Uitslagen Ermerstrand 1 mei 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter.
Sleepwagen: Mission Impossible
Weersomstandigheid: wisselend bewolkt
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; degene met een F.P. rijden een finale.
Regels: Trekkerslep-reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2800 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Marcel SoppeCoevordenFiat 65055,55 
2Jan Roelof KieftAneInternational 63338,49 
3Egbertjan HilbrandsWezupJohn Deere 112021,36 
4Andre UnyDalerveenInternational 42311,92 
5Bert StrockmeijerOnstweddeFord Dexta9,02 
Sportklasse tot 2600 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Bolle LubberinkNoord-SleenRenault 5619,01 
Standaardklasse tot 3000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Stefan KampingSchoonoordSame Saturno72,26 
2Andre BaronDrijberWhite Oliver 67270,04 
3Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson 15565,84 
4Jarno JansenAssenInternational 84463,4 
5Meint BaronWesterborkFiat 78061,8 
6Patrick ZwiepNoordscheschutLeyland 27257,29 
7Johan SoppeCoevordenFiat 75056,9 
8Martijn HemminkNieuwlandeFord 460043,41 
9Jan-Roelof LubbertsWitteveenInternational 72425,95 
Sportklasse tot 3000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Gerben BrouwerWezepEicher Buffel78,12 
2Wicher VeermanStaphorstFendt 30869,01 
3Hans BekkerStaphorstDavid Brown 120061,27 
4Rop AnStaphorstInternational 74460,39 
5Albert van de WorpHattemerbroekMassey Ferguson 108055,41 
6Klaas HooikammerRouveen--55,35 
7Werner TiehuisBorgerFord Major46,93 
Standaardklasse tot 3800 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Jerry NijstadHoogeveenZetor 1011177,23 
2Ferdinand van BovenAlteveerMassey Ferguson 17869,83 
3KR HooikammerRouveenDeutz 900664,87 
4Arjan KanningNieuwe PekelaFiat 75063,09 
5Aaldert LubbertsBeilenInternational 84462,98 
6Frank DeterdHeemserveenDeutz 800659,48 
7Michiel RijfkogelNieuwlandeFiat 75059,17 
8Sander KampmanEmmenInternational 844-S59,02 
9Kevin JagtEricaSame Centauro 7058,76 
10Gait VeltinkHeemserveenInternational 844-S57,6 
11Alexander PullenHeemserveenFordson Major55,9 
12Oscar OttenNieuwlandeFendt 306 LSA55,7 
13Martijn KampingSchoonoordSame Saturno54 
14Eppe BallastCoevordenRenault Ceres 9553,89 
15Bennie HoltiesDalerveenInternational 74452,2 
16Peter VeltinkCollendoornVolvo BM 70050,59 
17Niek van EldikAneInternational 74449,46 
18Thijs HiddingDalenRenault 75-1442,4 
19Hendry KleineNieuwlandeInternational 844-S40,9 
20Peter GoelemaNieuwlandeInternational 745-S40,29 
21Jan MenninkEmmenSteyr 87038,83 
22Jeffry SnippeNieuwlandeInternational 64436,62 
23Harman van de VinneNieuwlandeDeutz 165 LT33,6 
Superstandaard tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Andre StamHoltenFord 7610F.P. 
2Van Ravenszwaai----62,38 
3Andre SchomakerTweede ExloermondFord Major49,37 
Standaardklasse tot 5000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Arno HovingErmFord 661071,51 
2Rene KuipersHolslootRenault Ares 550 RZ70,56 
3Henk JansenErmJohn Deere 611069,73 
4Johan ArendsCoevordenFendt 61267,4 
5Egbert PullenHeemserveenFordson Major62,41 
6Michel JonkerenHeemserveenInternational 95662 
7Erik MoedOnstweddeJohn Deere 620059,9 
8Jan BouwersGeesValmet 810058,72 
9Gert BaasHarpelFiat 110058,63 
10Kevin JagtEricaFendt 309 LSA58,4 
11Rene HofsinkHeemserveenNew Holland TL 9055,25 
12Gerwin KleineNieuwlandeNew Holland TL 9052,76 
13Gert KiersDiphoornFiat 90-9051,86 
14Berjan RoodDalenJohn Deere 632051,62 
15Henk HovingErmFiat F10050,49 
16Sander BettingHeemserveenVolvo BM 65049,6 
17Herbert BomEmmercompascuumVolvo BM 80041,89 
18Martin UnyDalerveenJohn Deere 3130 LS41,04 
19Rick SmidNieuwlandeCase MXU 11538,82 
Sportklasse tot 5000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Peter EngelbertinkUsseloOliver 2255F.P. 
Standaardklasse tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Bert JagtNieuw AmsterdamCase International 5150F.P.79,14
2Van BovenEricaNew Holland 8160F.P.72,59
3Erwin van BovenEricaNew Holland TM 140F.P.70,95
4Rianne BaasHeemserveenCase International 1056F.P.70,41
5Martin BijkerKlazienaveenFord County 112486,12 
6Frank DeterdHeemserveenMassey Ferguson 546580,04 
Standaardklasse tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Bert GuigelaarDalenJohn Deere 7810F.P. 
2Rene VeurinkStegerenSteyr 816592,16 
3Marc van de WeideSteenwijksmoerRenault Ares 725 RZ87,34 
4Rik LohuisAnerveenNew Holland78,98 
5Arjan RiksVlagtweddeCase International 1455 XL77,69 
6Dennis BruinsEricaFendt 82073,64 
7ScholteEmmercompascuumValtra T19072,26 
Standaardklasse tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
1Wilfried TiebenEmmercompascuumFendt 916F.P. 
2Selfan van BosmanDe KrimJohn Deere 771094,34 
3Hendrie van de BuntNijkerkCase International 725093,63 
4Bert DekkerDalenJohn Deere 842086,84 
5Bert NijenhuisVlagtweddeFendt 91676,33 

Foto's Trekkertrek Ermerstrand 2008

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap