Uitslagen De Knipe 9 Juni 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best, Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: zonnig, droog
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer (in de standaardklassen alleen de beste 8 van de eerste keer); afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement en Trekkerslep reglement.

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Hugo Scheerhorn Oldekerk Ford Major 83,17 F.P. 183,17
2 Bertus van Dijk Cothen David Brown 1210 82,04 F.P. 182,04
3 B. Jonker Tjalleberd International 523 82,82 98,08 180,90
4 T. Pool Damwoude Massey Ferguson 165 80,50 F.P. 180,50
5 R. van de Mei De Knipe John Deere 1020 78,12 94,69 172,81
6 S. Voolstra Hemrik Same Minitauro 65 81,05 86,45 167,50
7 Onne Jelsma Oudehorne Massey Ferguson 65 75,41 83,17 158,58
8 Robert Jongbloed Oudehorne Bukh 403 75,80 80,13 155,93
9 Jan Brouwer Heerenveen Landini 6500 75,13    
10 J. Veenstra Oudehaske Fendt 102 S 74,97    
11 Frits ter Schuur Oudehorne John Deere 710 73,16    
12 B. van de Meer Tijnje Deutz 5506 71,32    
13 K. de Vries Roelenslaan Same Minitauro 70,12    
14 H. Geerlings Rotstergaast Fendt 104 S 55,20    
Standaardklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 A. van Schaik Koudekerk a/d Rijn International 844-S 83,93 83,84 167,77
2 J. Kuipers Pasop Same Saturno 80 81,34 83,98 165,32
3 J. van Schaik Nieuwerbrug Valmet 505 81,24 78,89 160,13
4 S. Durkstra De Knipe David Brown 1412 81,35 76,46 157,81
5 Rene Westgeest Opende Fendt 308 LS 78,41 74,31 152,72
6 W. van de Hende Oude Pekela Belarus MT3 79,06 72,50 151,56
7 Marianne van de Meer Bontebok Belarus 800 78,13 65,05 143,18
8 Peter Westgeest Houtigehage International 844-S 77,56    
9 Wouter Hof Rotstergaast Belarus BX 90 77,43    
10 W. Veerman Staphorst Fendt 308 LS 77,26    
11 K. Veenema De Knipe Belarus 644 76,73    
12 S. Veenstra Appelscha Fendt 105 LS 76,06    
13 Pieta van Dellen Grijpskerk International 844-S 75,08    
14 Arend ter Heide Echtenerbrug International 824 74,90    
15 SJ de Bos De Knipe International 745 S 73,82    
16 -- -- David Brown 996 72,49    
17 R. Methorst Oudehorne Volvo BM 350 70,87    
18 Sjoerd de Vries De Knipe Leyland 272 63,57    
19 A. van de Heide Boelenslaan Fendt 303 LS 60,87    
20 J. Teune Wezup Deutz 8006 83,13 79,75 dis
Standaardklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Pieter Rusken Oudehorne Fendt 12 S 96,67 95,19 191,86
2 W. van de Hende Oude Pekela International 1046 87,78 85,30 173,08
3 Klaas Hooikammer Staphorst Deutz 9006 85,75 85,42 171,17
4 W. Jelsma Oudehorne Massey Ferguson 1080 86,30 82,84 169,14
5 Marco Veld Heerenveen International 1046 85,39 83,02 168,41
6 Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046 82,75 83,87 166,62
7 Liekele ter Schuur Oudehorne Fendt 4 S 82,27 77,20 159,47
8 J. Methorst Oudehorne Volvo BM 650 81,35 75,13 156,48
9 J. van de Raadt
Joost van den Anker
Steggerda
--
Fendt 306
Landini
79,97    
11 Ter Schuur -- International 78,28    
12 R. Jongsma Ravenswoud Case 1690 71,31    
Standaardklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 N. van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn International 1455 F.P. F.P.
79,13
279,13
2 Johannes Holtrop Rottum International 956 F.P. F.P.
74,74
274,74
3 M. Mensonides Balk International 1046 F.P. 85,48 185,48
4 L. Koopmans Oostermeer Fendt 611 F.P. 80,15 180,15
5 W. Tiekstra Suameer International 1056 F.P. 77,55 177,55
6 B. IJsseldijk Terwolde Steyr 8140 87,51 86,57 174,08
7 Jan Bruurs Grijpskerk International 966 88,11 83,85 171,96
8 M. van de Meer Bontebok Zetor 86,68 80,68 167,36
9 J. Veld Heerenveen International 1046 82,55    
10 O. Oenema Heerenveen International 1055 80,22    
11 B. Brouwer Heerenveen Deutz DX 6.10 77,85    
12 G. ten Berge Steggerda Fendt 510 76,57    
13 D. Gijsberts Lienden Volvo BM 810 72,19    
14 R. Sonneveld Oldeboorn Renault Ares 540 64,60    
15 E. Sonneveld Oldeboorn New Holland TM 100 55,39    
Standaardklasse tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Evert Kroes Oldeboorn International 1455 F.P. 85,13 185,13
2 Grytsje Vermaning Oldeboorn International 1455 99,52 83,25 182,77
3 J. ten Berge Steggerda Fendt 312 F.P. 82,38 182,38
4 Hendrik ter Schuur Oudehorne International 1455 F.P. 81,98 181,98
5 G. van de Meer Bontebok Deutz F.P. 80,90 180,90
6 R. van de Mei Bathmen Steyr 9145 F.P. 79,85 179,85
7 J. IJsseldijk Terwolde Steyr 8150 F.P. 76,47 176,47
8 H. Beintema Waskemeer Volvo BM 810 F.P. 50,16 150,16
9 B. Dijkstra Rottum New Holland TM 140 93,93    
10 E. Stuiver Steggerda Massey Ferguson 6480 80,66    
11 H. Dijkstra Rottum Case International 5140 76,76    
Standaardklasse tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Klaas Dijkstra Beetsterzwaag Massey Ferguson 1155 F.P. F.P.
68,08
268,08
2 S. Holtrop Rottum Case MX 170 F.P. F.P.
67,80
267,80
3 M. van de Mei Bathmen Steyr 8150 F.P. F.P.
67,65
267,65
4 Harm Beute Doezum John Deere 7710 F.P. 93,05 193,05
5 Roel Jelsma -- Deutz Agroton 92,68 F.P. 192,68
6 JW Boonstra Rottum New Holland TM 140 F.P. 80,49 180,49
7 D. Gijsberts Lienden Volvo BM 814 87,42 82,00 169,42
8 A. Veld Sint Nicolaasga John Deere 7710 F.P. 66,63 166,63
9 S. de Groot Zevenhuizen John Deere 7810 84,54    
10 M. Rinsma Wijnjewoude New Holland TVT 145 84,42    
11 K. Breeuwsma Oldeboorn Claas 697 84,18    
12 K. Oosterveld Blesdijke Case CVX 83,14    
13 B. Mulder Haskerdijken New Holland TM 155 80,14    
14 L. Veldman Luinjebert Valmet 8550 78,36    
Standaardklasse tot 10000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 JS Visser Oudemirdum Fendt 926 90,88 F.P. 190,88
2 J. Dijkstra Oldeboorn John Deere 8200 59,09 67,72 126,81
3 A. Brak Oldeboorn New Holland TM 190 58,64 60,81 119,45
Sportklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Team Red Indian Achterberg International 856 F.P. F.P. 200,00
2 W. van Eijden Schalkwijk Landini 9880 99,17 F.P. 199,17
3 Erik Smelt Onderdendam Ford 4000 96,71 95,61 192,32
4 Reinold Ritzema Zuidwolde International 856 97,87 93,23 191,10
5 JW van Roekel Achterberg Fiat Someca 55 88,87 F.P. 188,87
6 Rienko Akker Warfstermolen Volvo BM 500 87,98 90,01 177,99
7 E. van Noort Beusichem Landini 9080 88,73 83,86 172,59
8 Mathijs Kloppenburg Sebaldeburen Deutz Intrac 2003 80,19 86,90 167,09
Sportklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Team Red Indian Achterberg International 856 F.P. F.P. 200,00
2 Reinold Ritzema Zuidwolde International 856 93,63 89,69 183,32
3 JW van Roekel Achterberg Fiat Someca 55 82,95 76,75 159,70
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Johan Spriensma Niehove John Deere 4430 F.P. 90,25 190,25
2 Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560 F.P. 85,04 185,04
3 F. Zijlstra Augustinusga Fiat 180-90 92,44 80,19 172,63
4 Bernard Kuiper Lutjegast John Deere F.P. 68,78 168,78
5 R. Bolt Kornhorn John Deere 7810 85,31 78,18 163,49
6 Marten Koudenburg Wierum Ford 8210 86,86 76,02 162,88
7 Gert Jan van Dellen Grootegast Deutz 13006 81,55 75,21 156,76
8 Henk Dijk Niekerk Volvo BM 810 77,80 69,02 146,82
9 Simon Berends Nieuw Buinen International 1246 78,22 68,30 146,52
10 Jan Harke Staphorst International 1086 41,87 83,40 125,27
11 Van Kruistum Scherpenzeel Ford 9600 F.P. 12,43 112,43
12 D. Gijsberts Lienden Volvo BM 810 42,80 63,26 106,06
13 Sikko Helmhout Grijpskerk International 1246 77,00 24,57 101,57
Sportklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Johan Spriensma Niehove John Deere 4430 F.P. F.P.
F.P.
300,00
2 O.J. Storteboom Niekerk John Deere 7810 F.P. F.P.
88,26
288,26
3 Jan Dirk van Dellen Sebaldeburen Deutz 13006 F.P. F.P.
83,18
283,18
4 Sietse Boer Lutjegast Volvo F.P. F.P.
79,77
279,77
5 Luit Geerligs Grijpskerk International 1246 74,18 94,02 168,20
6 F. Zijlstra Augustinusga Fiat 180-90 78,46 88,13 166,59
Super-Sportklasse tot 2600 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 H. Kroese Oldebroek International 633 96,17 F.P. 196,17
2 W. Smit Nunspeet Ford 4000 94,69 97,50 192,19
3 Van de Wetering -- Deutz 5206 95,82 96,00 191,82
4 G. Wijne
W. Vlieger
Nunspeet
Wezep
Renault Master
Ford 4000
93,06
96,12
98,36
95,30
191,42
6 J. Klompjan Oldebroek International 523 93,76 96,39 190,15
7 A. Kroese Elburg International 523 91,26 97,28 188,54
8 A. Koers Oldebroek Ford 4000 86,67 96,53 183,20
9 G. Kroese Elburg International 523 86,78 94,46 181,24
10 G. Vlieger Hattemerbroek Ford 4000 86,15 85,98 172,13
11 H. Compagner Staphorst John Deere 1120 81,24 82,46 163,70
Super-Sportklasse tot 3000 kg (4 cilinders):
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 W. Ruitenberg Wezep Same Centurion F.P. 84,60 184,60
2 Schakelaar Hattemerbroek Oliver F.P. 76,15 176,15
3 Roel de Weerd Staphorst International 744 91,30 75,97 167,27
4 G. Brouwer Wezep Eicher Buffel 91,95 70,75 162,70
5 Van de Worm Hattemerbroek Ford Major 80,69 71,71 152,40
6 -- -- Fendt 85,50 67,72 dis
Super-Sportklasse tot 3000 kg (3 cilinders):
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Karzijn Hulshorst Renault F.P. 90,10 190,10
2 Jan Veldman Punthorst Schluter F.P. 88,89 188,89
3 Erik Smelt Onderdendam Ford 4000 F.P. 77,34 177,34
4 A & A Tiendeveen New Holland 4010 54,26 -- 54,26
Super-Sportklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 W. Koers Oldebroek New Holland TS 110 F.P. 99,16 199,16
2 Gebr van den Hardenberg Elspeet Zetor 10011 F.P. 91,61 191,61
3 Sandee Holte International 1246 F.P. 78,93 178,93
4 Rakers Harpel Schluter Super E F.P. 76,34 176,34
Superstandaard tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 H. Doldersum Anerveen Massey Ferguson 1155 F.P. F.P. 200,00
2 H. IJsenbrand Wedde White 210 F.P. 92,42 192,42
3 Gerrit Bisschop Rouveen Farmall 806 F.P. 81,00 181,00
4 Patrick Rakers Harpel International 1246 90,89 79,38 170,27
5 Jan Harke Staphorst International 1086 98,86 69,19 168,05
6 Johan Spriensma Niehove John Deere 4430 84,19 78,69 162,88
7 F. Zijlstra Augustinusga Fiat 180-90 78,07 68,85 146,92
8 E. van Kruistum Scherpenzeel Ford 9600 98,38 -- 98,38
9 R. Soppe Coevorden John Deere 4630 73,08 -- 73,08
10 Up and Down Staphorst Renault R98 33,59 -- 33,59
Super-Sportklasse tot 5000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Gebr van Dijk Otterlo John Deere 6030 F.P. F.P. 200,00
2 Johan Spriensma Niehove John Deere 4430 98,89 F.P. 198,89
3 Tjalling Augustinusga Fiat 180-90 13,60 87,68 101,28
Oldstock tot 1400 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Jilke Marinus Grootegast Massey Ferguson TEF F.P. F.P.
81,53
281,53
2 Team K & A Noordwijk Massey Ferguson TEF F.P. F.P.
11,58
211,58
3 Egbert Kalfsbeek Sebaldeburen Massey Ferguson TEF F.P. 98,61 198,61
4 Ronnie van de Hoek Noordwijk Ford Dexta F.P. 81,20 181,20
Oldstock tot 1850 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Fokke Henk Huisma Sebaldeburen Massey Ferguson 35 F.P. 82,10 182,10
2 Tweety Power Rouveen Massey Ferguson 704 F.P. 70,95 170,95
3 Lucas Hoogkamp Echtenerbrug McCormick 439 F.P. 54,93 154,93
4 Y. Algra Aldsjerk Massey Ferguson 35 92,49 -- 92,49

Foto's Trekkertrek De Knipe 2007

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap