Uitslagen Gieten 19 juli 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: Wisselend bewolkt met buien.
Baan: Leem/zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. MulderVeendamLandini 950097.4489.62187.06
2A. StrockmeijerMusselkanaalFiat85094.5987.10181.69
3A. SoerAlteveerInternational72494.2984.27178.56
4W. TiehuisBorgerFordsonMajor95.3382.99178.32
5F. van BovenAlteveerMassey Ferguson17888.0286.86174.88
6G. BaasHarpelFiat640dt86.2981.33167.62
7F. SwartsAlteveerJohn-Deere71086.2275.85162.07
8R. OosterveldBellingwoldeNew-Holland70-6583.2176.44159.65
9J. HaaijerNw AnnerveenDeutz700685.5173.14158.65
10T. SchrörMusselkanaalMassey Ferguson17881.2272.45183.67
11H.H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere103075.7775.84151.61
12N. Van LoonGasselteboerveenCase IHquant 8560.6568.62129.27
13J. BolkValthermondFendtfavorit 300.0073.8273.82
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. NijboerNw AnnerveenJohn-Deere3130100.0075.47175.47
2C. BoelsAlteveerInternational1045100.0072.24172.24
3F. SwartsAlteveerJohn-Deere3030100.0071.97171.97
4H. VegterHolteInternational844S100.0069.09169.09
5G. PrinsAlteveerJohn-Deere312093.9772.65166.62
6A. KanningNw PekelaFiat750 S90.9866.30157.28
7R. BakkerGieterveenJohn-Deere214090.4266.21156.63
8E. SchuilingEexsterveenFarmal80694.0660.33154.39
9H. RubinghGietenCase IH845 XL90.4160.70151.11
10R. VedderEextHanomag70084.5566.13150.68
11H. HilbollingGietenHanomag70153.8149.82103.63
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H.J. MartensNieuwe DiepNew-HollandTS 110100.0067.12167.12
2B.J. JansenVlagtweddeNew-Holland110-9097.5766.87164.44
3M. PaasEexterveenJohn-Deere335092.5671.19163.75
4R. BuzemanBourtangeInternational95693.1976.66160.85
5J. PaasGietenVolvo BM81092.4276.39159.81
6A. HovingGieterveenMassey ferguson307588.2268.31156.53
7P. EleveldGietenJohn-Deere621074.7964.59139.38
8H. PopkenHooghalenInternational84461.2057.99119.19
9H. TiehuisBorgerCase IH512076.2000.0076.20
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. KroesOldeboornInternational1455100.0088.04188.04
2R. KleterAlteveerCase IH1455 XL100.0085.68185.68
3B. MartensNieuwediepNew-HollandTM 140100.0085.37185.37
4F. VegterHolteInternational1455XL100.0083.51183.51
5P. ReindersWesterbroekFendt412100.0082.65182.65
6A. RiksVlagtweddeCase IH1455XL100.0081.15181.15
7M. Kanningnw. PekelaNew-HollandTM 140100.0080.45180.45
8T.J. Ebels2e ExloermondClaasArion 630100.0079.34179.34
9R. HammingGasselteFendt407100.0079.17179.17
10S. MulderGasselteJohn Deere365099.8179.18178.99
11A. RoosjenGasselteJohn Deere3650100.0078.20178.20
12R. KunstGietenJohn Deere662094.1377.93172.06
13M. BijkerKlazienaveenFordcounty89.4080.95170.35
14R. LokhorstGietenJohn Deere690093.4772.17165.64
15J. PotzeGieterveenJohn Deere681087.6076.72164.32
16R. Speelman1e ExloermondJohn Deere662080.2178.21158.42
17R. KunstGietenJohn Deere652090.100.0090.10
18W. StokvisGietenJohn Deere690086.060.0086.06
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1L. SmitGieterveenFord8630100.0097.46197.46
2J. OosterhuisGietenJohn-Deere6520100.0086.66186.66
3B. van LoonGasselterboerveenCase IHCVX 14092.7288.60181.32
4O. OldersmaGietenNew-HollandTM 14099.6480.71180.35
5R. LeitingEextJohn-Deere692090.1885.09175.27
6D. KampingGietenVolvo BM265488.6485.74174.38
7A. vd VenGietenJohn-Deere692093.2275.57168.79
8B. NijenhuisVlagtweddeSteyrCVT 617589.0579.09168.14
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. vd HeideGietenFendt91688.9082.54171.44
2B. Kranernw. BuinenFendt81586.5382.59169.12
3A. BrongeDrouwenerveenFendt82092.2476.19168.43
4A. WolfsAlteveerFendt82092.3775.50167.87
5R. OsingaGasselternijveenFendt61585.2781.90167.17
6P. RakersHarpelCase IHCVX 119085.3879.52164.90
7R. KrolBronnegerveenFendt82087.1574.94162.09
8R. PoelmanGieterveenCase IHCVX 19583.3478.31161.65
9H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX 16085.3575.74161.09
10M. DostGasselteJohn-Deere743087.6573.40161.05
11R. Heijnenw. BuinenFendt81582.4176.51158.92
12E. MoedOnstweddeJohn-Deere753081.6675.40157.06
13J. VosGasselteJohn-Deere682081.4472.28153.72
14M. BroeilsZuidlaarderveenFendt82085.4968.18153.67
15G. KlaassensDrouwenerveenFendt81875.0076.65151.65
Klasse 8500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. VedderEextFendt82492.1582.73174.88
2W. PoelmanZuidlaarderveenCase IHCVX 19585.3279.73165.05
Klasse 10.000 kg en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1G. Kleinnw. BuinenFendt930100.0063.30163.30
2P. ZielKielwindeweerFendt936100.005.27105.27
Supersport 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455100.0092.79192.79
2H.H SpeelmanAlteveerJohn-Deere6820100.0091.20191.20
3M RakersHarpelSchluterSuper E100.0089.37189.37
4K BruiningAlteveerInternational124689.7691.59181.35
5S BerendsNw BuinenInternational124681.0771.72152.79

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap