Uitslagen Froombosch 14 juli 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: wisselend bewolkt.
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer afstanden worden bij elkaar opgeteld.
Regels: Noordelijk reglement/ Noordelijke competitie regels

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse tot 2500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson15593,0572,13165,18
2T. HeunAlteveerRenault Super D610062,54162,54
3B. KlokBellingwoldeDavid Brown 99610058,64158,64
4F. SwartsAlteveerJohn-Deere71010058,05158,05
Standaardklasse 2500 tot 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. KanningNieuwe PekelaFiat75010084,19184,19
2H. StrockmeijerMusselFiat85010084,04184,04
3R. OosterveldBellingwoldeFiat 85097,4981,28178,77
4F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson17896,8181,9178,71
5A. SoerAlteveerInternational72410077,07177,07
6B. StrockmeijerOnstweddeInternational844s96,6680,38177,04
7B. LutjeboerAlteveerInternational64489,7780,59170,36
8R. HilgengaOnstweddeSameSaturno 8090,5677,71168,27
disA. WolfsAlteveerMassey-Ferguson18594,6094,6
disM.KanningNieuwe PekelaInternational84497,66097,66
Standaard klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. MulderBourtangeInternational844s10075,75175,75
2C. BoelsAlteveerInternational104610073,07173,07
3G. PrinsAlteveerJohn-Deere313010072,35172,35
4C. TapkenOude PekelaInternational104610071,83171,83
5R. MulderVeendamLandini950010070,8170,8
6H. KanningNieuwe PekelaFiat88-9099,7770,3170,07
7M. SchuurmanStadskanaalJohn-Deere304010069,85169,85
8J. ManningNieuw BuinenInternational956XL10063,11163,11
9A. StrockmeijerMusselFiat85010063,06163,06
10W. vd. HendeOude PekelaBelarusMT387,8149,23137,04
11A. VeeningaNieuwe PekelaInternational84470,5555,36125,91
12R. MeijerKolhamJohn-Deere214061,7447,96109,7
13J. SpanningaBorgercompagnieInternational845XL45,1943,4888,67
disJ. GroenwoldVeendamDeutz100.610073,89173,89
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. HulsBourtangeMassey-Ferguson312587,7980,33168,12
2C. SwartsAlteveerJohn-Deere334086,8678,3165,16
3J. ter HaarKolhamJohn-Deere632087,9576,73164,68
4H. J. de BoerOnstweddeFiat118084,9575,07160,02
5H. MoedVeelerveenInternational844s81,6975,23156,92
6J. KlokBellingwoldeJohn-Deere364080,8175,64156,45
7J. DijkstraKolhamJohn-Deere622076,3371,39147,72
8H. ten HaveHarpelJohn-Deere612079,4260,42139,84
9L. KazemierFroomboschRenaultAres 55678,3359,44137,77
10G. WeinansWildervankFendt30967,1154,96122,07
11A. GrolTripscompagnieDeutz6.1060,6657,63118,29
12B. JalvinghDe GroeveMassey-Ferguson308537,0759,9196,98
disG. JansenVlagtweddeFiat110-9080,66080,66
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. SandeeHolteInternational1455XL10094,07194,07
2J.H.PotzeBellingwoldeFiat1300dt99,2590,54189,79
3P. RakersVrieschelooInternational124697,9291,05188,97
4R. OosterveldBellingwoldeNew Holland836010086,26186,26
5B. HazelhoffVlagtweddeNew Hollandm16094,587,57182,07
6K. BoltKolhamFendtfav 61089,1585,86175,01
7S. BroesderTripscompagnieNew Hollandtm 12088,6784,47173,14
8H. RasBellingwoldeLandini16588,4584,61173,06
9R. SlorSappemeerCase IH1255 XL88,3581,63169,98
10R. ManderslootBeertaJohn-Deere652085,4281,26166,68
11R. BroesderTripscompagnieNew HollandT602084,580,8165,3
12L. FolkerNieuweschansNew HollandTS13583,7480,02163,76
13P. PuisterMassey-Ferguson62908079,93159,93
14A. KieweitMassey-Ferguson627082,2971,83154,12
15H. PanmanOmmelanderwijkCase IH956XL49,6177,27126,88
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B.J. JansenVlagtweddeFiat160-9010085,74185,74
2R. de JongeKerkenveldInternational1255XL10082,91182,91
3W.SchuiterdBellingwoldeLandini19589,2474,19163,43
4H. de WitScharmerJohn-Deere692086,7672,31159,07
5H. BakkerBorgercompagnieFendt71682,370,09152,39
6R. van DijkBlijhamNew HollandT603079,5864,12143,7
7G. WeinansWildervankCase IHCVX 14081,2961,56142,85
8A. HutNieuw AnnerveenDeutzM16081,2260,08141,3
9R. MensingaNoordbroekNew HollandT603080,4960,27140,76
10D.vd. VeenNew Holland74,7759,78134,55
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. StavengaEngwierumJohn-Deere405591,4194,83186,24
2R. WeijerNieuwediepFendt81888,7792,96181,73
3J. GroenwoldSchildwoldeFendt82087,4692,83180,29
4D. ten HaveBeertaFendt82087,8390,53178,36
5J. HutZuidlaarderveenFendt86,491,22177,62
6M. NoordmanTen BoerFendt81888,5787,59176,16
7D. KampsFroomboschFendt81886,6388,97175,6
8A.J. DiepenbroekBorgercompagnieJohn-Deere682083,8791,34175,21
9D. MeijerVeendamDeutzTTV 62086,0387,96173,99
10F. PrinsTen BoerFendt81587,4586,52173,97
11R. NumanVeendamDeutzAgrotron84,0487,3171,34
12H. SteengeAnnenCase IHCVX 17584,7285,37170,09
13A van MuilwijkSint AnnenFendt71883,7686,32170,08
14R. WieringaOldehoveCase IHCVX 17582,986,5169,4
15H. DoedensWildervankFendt81883,1886,08169,26
16K. vd BeltLagelandFendt81783,35083,35
Standaardklasse 8500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. de GrootSellingenFendt92610081,27181,27
2A.G. MuilwijkAppingedamFendt82810077,22177,22
3K. BrouwerBellingwoldeDeutzDX21097,2879,9177,18
4L. ten HaveBeertaFendt91699,1276,66175,78
5E. StraatMeedenCase IHMagnum 22592,3375,5167,83
6R. SlorSappemeerFendt89,0973,73162,82
Sportklasse 4 Ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. ZijlstraAugustinusgaFiat180-9010097,55197,55
2J. KlokHarpelSteyr140010093,49193,49
3Team ExplodeerePieterzijlJohn-Deere662010093,37193,37
4A. EdensBellingwoldeFiat180-9010090,66190,66
5D. EuwemaGrijpskerkJohn-Deere443010087,51187,51
6R. AkkerWarfstermolenCase IHCS 15098,3987,42185,81
7J. Spriensma ZijldijkJohn-Deere44301000100
SuperSportklasse 4 Ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455XL10092,38192,38
2P. de BruinAlteveerJohn-Deere6210R10088,56188,56
3J. SpriensmaZijldijkJohn-Deere44301000100
4Team RitsemaZuidwoldeCase IHMX11000100
Super Standaardklasse 4500 kg.:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443010080,38180,38

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap