Uitslagen Borger 15 juli 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Bewolkt afgewisseld met zon
Baan: Zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1André‚ SoerAlteveerInternational72410083,03183,03
2Martijn KanningNieuwe PekelaInternational84410082,66182,66
3Robert OosterveldBellingwoldeFiat85010081,41181,41
4Fokke de VriesDe KnipeLeyland28210080,86180,86
5Ferdinand van BovenAlteveerMassey-Ferguson17810079,33179,33
6Bert StrockmeijerOnstweddeInternational844s10079,07179,07
7Ruben VeenstraDe KnipeInternational 52310076,99176,99
8Henk MoedOnstweddeJohn-Deere213010075,99175,99
9RoyBorgerSameSaturno 6010075,22175,22
10Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson18599,3875,57174,95
11J. HaaijerNieuw AnnerveenFendt108ls96,5676,64173,2
12Erik MoedOnstweddeJohn-Deere112010072,41172,41
13Henk van BovenAlteveerMassey-Ferguson15597,2874,07171,35
14Patrick EleveldGietenJohn-Deere92093,5472,26165,8
15Andre Schomaker2e ExloermondRenault651-492,8572,75165,6
16Robin SiebringNieuw-BuinenInternational72481,4874,69156,17
17Marijke RoosjenBronnegerRenault75-1492,2250,44142,66
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ren‚ JansenBorgerFordsonPower major10092,17192,17
2Arjan MulderLangezwaagInternational104610091,44191,44
3Jordy ManningNieuw-BuinenInternational956XL10089,3189,3
4Chris TapkenOude PekelaInternational104610088,88188,88
5Richard DrenthNieuw-BuinenJohn-Deere303010087,91187,91
6Theo SikkensWestdorpCase IH845XL98,4689,03187,49
7Wim van den HendeOude PekelaBelarusMT398,3788,31186,68
8Michiel MulderBourtangeInternational844s99,3587186,35
9Bert StrokmeijerAlteveerJohn-Deere312010084,99184,99
10Bert-Jan JansenVlagtweddeFiat85097,6584,77182,42
11Robert RoordinkExlooJohn-Deere303098,3783,46181,83
12BotterblomEexterveenJohn-Deere303096,2283,73179,95
13JanBorgerSameDrago94,2385,15179,38
14Jan BrouwerLangezwaagLeyland28273,3573,35
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjan NijboerSpijkerboorVolvo BM810 Turbo100100288,61
2Maryam SandeeHolteInternational1246100100283,55
3Ferdinand SwartsAlteveerJohn-Deere334010093,28193,28
4Reinder HulsBourtangeMassey-Ferguson312510091,44191,44
5Martin PaasEexterveenJohn-Deere335010088,59188,59
6Wolter BijkerKlazienaveenInternational104698,8889,56188,44
7Rick PeppingSellingenInternational104610087,35187,35
8Gerwin JansenVlagtweddeFiat110-9010086,77186,77
9Thijs-Jan Ebels2 ExloermondRenaultAres 620 RZ98,3286,38184,7
10Richt BolkGass. Nijv. mondFendt61097,3787,12184,49
11Rick MensenMusselInternational95597,2885,38182,66
12Hanne MoedBourtangeInternational844s96,3183,54179,85
13Nick LensingSchoonlooCase IH1056XL92,6684,73177,39
14Sander HadderinghGasselteMassey-Ferguson308593,1981,47174,66
15Henk en Cees AlbringDrouwenermondClaasCeltis 45642,580,98123,48
16Martijn DrenthNieuw-BuinenSameDrago 10033,0782,42115,49
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Patrick RakersVrieschelooInternational1455XL10094,6194,6
2Yvonne VosDrouwenermondNew Holland836010090,96190,96
3Bram HazelhoffVlagtweddeNew HollandM 16095,5685,17180,73
4Arjen TimmerNieuw-BuinenInternational1255XL94,1386,36180,49
5Christian VisscherBuinenClaasAres 697 91,3281,71173,03
6Johan BolkValthermondFendt610 LS90,3680,68171,04
7Henk-Jan KremersDrouwenerveenValtraN 12189,3280,23169,55
8Willem BijkerKlazienaveenInternational124687,3579,4166,75
9Roelf KunstGietenJohn-Deere652084,0282,2166,22
10Niels TienkampEextFendt411084,9776,36161,33
11Bauke van DijkGietenInternational514082,1082,1
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bert-Jan JansenVlagtweddeFiat160-9010092,07192,07
2Jan ZomerMusselNew HollandTVT 19099,3880,37179,75
3Martijn Bijker Emmer CompascuumFord County 112493,2274,2167,42
4Jan OosterhuisGietenJohn-Deere652091,9475,12167,06
5Peter StiekemaGietenNew HollandTM 14092,9474166,94
6Kjell HulsmanBourtangeCase IHCVX 15093,7470,8164,54
7Claus BoerInternational1455 XL89,5472,46162
8Ronald LeitingEextJohn-Deere692090,9670,77161,73
9Jans VosGasselteJohn-Deere682089,6470,08159,72
10Dennis OttensNieuw-BuinenClaas64090,9668,48159,44
11Rein de JongeGietenJohn-Deere683089,4667,88157,34
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Marco de VriezeNieuw-BuinenFendt82092,3986,07178,46
2Maarten DostGasselteValtraT19086,3385,78172,11
3Roelof Timmermans DrouwenerveenFendt81885,8777,5163,37
4Martin SchuurmanStadskanaalFendt81583,1179,66162,77
5Harm-Jan de BoerOnstweddeNew HollandTVT 19583,1179,15162,26
6Joost HutZuidlaarderveenDeutzTTV 62085,2277,01162,23
7Stefan MulderGasselteJohn-Deere743081,7476,2157,94
8Harm SteengeAnnenCase IHCVX 1757874,52152,52
8500 tot 11000 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Richard de JongeExloerveenInternational1255XL100100200
2Kevin de GrootSellingenFendt92610088,64188,64
3Florian v/d HeydeGietenNew Holland707099,3686,99186,35
4Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutzX71095,0386,01181,04
5Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16591,4784,45175,92
6Lyanca HoitingGietenNew Holland897090,1585,17175,32
Standaardklasse 11000+ kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Roelof TimmermansDrouwenerveen Fendt82810071,5171,5
2Mensen & SchultenSellingenKirovetsK 700A10071,16171,16
3Roelof PottBorgerSteigerCougar91,8760,4152,27
4Rick BeulinkNieuw WeerdingeSteyrCVT 622577,7258,84136,56
Sportklasse 2500 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Gosse KoertsJohn-Deere643083,1999,49182,68
Sportklasse 4500 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rinko AkkerWarfstermolenCase IHCS 15010099,68199,68
2MCVValthermondInternational124676,3381,78158,11
Super Sportklasse 4000 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rakers/SandeeHolteInternational1455 XL100100200
2De Bruin/KleterAlteveerJohn-Deere6210R10057,17157,17
Super Sportklasse 4500 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wiad v/d HendeOude PekelaJohn-Deere4430100100200

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap