Uitslagen Eext 18 juli 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: Zonnig droog warm.
Baan: Kleibaan (keihard) NTTO A divisie Baan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jelto FokkensAnnenFordsonMajor84,5687,55172,11
2Harold Strockmeijer, MusselFiat85075,6194,47170,08
3Jacobus Haaijer, Nieuw -AnnerveenFendt104s74,4482,58157,02
4Andre SoerAlteveerInternational72470,7385,61156,34
5Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere213068,2980,01148,30
6Werner Tiehuis, BorgerFordsonmajor65,8879,81145,69
7Robert Oosterveld, OnstweddeNew-Holland70-5664,4778,58143,05
8Jan HilgengaOnstweddeSameSaturno 8064,1178,29142,40
9Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere71062,6272,15134,77
10Danny KuiperAlteveerDavid Brown99064,0366,85130,88
11Rick HulsAlteveerFord400061,6666,34128,00
12Henk HulsAlteveerJohn Deere103061,3265,66126,98
13Sander Hadderingh, GasselteMassey-Ferguson69057,7067,35125,05
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Cor BoelsAlteveerInternational1046100,0095,21195,21
2Jan Wouter DekkerEextCase IH845100,0094,66194,66
3Pita van DellenGrijpskerkInternational844s100,0086,39186,39
4Be MoedAlteveerJohn Deere312080,9092,79173,69
5Arjan NijboerNieuw AnnerveenJohn Deere313086,0484,79170,83
6Peter SiepelAlteveerFiat100081,0082,39163,39
7Chris TapkenOude PekelaInternational104690,2869,51159,79
8Wim van den HendeOude Pekelabelarusmt379,1772,09151,26
9Ferdinant SwartsAlteveerJohn Deere303068,6978,86147,55
10Roelof VedderEextHanomagbrillant 70058,2380,55138,78
11Jan BruursGrijpskerkVolvoBM 71045,7887,20132,98
12Gert PrinsAlteveerJohn Deere312080,8344,24125,07
13Ton HeunAlteveerInternational72446,090,0046,09
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maryam SandeeHolteInternational1246100,00181,13281,13
2Martin PaasEexterveenJohn DeereEexterveen100,00180,11280,11
3Robbert KrolBronnegerveenCase IH Maxxum 5150100,0099,28199,28
4Jan Willem DekkerEextCase IH 1056 XL90,13100,00190,13
5Michel RakersHarpelInternational105592,6195,50188,11
6Patrick EleveldGietenJohn Deere621084,79100,00184,79
7M. TurkstraAmenLandini1450083,9292,04175,96
8A. JalvingDe GroeveMassey Ferguson308581,5082,70164,20
9Jorg SterenborgNieuw BuinenVolvo BM 81037,5085,15122,65
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. GransbergenBuinenClaasAres90,1193,45183,56
2Frank VegterOnstweddeInternational1455100,0078,17178,17
3M. de VriesNieuw BuinenFendt40990,1187,67177,78
4Arjen TimmerNieuw BuinenInternational125592,3081,20173,50
5Roelf KunstGietenJohn Deere652086,4683,03169,49
6Niels TienkampEext Fendt41093,2974,36167,65
7Bas SchrageZuidlaarderveenFendt31076,8580,18157,03
8Stokvis, WiecherGietenJohn Deere690068,8283,83152,65
9S. MulderGasselteJohn Deere365083,4567,69151,14
10Theo BoerBorgerInternational124679,5664,16143,72
11Henk RubinghGietenClaasares 61640,0057,0297,02
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Leo SmitGieterveenFord8630100,0079,11179,11
2 Ronald Leiting,EextJohn Deere6920100,0078,12178,12
3Dennis OttensNieuw BuinenClaasAres 640100,0077,26177,26
4Oepie OldersmaGietenNew HollandTM 135100,0076,13176,13
5H. SteengeAnnerveense kanaalCase IHCVX 160100,0075,23175,23
6Jan Oosterhuis, GietenJohn Deere652095,7177,54173,25
7J. VosGasselteJohn Deere6820100,0069,05169,05
8K. de JongeExloerveenCase IH125590,9371,73162,66
9J. HutZuidlaarderveenDeutz83,1176,42159,53
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Marten DostGasselteJohn Deere7430100,0075,71175,71
2B. van LoonGasselternijveenCase IHCVX 140100,0075,50175,50
3Robbert KrolBronnergerveenFendt82096,5676,58173,14
4B. KramerNieuw BuinenFendt81597,774,58172,28
5Thie SlootsDrouwenerveenFendt91696,2875,58171,86
6Alwin StrijkerEexterveensekanaalFendt91690,4876,47166,95
7H. BuistMusselFendt82083,1977,28160,47
8Kay EggensEexterveensekanaalFendt81584,4575,07159,52
9R. van AssemElderslooClaasAres 81671,7575,50147,25
Klasse 8500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Roelof Vedder, EextFendt824100,0083,12183,12
2Peter Stiekema, GietenNew HollandT 7070100,0082,95182,95
3TimmermansDrouwenerveenFendt82094,4377,16171,59
4 Florian van der Heyde, GietenNew Holland897094,1566,44160,59
5K. HeineNieuw BuinenFendt93065,3674,91140,27
Klasse 10.000 kg en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Peter ZielBronnegerveenfendt820100,0082,93182,93
2Jan AdamsKropswoldefendt936100,0080,29180,29
3Simon BerendsGietenfendt930100,0078,35178,35
Sport 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr 1400100,00100,00200,00
2Rolf KleterAlteveerInternational1246100,0089,23189,23
Sport 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rienko AkkerWarfstermolenInternational844S100,0066,90166,90
2Reinold RitzemaZuidwoldeCae IH856100,0061,91161,91
Supersport 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Simon BerendsNieuw BuinenInternational1066100,0092,51192,51
2Adriaan SandeeHolteInternational145544,3192,24136,55

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap