Uitslagen Gasselternijveen 20 juli 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter.
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: wisselvallig met dikke buien
Baan: zandgrondbaan
Klassering: IVM het slechte weer werden in sommige klassen alleen de beste 5, 6 of 10 2x verreden.
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1P. van DellenGrijpskerkIHC844s75,3173,13148,44
2A. KanningNieuwe PekelaFiat750s78,5765,74144,31
3H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212074,5266,91141,43
4H. MoedOnstweddeJohn-Deere213076,1463,67139,81
5W. TiehuisBorgerFordson majoor74,8564,31139,16
6F. v BovenAlteveerMF15573,7061,30135,00
7Van der HendeOude PekelaBelarusmt365,6365,63
8J. HaaijerAnnerveenDeutz 700664,8364,83
9E. SchuilingEexterveen34,1234,12
Standaardklasse 3500 - 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1W. V.d HendeOude PekelaIHC 104675,1673,00148,16
2G. BaasHarpelFiat110077,9866,43144,41
3M. WijnholdsNw WeerdingeCase845XL77,4566,22143,67
4W. vd HendeOude PekelaBelarusmt377,8564,27142,12
5K. BruiningAlteveerIHC 104676,5565,43141,98
6A. NijboerAnnerveenJohn-Deere313074,7974,79
7J. BruursGrijpskerkVolvo65072,8172,81
8E. SchrorNw PekelaSameMercury66,3866,38
9F. van BovenAlteveerMF17865,1365,13
10R. VedderEextHanomagBrilland63,7363,73
11D. MensenAnnerveenFiat82-9459,5359,53
12H. RubinghGietenCase845XL56,4756,47
13A. TimmerNw BuinenJohn-Deere164035,0435,04
Standaardklasse 4500 - 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1T. Ebels2e ExloermondRenaultAres95,6582,13177,78
2M. PaasEexterveenJohn-Deere335097,6563,00160,65
3H-J. MartensNieuwediepNew-HollandTS11089,9865,64155,62
4H. DeuringNw WeerdingeFiat110-9088,3664,95153,31
5J. NeehoffNw WeerdingeJohn-Deere661089,4562,04151,49
6R. MenckeFendt41187,9487,94
7D. OttensBuinenRenault86,6586,65
8A. VeningaNw PekelaBelarus81,7981,79
9E. MoedOnstweddeJohn-Deere620073,0173,01
10H. vd SchootGasselteJohn-Deere65,7765,77
11J. MulderWezuperbrugJohn-Deere642055,7455,74
12A. HovingWezupMF626554,9654,96
Standaardklasse 5500 - 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1F. VegterHolte IHC 1455xl100,0089,63189,63
2B. MartensMusselkanaalNew-HollandTM 140100,0083,91183,91
3J. VosGasselteJohn-Deere365076,6073,03149,63
4R. KunstGietenJohn-Deere652081,0063,40144,40
5A. HaanNw WeerdingeJohn-Deere682068,5062,86131,36
6R. BeulinkCaseMX13565,6865,68
7R. KunstGietenJohn-Deere662063,9763,97
8H.J. Kuipernw PekelaCase514062,2862,28
9W. StokvisGietenJohn-Deere690059,4459,44
10M. DostGasselteRenaultAres59,2259,22
11J. PaasNw WeerdingeVolvo 81058,3658,36
12A. RoosjenGasselteFendt40956,2056,20
13R. LokhorstGietenJohn-Deere690047,8847,88
Standaardklasse 6500 - 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1P. van der SchootGasselteJohn-Deere6820100,00100,00200,00
2J. OosterhuisGietenJohn-Deere6520100,0092,91192,91
3M. WijnholdsJohn-Deere7700100,0086,54186,54
4P. HulshofNew Holland TM165100,0085,94185,94
5WijnholdsJohn-Deere683098,5377,15175,68
6L. SmitFord8630100,0074,00174,00
7M. BroeilsZuidladerveenFendt82099,3170,63169,94
8H. SteengeAnnerveenschekanaalCaseCVX160100,0069,31169,31
9B. van LoonGasselterboerveenCaseCVX14086,5376,52163,05
10R. KrolBronnegerveenMC Cormick12090,1260,14150,26
11R. LeitingEextJohn-Deere692087,7687,76
12D. GransbergenClaasAres84,5484,54
13W. HoitingGietenFordTW2064,3164,31
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1R. BeulinkNw-BuinenFendt82073,7491,37165,11
2R. TimmermansNw-BuinenFendt 81869,3486,40155,74
3R. PoelmanGieterveenCase CVX19574,5576,08150,63
4R. BadalBoven PekelaCase CVX19563,9363,93
5J. SpelbrinkBoven PekelaCase CVX119563,2563,25
6S. BerendsNw-BuinenFendt 81511,6311,63
Standaardklasse 8500 kg en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1P. ZielKielwindeweerFendt92487,4796,77184,24
2P. HoitingZuidladerveenFendt93084,9564,90149,85
3P. StiekemaGietenNew-Holland897079,6764,37144,04
4R. VedderEextFendt82468,3053,26121,56
5S. BerendsNw BuinenFendt93053,3656,90110,26
Sportklasse 3500 - 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1Rolf KleterAlteveer.IHC124678,1195,85173,96
2Jan KlokHarpelSteyr110071,3196,95168,26
3Bernard KuiperGrijpskerkJohn Deere662074,7790,11164,88
4Sikko HelmhoutGrijpskerkIHC124641,6399,22140,85
Supersport tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
1 RakersHarpelSchluter Super E88,76100,00188,76
2Kars BruiningAlteveerIHC124676,0499,31175,35
3Adriaan SandeeHolteIHC145552,97100,00152,97
4Wiard v.d. Hende Oude PekelaJohn Deere443065,1867,75132,93

Joetjoep filmpjes Gasselternijveen

| Frank Vegter | Adriaan Sandee | Michel Rakers | Rolf Kleter | Patrick Rakers | Jan Klok |

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap