Uitslagen Borger 22 juli 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Regen afgewisselt met zon
Baan: Zandbaan
Klassering: Iedereen rijdt 1x tenzij er meerdere mensen zijn in dezelfde klasse met een Full Pull
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1MoedH.OnstweddeJohn Deere 213097,72
2V BovenH.AlteveerMassey Ferguson 15582,75
3PrinsGertAlteveerJohn Deere 82079,28
4Dellen, vanPitaGrijpskerkInternational 844S79,08
5Boven vanFerdinantAlteveerMassey Ferguson 17876,52
6KrolRobbertBronnegerveenInternational 64570,51
7Van de hendeWernerOude PekelaBelarus68,50
8Dalen vanErikBorgerDeutz Fahr D720468,22
9SchomakerAndre2e ExloermondVolvo BM 60065,93
10TiehuisWernerBorgerDeutz D550665,82
11SchuilingEvryEexterveenInternational 53365,22
Klasse 3500 tot 4500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1Nijboer*ArjanNieuw-AnnerveenJohn Deere 313097,02
2BoelsCorAlteveerInternational 104694,04
3Van de HendeWillartAlteveerInternational 104682,45
4Fokkens*BerendZuidlarenFord70,51
5SchreurErwinNw PekelaSame65,67
6BeckerRonaldInternational 84552,16
7Hadderingh*JaapGasselteMassey Ferguson 369047,98
8Rubingh*HenkGietenCase46,44
9Polling*ErikBronneger44,02
10SchutrupJ.PapenvoortFord 700041,83
Met een * genoemde namen hebben meegetrokken voor de vijfkamp.
Klasse 4500 tot 5500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1NeehoffNieuw-WeerdingeJohn Deere 6610100Full Pull
2MartensHenk JanNieuwediepNew Holland TS110 90,74
3PollingErikBronnegerCase Maxxum 515084,72
4PaasMartinNieuw-WeerdingeJohn Deere 335080,32
5BruursJanGrijpskerkInternational 966S79,70
6WijnholtsMarcelNieuw-WeerdingeInternatinal 104679,60
7Schoot van derPietGasselteJohn Deere 632079,47
8PotseJordyGieterveenJohn Deere 335078,97
9MulderJohanWezupJohn Deere 6420 S78,81
10VeningaArjanOude PekelaBelarus78,45
11Schoot van derPietGasselteJohn Deere 620078,37
12DeuringHenkNieuw-WeerdingeFiat 110-9078,22
13TiehuisHelenBorgerCase 512070,04
14RoosjenGeertBronnegerRenault Ares67,77
Klasse 5500 tot 6500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1ZomerHarmenOude PekelaInternational 124685,72
2BeulinkRickNieuw-WeerdingeSteyr83,89
3HaanArjanNieuw-WeerdingeJohn Deere 682082,37
4VermaningGrietjeOldebornCase 145582,08
5KroesEvertOldebornInternational 145580,68
6VegterFrankHolteInternational 145581,61
7MartensBartNieuwediep New Holland TS11581,26
8LeitingRonaldEextJohn Deere 692080,97
9SteengeHarmAnnerveenschekanaalCase CS13079,63
10Schoot van derPietGasselteJohn Deere79,45
11KunstRoelfGietenJohn Deere 652979,04
12KunstRoelofGietenJohn Deere 662078,62
13BoerClausInternational 124675,72
14LokhorstReneGietenJohn Deere 690072,94
15DeuringHenkNieuw-WeerdingeNew Holland TM16572,15
16StokvisWiecherGietenJohn Deere 690072,14
17RubinghHenkGietenClaas Ares 616RZ70,48
18OttensDennisBuinenRenault 68,12
19SchutrupJ.PapenvoortCounty 116451,75
Klasse 6500 tot 7500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1Nieboer en TimmermansNieuw-BuinenFendt 515C81,83
2Arjan HadderinghGasselteMassey Ferguson 369080,54
3Harm Jan KuiperCase Maxxum80,22
4HoitingWillemGietenFord TW2074,27
5GramsbergenDannyBuinen74,18
6Schoot van derPietGasselteJohn Deere 73,99
7KrolRobbertBronnegerveenCase C515071,42
Klasse 7500 tot 8500 kg:
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1Bernard KramerBernardNieuw-BuinenCase Maxxum 170100,00Full Pull
2Piet van der SchootPietGasselteJohn Deere 682082,01
3Rick BeulinkRickNieuw-WeerdingeCTV 619581,14
4Nieboer enTimmermansNieuw-BuinenFendt 81881,04
5BadalRamonNieuw-BuinenCase VX 119580,43
6VedderRoelofEextFendt Favorit 82480,13
7SpelbrinkJosNieuwe PekelaCase CVX 119579,50
8Nieboer enTimmermansNieuw-BuinenFendt 71678,92
8500 kg en hoger
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1BerendsSimonNieuw-BuinenFendt 924100,00Full Pull
2StiekemaPeterGietenNew Holland 897077,13
3Albert de JongeGasselternijv.mondJohn Deere 792068,92
4PoelmanReinderGieterveenNew Holland 877066,11
Sportklasse 4500 kg
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1Ridder HenkOldekerkNew Holland 8560286,542x FP
2Bolt ReinderGrootegastJohn Deere282,272x FP
3Dellen, vanGert JanGrijpskerkDeutz 130.06191,741x FP
4KuiperBernardGrijpskerkJohn Deere 6620182,79
5KleinGerardNieuw-BuinenInternational 124699,31
6HelmshoutSikkoGrootegastInternational 124680,95
Sportklasse 5500 kg
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1CazemierHeinySebaldeburenJohn Deere 781083,11
2Van DellenJan DirkSebaldeburenDeutz 130.0680,16
3KuiperBernardSebaldeburenJohn Deere 6620???72,19
4GeerlingsLuitGrijpskerkInternational 124652,91
4000 kg superstandaard
PositieAchternaamNaamWoonplaatsMerk/type trekkerAfstand
1SandeeAdriaanHolteInternational 1246187,001x FP
2RakersMichelHarpelSchluter super E184,201x FP
3RakersPatrickHarpelInternational 1246171,841x FP

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap