Uitslagen Gieten 8 Augustus 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: Wisselend bewolkt.
Baan: Leem/zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. StrockmeijerMusselfiat 850100100200
2F. v BovenAlteveerMassey Ferguson17887,2898,71185,99
3R. DrenthAlteveerJohn Deere212085,89100185,89
4A. KanningNieuwe Pekelafiat 75088,4494,44182,88
5W. TiehuisBorgerFordsonMajor81,77100181,77
6B. LutjeboerAlteveerInternational64476,4284,12160,54
77. K BakkerNieuwe PekelaRenault65180,8878,95159,83
8Buiten mededinging
98. M. KampingSchoonoordSameSaturno82,5482,93165,47
STTG klasse 0 - 3500kg 4 wiel:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1G. BaasHarpelFiat640DT84,9773,66158,63
2F. de VriesDe KnipeSameSaturno82,7773,44156,21
3N. van LoonGasselterboerveenCase IHQuantum 8581,5772,3153,87
4A. Schomaker2e ExloërmondRenault65180,6672,14152,8
OK Nederland klasse 3500 - 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. BrinkhoffDe KnipeInternational 104610088,49188,49
2C. TapkenOude PekelaInternational 104610087,36187,36
3M. vd MeerBontebokBelarus10083,39183,39
4R. HulsAlteveerJohn Deere 312010082,53182,53
5F. SwartsAlteveerJohn Deere 303091,4987,82179,31
6S. KampingSchoonoordSame Drago94,1780,98175,15
7G. PrinsAlteveerJohn Deere 312089,9774,6164,57
8 W. vd HendeOude PekelaBelarus MT380,3177,27157,58
9P. SiepelAlteveerFiat 100076,6557,94134,59
10J. BrouwerLangezwaagBelarus 94053,4464,18117,62
11M. KappeEkehaarLandini 655037,9269,43107,35
M&M Kappers klasse 4500 - 5500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. BuzemanBourtangeInternational 956XL10081,28181,28
2M. MulderBourtangeInternational 844S97,7275,19172,91
3T. SchrorMusselkanaalMassey Ferguson617095,174,9170
4M. RakersHarpelInternational 105590,9475,08166,02
5J. VosGasselteJohn Deere86,6175,87162,48
6J. BolkValthermongFendt 61084,873,68158,48
7R. SmitAmenCase IH956XL81,2575,62156,87
8W. vd brugLangezwaagInternational104677,3177,93155,24
9 J. HofsteengeTynaarloDeutz DX 4,6183,1871,78154,96
10P. EleveldGietenJohn Deere 621074,5772,05146,62
11T. MinkemaDe KnipeJohn Deere 313077,7864,05141,83
12D. NijenhuisZuidlarenJohn Deere 335075,0866,09141,17
13H. RubinghGietenInternational 1056XL7563,6138,6
14A. hovingWezupMassey Ferguson307562,865,97128,77
Diskwalificatie
R. OostingAmenLandini 1450010083,75183,75
M. SandeeHolteInternational 124610082,96182,96
Rozenveld Hoveniers klasse 5500 - 6500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational 1455XL10094,25194,25
2K. MensenVledderveenInternational 1455XL10091,85191,85
3M. KanningOude PekelaNew Holland TM 14097,8485,44183,28
4A. TimmerNieuw BuinenInternational 125594,4187,09181,5
5J. BrouwerLangezwaagNew Holland TM 14094,0587,18181,23
6T. SchimmelTer ApelJohn Deere 692090,4884,73175,21
7R. KleterAlteveerJohn Deere 662087,0784,28171,35
8H. PopkenHooghalenRenault 640 RZ86,9782,25169,22
9M. WijnholdsNieuw WeerdingeCase IH513077,8181,44159,25
10R. kunstGietenJohn Deere652080,0974,02154,11
Diskwalificatie
R. de JongeExloèrveenCase IH125510094,59194,59
Mulder Mechanisatie klasse 6500 - 7500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. BijkerEmmercompascuumFordCounty 112490,5689,87180,43
2R. LeitingEextJohn Deere692086,484,63171,03
3J. OosterhuisGietenJohn Deere652083,5586,52170,07
4A. vd VenGasselternijveenJohn Deere692083,2285,33168,55
5H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX 16084,7783,5168,27
6L. SmitGieterveenFord863083,0483,23166,27
7S. MulderGasselteJohn Deere682080,980,7161,6
8G. WeinansWildervankCase IHCVX 14079,0281,97160,99
9M. JansenBellingwoldeCase IHCS 15078,6678,74157,4
10G. WeinansWildervankCase IHCS 12076,0580,8156,85
11O. OldersmaGietenNew HollandTM 14077,8177,38155,19
12R. de JongeExloèrveenCase IH125590,9847,79138,77
Dries Mechanisatie klasse 7500 - 8500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. StrijkerEextFendt91699,1893,26192,44
2R. PoelmanGieterveenCase IHCVX 19510091,38191,38
3J. HutZuidlaarderveenFendt82096,6190,22186,83
4W. PoelmanSappemeerCase IHCVX 119594,8491,12185,96
5R. vd VeenNieuw WeerdingeNew Holland867093,7887,58181,36
6M. de VriezeNieuw BuinenFendt81593,2186,25179,46
7R. OosterveldBellingwoldeCase IHCVX 15089,2983,26172,55
8M. DostGasselteJohn Deere743085,5561,7167,25
9B. v LoonGasselterboerveenCase IHCVX 14081,9181,79163,7
10R. HogeneschTynaarloJohn Deere743080,5280,51161,03
STTG klasse 8500 - 11000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. de GrootSellingenFendt92687,08100187,08
2F. vd HeideGietenNew Holland897079,9895,68175,66
STTG klasse 11000 --> kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. ZielKielwindeweerFendt92498,2693,57191,83
2R. PoelmanGieterveenNew HollandT 808088,6287,53176,15
3R. de JongGietenJohn Deere863081,0580,99162,05
STTG klasse Super Sport 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. BruiningAlteveerInternational124610098,94198,94
2A. SandeeHolteInternational 145510037,63137,63
3W. vd HendeOude PekelaJohn Deere443084,01084,01
Buiten mededingen
R. KleterAlteveerInternational 1246100100200

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap