Uitslagen Alteveer 6 juli 2013 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog zonnig warm
Baan: Kleileembaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Buiten mededinging

Diskwalificatie

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B. KlokBellingwoldeDavid Brown96694,8393,8188,58
2H. van BovenAlteveerMassey Ferguson 15594,591,3185,8
3T. HeunAlteveerRenault Super 6D89,5388,1177,58
4D. HulsAlteveerFord 400089,6787,7177,4
5M. KruizeOnstweddeJohn Deere 103088,9182,7171,61
6G. DeddensTer ApelMassey Ferguson 13387,8482,8170,68
7T.  SchrorMusselkanaalMassey Ferguson 17899,0493,3DIS
7E HemsemsMusselFordsonMajor94,4594,9DIS
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H.  StrockmeijerMusselFiat85010090,6190,61
2F. van BovenAlteveerMassey Feguson17810086,9186,86
3R. BruggersOnstweddeFendt306LS94,0588,1182,16
4E. PoelmanAlteveerJohn Deere213095,6186,3181,89
5A. SoerAlteveerInternational72491,1186,2177,33
6C. StrockmeijerOnstweddeInternational844s92,384,9177,16
7B. LutjeboerAlteveerInternational64492,380,8173,07
8H. MoedOnstweddeJohn Deere213088,7284,1172,86
9A. KlasensHarpelInternational64489,5680,4170
10J.D. de GrootOnstweddeFord460085,1278,3163,38
11S. OosterveldNw PekelaInternational64477,7885,1162,86
12M. KanningNieuwe PekelaInternational844s70,1989,3159,51
13J. HoltjerVlagtweddeSteyr806553,2873,9127,15
14R. LukensAlteveerJohn Deere163039,8770,7110,54
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. DrenthAlteveerJohn Deere304089,7592,9182,6
2R. JansenGrollooFordsonPower Major90,6191,6182,24
3C. BoelsAlteveerInternational104690,1191,9181,99
4J.R. GroenwoldVeendamDeutz100.0689,4192181,39
5B. MoedAlteveerJohn Deere312089,2891180,32
6C. TapkenOude PekelaInternational104689,1391,1180,26
7J. ManningNieuw BuinenInternational756XL91,588,7180,19
8B. StrockmeijerOnstweddeInternational94688,6591179,65
9R. MulderVeendamLandini950088,9490,4179,32
10G. PrinsAlteveerJohn Deere313089,5589,7179,24
11R. DrenthNieuw BuinenJohn Deere303088,6990,5179,18
12A. StrockmeijerMusselkanaalFiat85089,3889,4178,78
13M. MulderBourtangeInternational844s89,2288,6177,83
14W. FeikenAlteveerJohn Deere312088,6488,7177,3
15H. MoedVeelerveenJohn Deere313088,3388,9177,2
16M. SchuurmanStadskanaalJohn Deere304087,6789,3177
17H.J. WilzingOnstweddeJohn Deere313087,9488,5176,47
18R. MeijerKolhamJohn Deere214087,4587,7175,18
19H. ten HaveHarpelJohn Deere612086,787,7174,39
20F. VegterHolteJohn Deere84,7287,7172,46
21R. HulsAlteveerFord 681081,1490,8171,91
22R. MensenMusselInternational745 XL78,3380,9159,27
23H. VeningaNieuwe PekelaBelarus89290,6694DIS
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. BijkerKlazienaveenInternational124610097,3197,26
2H. KanningNieuwe PekelaFiatF14098,9391,7190,65
3J. KlokHarpelSteyr813096,990,5187,43
4H.J. de BoerOnstweddeFiat1180DTH93,6790,1183,78
5R. HilvertsHolteFendt610LSA92,3390,1182,39
6J. BolkValthermondFendt610LS91,4889,1180,59
7R. HulsBourtangeMassey Ferguson 312591,1488,3179,46
8J. ZomerMusselInternational95590,7488,6179,33
9H. AltingJipsinghuizenMassey Ferguson 312591,4487,6178,99
10G. JansenVlagtweddeFiat110-90 DT90,887,9178,65
11R. te VeldeStadskanaalSameLaser 10088,2486,4174,6
12N. LensingSchoonlooInternational1056 XL88,8885,6174,45
13M. OlthofJipsingbourtangeInternational105589,1385174,17
14J. KlokBellingwoldeJohn Deere364087,9585,2173,1
15K. te VeldeStadskanaalRenaultAres85,4479,2164,6
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. SterenborgOnstweddeCase IH1455 XL10086,1186,05
2R. PeppingAlteveerUrsus160410085,2185,15
3B. HazelhoffVlagtweddeNew HollandM 16010081,3181,27
4M. SandeeHolteInternational1455 XL83,7292,7176,41
5E. JansenSellingenNew HollandM 13510075,7175,67
6M. KlokBellingwoldeJohn Deere691089,2777,9167,21
7J. AltingJipsinghuizenMassey Ferguson646590,4473,8164,27
8A. Sandee jrHolteCase IH1455XL10091,7DIS
8G.VermaningOldeboarnInternational145510088,4DIS
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. WijnholdsNieuw WeerdingeFiat180-90 DT10099,8199,83
2Grondverzet KuiperBoven PekelaCase IH1455XL10092,7192,66
3Kuiper grondverzetBoven PekelaCase IH1455XL10092,4192,44
4E. KroesOldeboarnInternational 145510091,5191,47
5M. BijkerEmmer CompascuumFord County 112410091,5191,46
6J.H. PotzeBellingwoldeFiat 1300DT97,3587,1184,46
7H. RasBellingwoldeLandini 165 TDI91,7982,7174,46
8B.J. JansenVlagtweddeNew HollandM 16588,0879,1167,2
9L.J. OnnesFinsterwoldeInternational 106685,4476,4161,86
Standaardklasse 7500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. de GrootSellingenFendt92699,7694,7194,44
2K. BrouwerBellingwoldeDeutzX71092,1893,6185,8
3B. MoedVeelerveenDeutz90,2493,5183,78
4E. KroesOldeboarnInternational145583,4188,4171,77
Duo Trek 0 tot 14000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Team SandeeHolteInternational 1455 XL & Case IH 1455 XL96,189185,05
2Team Kuiper Boven PekelaCase IH 1455 XL & Case IH 1455 XL91,7393184,73
3Team GoossensOude PekelaJohn Deere 4430 & John Deere 443088,7884,5173,3
Sportklasse 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. BroersmaHarkemaFiat85-9010010090,33290,33
2A. BerghuisKornhornJohn Deere643010010086,65286,65
3Team Deere SeasonNiekerkFiat85-9010090,6190,55
4R. KloppenburgSebaldeburenDeutzIntrac10037,9137,89
5L. BerghuisLutjegastFordsonMajor10033,7133,71
Sportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. StroobosscherGrijpskerkJohn Deere 443010096,3196,27
2H. van RegterenGrijpskerkJohn Deere (Explodeere) 662010091,8191,8
3R. van de HoekNoordwijkJohn Deere (Green Mystery)78109383,9176,93
4A. EdensBellingwoldeFiat180-9093,6179,1172,69
5van RegterenGrijpskerkInternational124697,2797,27
Sportklasse 5500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1G. BosGrijpskerkJohn Deere (Explodeere)662010086,8186,76
2D. StroobosscherGrijpskerkJohn Deere 443010085,7185,67
3O.J. StorteboomKornhornJohn Deere (Green Mystery)781010075,8175,77
4van RegterenGrijpskerkInternational 1246100100
5A. EdensBellingwoldeFiat180-9060,8360,83
Supersportklasse 4000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455XL10098,6198,59
2Speelman/de BruinAlteveerJohn Deere (Green Efficiency)6210R10097,3197,31
3M. NiewijkSebaldeburenFord (Smoking Blue)821081,541122,51
4R. RitzemaZuidwoldeCase IH CVX 17552,840,1352,97
Superstandaard 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaJohn Deere443098,3589,8188,12

Foto's Trekkertrek Alteveer 2013

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap