Uitslagen Froombosch 9 juli 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: wisselend bewolkt.
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer afstanden worden bij elkaar opgeteld.
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse tot 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Martijn KanningNieuwe PekelaFiat75010097.81197.81
2Arjan StrockmeijerMusselFiat85010095.48195.48
3Robert OosterveldBellingwoldeNew-Holland70-6610093.51193.51
4Andre SoerAlteveerInternational72410093.2193.20
5Rolf MulderVeendamLandini950010092.05192.05
6Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson 17899.8692.11191.97
7Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere213097.7893.36191.14
8Bert StrockmeijerOnstweddeInternational72410090.87190.87
9Chris StrockmeijerOnstweddeInternational844s96.1192.72188.83
10Henk van BovenAlteveerMassey Ferguson 15597.2289.09186.31
11Bert KlokBellingwoldeDavid Brown 99695.5486.44181.98
12Kees BakkerNw PekelaRenault 65193.8885.92179.80
13Reint HilgengaOnstweddeSame Saturno 8095.3382.25177.58
14Jordy ManningNieuw BuinenInternational745XL95.5582.01177.56
15Harm Hendrik SpeelmanAlteveerJohn Deere 103090.5184.05174.56
16Hanne MoedVeelerveenVolvo 225089.8080.57170.37
17Danny KuiperAlteveerJohn Deere 71092.5940.09132.68
Standaardklasse 3500 tot 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Michiel SchuurmanStadskanaalJohn Deere 304098.0079.96177.96
2Harold StrockmeijerMusselFiat 85093.6379.77173.40
3Albert EdensBellingwoldeFiat 100095.7477.52173.26
4Be MoedAlteveerJohn Deere 312093.2578.06171.31
5Cor BoelsAlteveerInternational104690.9879.59170.57
6Wim vd HendeOude PekelaBelarus MT390.7779.63170.40
7Chris TapkenOude PekelaInternational104696.0073.77169.77
8Harm Hendrik SpeelmanAlteveerJohn Deere 312089.0077.35166.35
9Peter SiepelAlteveerFiat 90083.4074.19157.59
10Ferdinand v BovenAlteveerMassey Ferguson 110079.4469.76149.20
11Michel PentingaJipsingbourtangeInternational845XL78.3670.00148.36
12Jasper SpanningaBorgercompagnieInternational845XL76.6870.98147.66
13Har Jan BroekemaSchildwoldeDeutz 51477.5662.83140.39
Standaard klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere 334086.7187.21173.92
2Jeroen KlokBellingwoldeJohn Deere 364082.8384.33167.16
3Michiel MulderBourtangeInternational956XL84.5581.41165.96
4Joost Ter HaarKolhamJohn Deere 632081.3178.53159.84
5Harm Jan de BoerOnstweddeFiat 118080.5978.96159.55
6Reinder HulsBourtangeMassey Ferguson 312571.6686.48158.14
7Gerwin JansenVlagtweddeFiat 110-90DT70.1171.11141.22
8Ard JalvinghDe GroeveMassey Ferguson308568.1167.18135.29
9Luuk KazemierFroomboschRenault Ares Ares 556 RZ68.1649.39117.55
10Henk VeningaNieuwe PekelaBelarus 89244.8051.2196.01
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat 1300DT90.994.72185.62
2Erwin ter VeldhuisBellingwoldeLandini 16584.6786.52171.19
3Korne BoltKolhamFendt favorit515C84.9283.85168.77
4Erik NevelsVeendamFendt 40984.8182.94167.75
5Luuk VolkerNieuweschansNew Holland T135AT135A82.782.81165.51
6Rogier v MieghemSappemeerFendt 515C82.3779.97162.34
7H. PanmanOmmelanderwijkInternational956XL81.1480.52161.66
8Richard SlorSappemeerFendt41280.880.5161.30
9Rene SlorSappemeerInternational1255XL70.6984.26154.95
10Robert MensingaStootshornNew Holland TM135TM13566.5674.96141.52
11Mark JansenBellingwoldeCase IHCS13069.4472.01141.45
12Arend KuntkesVeendamValtra N12269.4368.89138.32
13Gertjan MensingaStootshornJohn Deere 652065.7170.23135.94
14Roel NumanVeendamDeutz DX63059.8075.71135.51
15George WeinansWildervankCase IHCS12052.1168.06120.17
16Peter GibcusSappemeerDeutz DX61039.7272.43112.15
Dis!Robert OosterveldBellingwoldeNew Holland 836091.7395.46187.20
Standaardklasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bert Jan JansenVlagtweddeFiat 160-90 DT100.0100.0200.0
2Detmer Ten HaveBeertaFendt 82092.54100.0192.54
3M. GoossensNieuwe PekelaVolvo 265492.25100.0192.25
4Henk StavengaEngwierumJohn Deere 405593.2192.40185.61
5Joost HutZuidlaarderveenFendt 81890.2290.33180.55
6Richard WeijerNieuwediepFendt 82088.8386.38175.21
7Raymond WieringaOldehoveCase IHCVX 14088.7681.37170.13
8Jack GroenwoldSchildwoldeFendt81889.0380.57169.60
9Danny KampsFroomboschFendt82086.2280.95167.17
10Josh DijkstraKolhamJohn Deere88.5578.59167.14
11Dennis MeijerVeendamDeutz62085.0574.11159.16
12Henk BakkerBorgerFendt71486.2771.95158.22
13Pascal PuisterNoordbroekMassey Ferguson629082.8062.78145.58
14Harm SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX 16084.6584.65
Standaardklasse 8000 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maarten DankersBorgercompagnieJohn Deere827R88.52100.0188.52
2Lisette ten HaveKiel-WindeweerFendt91686.0992.27178.36
3Eddy HoitingBorgercompagnieFendt93688.0189.27177.28
4Kevin de GrootSellingenFendt92680.7381.82162.55
5Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16579.0081.63160.63
6Erik BouwmanNoordbroekFendt82472.6281.11153.73
7Koenraad BrouwerVeelerveenDeutzAgrotron X 71071.2481.67152.91
8Joey TeubenWeddeDeutzAgrotron 21570.2350.44120.67
Sportklasse 3,5 tot 4,5 Ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henry van Regteren PieterzijlJohn Deere662096.4298.59195.01
2Sikko HelmhoutGrijpskerkInternational124644.94100.0144.94
3Rolf KleterAlteveerInternational124614.7714.77
Sportklasse 4,5 tot 5,5 Ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Harmannus Bakker PieterzijlJohn Deere662095.6590.66186.31
2Rob van der WulpGrijpskerkInternational124698.2487.77186.01
Supersportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Pleun de BruinAlteveerJohn Deere6820100.0100.095.44295.44
2Wiard v/d HendeOude PekelaJohn Deere4430100.0100.086.33286.33

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap