94
8Martijn KanningNieuwe PekelaFiat 75093.6144.55138.16
9Bert StrockmeijerOnstweddeInternational72489.7738.43128.20
10Robert Oosterveld BellingwoldeNew Holland 65-7084.6040.33124.93
11Lambert Jan HorlingsGasselternijveenschemondInternational 63384.4440.19124.63
12Katinka de VriesLoppersumRenault 751-487.5536.63124.18
13Jaap Dick GrootOnstweddeFord 460088.6132.62121.23
14Arjan KlasensHarpelInternational 64487.4533.15120.60
15Harold StrockmeijerMusselSame Explorer 7552.2739.3391.60
16Jordy ManningNieuw BuinenInternational 745XL43.9337.1381.06
17Reint HilgengaOnstweddeSame Saturno 8042.5636.6379.19
18Chris StrockmeijerOnstweddeInternational 844s42.1433.0075.14
19Dennis HulsAlteveerFord 400073.6300.0073.63
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Chris TapkenOude PekelaInternational 104693.98100.00193.98
2Martijn KoopsHarpelLamborgini 87493.72100.00193.72
3Jan BruursGrijpskerkVolvo bm70092.87100.00192.87
4Cor BoelsAlteveerInternational 104692.34100.00192.34
5Be MoedAlteveerJohn Deere 312091.73100.00191.73
6Pita v DellenGrijpskerkVolvo Bm70094.1696.50190.66
7Gert Jan SchuurmanStadskanaalJohn Deere 304096.9293.49190.41
8Wim vd HendeOude PekelaBelarus MT396.1892.10188.28
9Peter SiepelAlteveerFiat 90092.2792.50184.77
10Bart SchutenSellingenLandini Mythos 10089.2178.83168.04
11Jos v DijkAlteveerJohn Deere 312090.6377.15167.78
12Gerben Ensink2e ExloermondFord 681090.0370.63160.66
13Martin PannemanStadskanaalNew Holland 563588.4976.16164.65
14Ferdinand v BovenAlteveerMassey-Ferguson110090.8171.46162.27
15Michiel MulderBourtangeInternational 844s94.0151.36145.37
16Gerard KuperVeeleNew Holland T506088.7256.16144.88
17Harm Jan WilzingOnstweddeJohn Deere 313088.7633.71122.47
18Albert EdensBellingwoldeFiat 1000dt79.9640.00119.96
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Roelof BuzemanBourtangeInternational956XL89.2759.96149.23
2Jeroen KlokBellingwoldeJohn Deere364087.6759.55147.22
3Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere334050.9763.97144.94
4Berend JansemaSellingenFendtGTA39583.9060.40144.30
5Gerwin JansenVlagtweddeFiat110-9079.5060.07139.57
6Harm Jan de BoerOnstweddeFiat1180DT80.9358.50139.43
7Reinder HulsBourtangeMassey-Ferguson312581.1657.87139.03
8Johan BolkValthermondFendtFavorit 610 LS77.0861.77138.85
9Hilvert Ten HaveHarpelJohn Deere612080.1357.23137.36
10Arnolt RuiterAlteveerInternational105586.3549.72136.07
11Jan ZomerMusselInternational95561.5158.03119.54
12Henk VeningaNieuwe PekelaBelarus89257.5058.22115.72
13Stephan NiemanVlagtweddeInternational95549.0355.65104.68
disArjan GoossensNieuwe PekelaJohn Deere365093.8068.14161.49
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ken MensenVledderveenInternational 1455XL100.0083.44183.44
2Arjan RiksVlagtweddeCase IH1455XL10081.61181.61
3Rene PeppingAlteveerUrsus160490.6581.74172.39
4Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat130087.1377.90165.03
5Patrick RakersVrieschelooInternational1455XL90.0772.38162.45
6Maryam SandeeHolteInternational124688.6071.99160.59
7Grietje VermanningOldeboarnCase IH1455XL89.6569.68159.33
8Kevin de GrootSellingenSteyr914589,5961.39150.98
9Ada RasBellingwoldeNew HollandTM 16581.4152.38133.79
10Erwin ter VeldhuisVrieschelooLandiniLegend 16581.1849.48130.66
11Erwin BessembindersHolteRenaultAres 640 RZ78.7049.21127.91
12Marjon KlokBellingwoldeJohn Deere691079.9634.23114.19
13Rolf BruggersOnstweddeNew HollandT606059,9235.5695.48
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Evert KroesOldeboarnInternational145510087.45187.45
2Detmer ten HaveBeertaFendt82010082.30182.30
3Bert Jan JansenVlagtweddeFiat160-90 DT10083.06183.06
4Wim SchuiterdVlagtweddeLandini165 TDI10078.02178.02
5Henk VegterHolteCase IHCVX 19510075.40175.40
6SchuurmanStadskanaalJohn Deere 6920100.0070.69170.69
7Martin BijkerEmmer compascuumFord County 112489,2363.84153.07
8Hanne MoedVeelerveenJohn Deere 861074,2351.50125.73
9Marijn GoossensNieuwe PekelaVolvo BM265442,4183.22125.63
Standaardklasse 7500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Lizeth ten HaveBeertaFendt91689.8885.00174.88
2Han SchuttenbeldBellingwoldeNew Holland887089.3383.85173.18
3Marco de VriezeNieuw BuinenFendt93088.7483.64172.38
4Koenraad BrouwerVeelerveenDeutzArgrotron X 71087.2583.30170.55
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr 1400100.00100.00200.00
2Rolf KleterAlteveerInternational 1246100.0088.02188.02
3Team AkkerWarfstermolenCase IHCS 15085.2780.55165.82
Supersportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Adriaan SandeeHolteInternational 1455XL100.0086.26186.26
2Red SmokeyAlteveerInternational 1246100.0056.69156.69
3Pleun de BruinAlteveerJohn Deere 6820100.0019.13119.13
4Team AkkerWarfstermolenCase IHCS 15069.3353.78123.11
5Simon BerendsNieuw-BuinenInternational 10660.210.21
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wiard vd HendeOude PekelaJohn Deere4430100.0068.16168.16

Foto's Trekkertrek Alteveer 2011

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap