Uitslagen Alteveer 7 juli 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Zonnig
Baan: Zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement/ Noordelijke competitie regels

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Buiten mededinging

Diskwalificatie

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henk van BovenAlteveerMassey-Ferguson15587,0475,77162,81
2Dennis HulsAlteveerFord400081,3370,79152,12
3Ton HeunAlteveerRenaultsuper 6D81,2269,85151,07
4Theo Schr”rMusselkanaalMassey-Ferguson17879,6969,77149,46
5Erik MoedOnstweddeJohn-Deere112081,1158,8139,91
6Bert KlokBellingwoldeDavid Brown99682,1651,79133,95
7Ferdinand SwartsAlteveerJohn-Deere71080,2147,28127,49
8Maron MakkinkAlteveerJohn-Deere82073,237,580,73
9Jan HoltjerVlagtweddeSteyr8065743,8377,83
10Erik DeulingStadskanaalMassey-Ferguson13554,3121,3575,66
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjan KanningNieuwe PekelaFiat75010087,19187,19
2Andre SoerAlteveerInternational72494,0889,87183,95
3Martijn KanningNieuwe PekelaInternational84492,1690,72182,88
4Harold StrockmeijerMusselFiat85090,588,07178,57
5Rolf KleterAlteveerJohn-Deere213091,6684,11175,77
6Bert StrockmeijerOnstweddeInternational844 s91,2782,68173,95
7Ferdinand van BovenAlteveerMassey-Ferguson17889,5881,83171,41
8Harm jan HartsuikerOnstweddeInternational72490,0980,79170,88
9Jan HilgengaOnstweddeSameSaturno 8088,0778,5166,57
10Henk MoedOnstweddeJohn Deere213085,8780,41166,28
11Bert LutjeboerAlteveerInternational64490,6174,72165,33
12Jaap Dick de GrootOnstweddeFord460083,5676,87160,43
13Arjan KlasensHarpelInternational64484,373,76158,06
14Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson178 T84,169,39153,49
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Cor BoelsAlteveerInternational104699,6377,44177,07
2Michiel MulderBourtangeInternational844-S98,376,94175,24
3Rolf MulderVeendamLandini950098,6175,68174,29
4Gert PrinsAlteveerJohn-Deere313097,1577,05174,2
5Richard DrenthNieuw BuinenJohn-Deere303098,5373,83172,36
6Be MoedAlteveerJohn-Deere312097,7674,01171,77
7Peter SiepelAlteveerFiat90095,1675,63170,79
8Michiel SchuurmanStadskanaalJohn-Deere304093,6776,65170,32
9Arjan StrockmeijerMusselFiat85096,5573,43169,98
10Rudolf de BruinKolhamJohn-Deere214093,3871,33164,71
11Wim van den HendeNieuwe PekelaBelarusMT385,975,54161,44
12Roelof OosterveldAlteveerInternational84487,6969,99157,68
13Jos van DijkAlteveerJohn-Deere31208473,64157,64
14Jordy ManningNieuw BuinenInternational95654,9570,62125,57
15Arjan veeninganieuwe pekelaInternational84445,1368,42113,55
16Rik OosterveldOnstweddeLandinivision 9572,4338,39110,82
17Harm Jan WilzingOnstweddeJohn-Deere313031,570,97102,47
18Hanne MoedVeelerveenJohn-Deere313039,740,0879,78
19J R GroenwoldVeendamDeutz100698,2578Disk
20Chris TapkenOude PekelaInternational104610080,36Disk
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan ZomerMusselInternational95595,6187,82183,43
2Rick PeppingSellingenInternational104699,483,83183,23
3Claudia SwartsAlteveerJohn-Deere334099,6983,49183,18
4Ronald HilvertsHolteFendt610 LSA96,1984,23180,42
5Harm-Jan de BoerOnstweddeFiat1180 DTH98,4581,43179,88
6Johan BolkMusselkanaalFendtFavorit 610 LS96,0979,65175,74
7Jeroen KlokBellingwoldeJohn-Deere364098,6376,88175,51
8Wim BijkerKlazienaveenInternational104694,4680,18174,64
9Gerwin JansenVlagtweddeFiat110-90 DT88,4982,35170,84
10Rik hulsAlteveerford770091,6678,82170,48
11Hilvert ten HaveHarpelJohn-Deere612090,9573,92164,87
12Remon Te veldeStadskanaalSameLaser 10088,474,72163,12
13Rick MensenMusselCase IH1056 XL84,1178,94163,05
14Rolf BruggersOnstweddeCase IH1056 XL87,2774,98162,25
15Reinder HulsBourtangeMassey-Ferguson312522,0587,11109,16
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maryam SandeeHolteInternational1455XL10081,61181,61
2Grietje ManningOldeboarnCase IH1455XL99,8881,37181,25
3Arjan RiksVlagtweddeCase IH1455 XL10080,24180,24
4Patrick RakersVrieschelooInternational124610079,61179,61
5Rene PeppingAlteveerUrsus160499,2176,89176,1
6Tim SchimmelNieuw WeerdingeInternational145596,0379,17175,2
7Samantha OosterveldHolteCase IHCS 15097,6175,52173,13
8Marjon KlokBellingwoldeJohn-Deere691093,4376,88170,31
9Erik JansenSellingenNew-HollandM 13587,1872,96160,14
10Jarke AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson312582,6771,11153,78
11Gerwin OlijslagerOnstweddeCase IH1455 XL80,5270,66151,18
12Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat1300 DT1000disk
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Richard de JongeKerkenveldCase IH1255XL10092,78192,78
2Bert Jan JansenVlagtweddeFiat 160-90DT TURBO10086,84186,84
3Evert KroesOldeboarnInternational145510084,66184,66
4Marcel WijnholdsNieuw WeerdingeFendtVario 71694,6877,97172,65
5Detmer ten HaveBeertaFendt82092,7677,36170,12
6Martin BijkerEmmer compascuumFord112491,1877,62168,8
7Emiel PoelmanAlteveerFendtVario 71888,0279167,02
8Kevin BuiterNieuw WeerdingeNew-HollandTM 15588,2975,17163,46
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Evert KroesOldeboarnInternational145510087,8187,8
2Marco de VriezeNieuw buinenFendt82093,5281,77175,29
3Jarl HulsmanBourtangeCase IHCVX 17590,6178,69169,3
4Roy van der VeenNieuw WeerdingeFendt615 LSA-E9,6385,3594,98
Standaardklasse 8500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Kevin de GrootSellingenFendt92694,4893,95188,43
2Koenraad BrouwerVeelerveenDeutz21088,1182,65170,76
3Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16581,8883,68165,56
4Ken MensenVledderveenKirovetsK800A100100200
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr140010090,77190,77
2Albert EdensBellingwoldeFiat180-9099,1686,1185,26
3MCV ValthermondValthermondInternational124690,1776,57166,74
4Team AkkerWarfstermolenCase IH15096,3467,27163,61
5Dagmar EeuwemaGrijpskerkJohn-Deere443099,348,83148,13
6Explodeere Bernard KuiperKommerzijlJohn-Deere66201000,93100,93
7Van RegterenGrijpskerkInternational1246088,8988,89
Sportklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Van RegterenGrijpskerkInternational124694,11100194,11
2Dennis StrooboscherGrijpskerkJohn-Deere443094,6796,63191,3
3Team AkkerNiezijlCase IH15092,4496,32188,76
4ExplodeereKommerzijlJohn-Deere662097,54097,54
Supersportklasse tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Speelman/deBruinAlteveerJohn-Deere6210R10091,88191,88
2Adriaan SandeeOnstweddeInternational1455XL10090,44190,44
3Simon BerendsNw BuinenInternational106610087,94187,94
4Reinolt RitzemaZuidwoldeCase IHMX190,8584,41175,26
Prostockklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wiard van den HendeOude PekelaJohn-Deere443095,282,72177,92
Truckklasse tot 9500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
11 De manne van Janne 1Scania81,08100181,08
22 De manne van Janne 2Scania79,61100179,61
33 Daf VerspuiDAF58,66100158,66

Foto's Trekkertrek Alteveer 2012

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap