Uitslagen Augustinusga 19 september 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best, Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Trekkerslep en Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1Jelle TjepkemaOostermeerMassey Ferguson 16582,2496,16178,4
2Sjoerd de BosDe KnipeSameminitauro 6083,5194,2177,71
3Tamme PoolDamwoudeMassey Ferguson 16580,5990,79171,38
4Robert JongbloedOudehorneBukh 40383,4686,91170,37
5Liekele ter SchuurOudehorneBukh 45277,9790,55168,52
6Roel van der MeiDe KnipeJohn Deere 212077,5390,63168,16
7Bernard van der MeiDe KnipeInternational52377,9585,51163,46
8Jan BrouwerDe KnipeLandini74,3288,08162,4
9Pukkie van de VaartDoezumFord 460068,479,16147,56
10Gert VogelzangBoerakkerInternational 63366,4271,79138,21
11Wim van der HoekBoerakkerDeutz 450665,6368,24133,87
12Hannibal van DuinenSebaldeburenFord 400055,4670,71126,17
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Andries de JongBontebokDeutz 8006F.P.93,14193,14
2Fokke de VriesDe KnipeSame Saturno 80F.P.92,38192,38
3Ricardo de JongBontebokDeutz 8006F.P.91,87191,87
4Jetse DurkstraDe KnipeDavid Brown 1412F.P.91,57191,57
5Sjoerd de VriesDe KnipeLeyland 27298,6991,24189,93
6Wouter HofJubbegaBelarus BX 100F.P.89,81189,81
7Arend ter HeideEchtenerbrugInternational 824F.P.89,67189,67
8Wim de WithBoerakkerFendt 105F.P.85,46185,46
9Frits ter SchuurNieuwehorneDeutz 800694,8386,85181,68
10Meint van der MeiDe KnipeFiat 650F.P.79,42179,42
11Peter WestgeestHoutigehageInternational 844S9881,08179,08
12Harry BeintemaUreterpInternational 744F.P.78,87178,87
13Pita van DellenGrijpskerkInternational 844S92,3885,04177,42
14Jan BruursGrijpskerkVolvo 65096,5577,89174,44
15Rene WestgeestDrachtenFendt 30885,378,18163,48
16Durk TiekstraSumarInternational 64485,4471,63157,07
17Kevin VeenemaDe KnipeBelarus77,7376,42154,15
18Willem SchaapHarkemaLandini 688080,8767147,87
19Wilfried van der BrugNieuwehorneBukh 45277,1665,53142,69
20Klaas FeenstraAugustinusgaJohn Deere 114061,6961,81123,5
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Cor BoelsAltveerInternational10462 x F.P.88,95288,95
2Pieter BruinsmaOudemirdumInternational10462 x F.P.88,24288,24
3Gert PrinsAltveerJohn Deere31202 x F.P.87,75287,75
4Wilfried van der BrugNieuwehorneInternational 1046F.P.99,48199,48
5Roelof OostenbrugDe KnipeInternational 1046F.P.99,34199,34
6Andries de JongBontebokDeutz8006F.P.92,81192,81
7Roelof AusmaOldekerkSteyr 1100F.P.91,46191,46
8Frits ter SchuurNieuwehorneInternational946F.P.89,97189,97
9Jacob MethorstOudehorneVolvo BM 65099,1290,83189,95
10Wim van den HendeOude PekelaBelarus MT3F.P.89,53189,53
11Kees WestgeestOpendeNew Holland TL9096,4890,59187,07
12Diedrik van SlootenSebaldeburenFord 709593,9388,77182,7
13Atze van der WijkBoelenslaanInternational 94695,0486,93181,97
14Hendrik StreekstraSurhuizumFiat 88089,7980,93170,72
15Martin SmitsNieuw RodenInternational 84578,1478,24156,38
16Tjeerd ZijlstraAugustinusgaFiat 100077,9375,79153,72
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Reitze WoudstraElahuizenInternational 124688,9587,07176,02
2Henk SmitsNieuw RodenVolvo BM 80088,8874,84163,72
3Wilfried van der BrugNieuwehorneDeutz DX 6.1088,5371,4159,93
4Eric BrinkhoffDe KnipeInternational 124685,4771,12156,59
5Geert ten HovenAalzumCase International 514067,4687,43154,89
6Sijtze VenemaJistrumRenault 106.1483,5963,1146,69
7Anne van der SchorsSurhuizumNew Holland M10076,3470146,34
8Wolter TiekstraSumarInternational 1056XL61,3267,99129,31
9Wieger KoopmansEastermarFendt 611LS57,765,16122,86
10Hendrik ten HovenAugustinusgaInternational 956XL60,5456,64117,18
11Douwe-Jan de KleinGarypMassey Ferguson 618045,0434,7879,82
12Sjouke Van TuylDriesumCase International 1056XL43,7228,3672,08
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Evert KroesAldeboarnCase International 1455F.P.80,05180,05
2Hendrik ter SchuurOudehorneInternational 1455F.P.79,82179,82
3Hepke BeintemaWaskemeerVolvo BM 81083,479,01162,41
4Murk BrandsmaSurhuizumMassey Ferguson 115582,6577,9160,55
5Lieuwe KoopmansEastermarFendt611LS82,3976,94159,33
6Rolf UbelsEzingeNew Holland TM12577,7578,51156,26
7Hendrikus van SchepenGerkeskloosterNew Holland M16076,0669,9145,96
8Folkert de HaanSurhuizumValtra 895051,2677,78129,04
9Jan SpijksmaAugustinusgaJohn Deere 662058,4868,14126,62
10Teake Jan HoogeveenBoerakkerMassey Ferguson 115545,3178,38123,69
11Andre BosBuitenpostNew Holland TM 14047,7870,7118,48
12Simon van der SchorsSurhuizumNew Holland 856050,0166,37116,38
13Pieter GroenlandAugustinusgaJohn Deere 652044,2252,0496,26
Standaardklasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Klaas DijkstraBeetsterzwaagMassey Ferguson 115590,6164,46155,07
2Henk StavengaEngwierumJohn Deere45584,3164,27148,58
3Sjouke de Haan--New Holland M 16082,0862,45144,53
4Tjeerd de VriesHallumJohn Deere 405077,4664,45141,91
5Henk NicolaiTwijzelerheideNew Holland TVT 19079,6461,87141,51
6Peter van KammenKollumNew Holland TM 16579,9560,59140,54
7Simon van der SchorsSurhuizumNew holland 856076,8461,89138,73
8Raymond WierengaOldehoveCase IHCVX70,2565,31135,56
9Harry van SchepenSurhuizumNew Holland M 16073,460,96134,36
10Peter Rene LuimstraAugustinusgaFendt 82069,0962,76131,85
11Robert StokmanOpendeJohn Deere 780064,7263,21127,93
12Michiel MulderAugustinusgaJohn Deere 691051,0959,44110,53
Standaardklasse 8000 tot 11.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Linze van der SchorsOpendeJohn Deere 7800F.P.52,87152,87
2Janko DopBoerakkerJohn Deere 7710F.P.50,56150,56
3Dirk NijenhuisBoerakkerFendt 818F.P.48,31148,31
4Arie BeverloMarumJohn Deere 7530F.P.46,46146,46
5Tjeerd de VriesHallumJohn DeereF.P.46,36146,36
6Andries WedzingaTwijzelJohn Deere 7810F.P.45,56145,56
7Willem van der SchorsSurhuizumNew HollandT 704096,2747,12143,39
8Peter Rene LuimstraAugustinusgaFendt 82094,7647,35142,11
9Peter KastelijnBuitenpostJohn Deere 771065,6748,16113,83
Sportklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rein KarzijnHulshorstRenault 94F.P.F.P.200
2Reinold RitzemaZuidwolde (Gr)International 856F.P.98,02198,02
3Wilco van den BrandhofEderveenSteyr 870F.P.96196
4Kees HoegenSpeuldFord 5000F.P.88,95188,95
5Roelof HuistraNiekerkDavid Brown 121289,7974,63164,42
Sportklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokEde (Gld)International 845F.P.F.P.200
2Hans van de BrugZuidwolde (Gr)International 856F.P.97,2197,2
3Wilco van de BrandhofEderveenSteyr 87099,2889,53188,81
4Herwin de BoerNiekerkDavid Brown 121291,4675,04166,5
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henri van RoselaarPuttenFord 9600F.P.F.P.200
2Johan SpriensmaZuurdiekJohn Deere 4430F.P.99,81199,81
3Henk RidderOldekerkNew Holland 8560F.P.96,04196,04
4Jan RoseboomEde (Gld)Valmet 8400F.P.93,63193,63
5Anne KuipersSurhuizumFiat 180-90F.P.88,77188,77
6Dik van VeldhuizenEderveenDeutz Agrotron X710F.P.85,31185,31
7Onne Jan StorteboomKornhornJohn Deere 7810F.P.82,82182,82
7Rolf KleterAlteveerInternational1246F.P.82,82182,82
9Sikko HelmhoutGrijpskerkInternational 1246F.P.82,33182,33
10Gert Jan van DellenSebaldeburenDeutz 13006F.P.67,5167,5
11Geert BosGrijpskerkJohn Deere 6620dis76,8576,85
12Kees de WithBoerakkerFendt 615 LSA36,0230,4666,48
Sportklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan RoseboomEde (Gld)Valmet 8400F.P.87,93187,93
2Luit GeerligsGrijpskerkInternational 1246F.P.84,63184,63
3Henri van RoselaarPuttenFord 960094,0189,64183,65
4Hendrik TalstraAugustinusgaFiat 180-9093,9581,92175,87
5Reinder BoltGrootegastJohn Deere 781088,7685,42174,18
6Harmannus BakkerGrijpskerkJohn Deere 662090,981,68172,58
7Jan Dirk van DellenSebaldeburenDeutz 1300691,7178,17169,88
8Klaas van de HeideDoezumJohn Deere 443088,480,81169,21
9Johan de WithBoerakkerFendt 615 LSA74,1532,2106,35
10Dik van VeldhuizenEderveenDeutz Agrotron X71079,9179,91
Slep-Sportklasse tot 3000 kg (3 cilinders):
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rein KarzijnHulshorstRenault94F.P.98,2198,2
2Henk LierPunthorstFiat 650F.P.96,69196,69
3Team SchoonhovenOosterwoldeValmet 60599,6188,34187,95
4Jan VeldmanPunthorstSchlüter SF 3700F.P.87,16187,16
Slep-Sportklasse tot 3000 kg (4 cilinders):
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wicher VeermanStaphorstFendt 308 LSF.P.92,67192,67
2Herald HuismanStaphorstRenault 94F.P.86,91186,91
3Gebr KoersKamperveenFord 400098,6585,81184,46
4Hendrik CompagnerStaphorstJohn Deere 112087,7985,06172,85
5Jan BrouwerLangezwaagBelarus 80082,2876,08158,36
Super-Sportklasse tot 3800 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Adriaan SandeeHolteInternational 1455F.P.85,87185,87
2Johan SpriensmaZuurdiekJohn Deere 4430F.P.78,97178,97
3Michel RakersVlagtweddeSchlüter Super E98,9176,65175,56
4Jan HarkeStaphorstInternational 108696,8172,32169,13
5Erik WestermanDedemsvaartZetor 12011F.P.dis100
6Jan UbakRouveenInternational 106675,2875,28
Superstandaard tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Gerard HofstedeStaphorstJohn Deere4320F.P.169,05269,05
2Harry IjsenbrandWeddeWhite210F.P.161,5261,5
3Rienko AkkerZuurdiekJohn Deere 4430F.P.91,08191,08
4Wiard van den HendeOude PekelaJohn Deere 4430F.P.84,99184,99
5Haije ZijlstraDrachtenFiat 180-9089,4586,56176,01
6Henk BouwmanRouveenFarmall806F.P.dis100
Super-Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Pleun de BruinOude PekelaJohn Deere682089,2299,43188,65
2Ingmar RiemersmaZuurdiekJohn Deere 4430F.P.87,67187,67
3Haije ZijlstraDrachtenFiat 180-9092,0486,13178,17
Oldstock tot 1400 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arend ter HeideEchtenerbrugFerguson TEAF.P.F.P.200
2Peter KosterNoordwijkFerguson Tef95,198,22193,32
3Jilke MarinusGrootegastFerguson Tef 697,3895,18192,56
4Rinko AkkerNoordwijkFergusonTef 694,394,97189,27
5Martinus NiewijkSebaldeburenFerguson Tef91,0892,14183,22
6Ronny van de HoekNoordwijkFord Dexta84,5778,38162,95
7Wolter TiekstraSumarFord Dexta86,1473,89160,03
8Durk TiekstraSumarFergusonTef84,6368,69153,32
9Willem van DuinenSebaldeburenMassey Ferguson Tef73,0475,73148,77
Oldstock tot 1800 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Lammert ter HeideEchtenerbrugMassey Ferguson 135F.P.F.P.200
2Lucas HoogkampEchtenerbrugMc Cormick95,42F.P.195,42
3Henk Jan WerkmanGrijpskerkMc Cormick96,9588,53185,48
4Fokke Henk HuismaSebaldeburenMassey Ferguson13596,2687,51183,77
5Arjan TiemersmaGrootegastMc Cormick93,9187,34181,25

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap