Uitslagen Gieten 19 juni 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: Regenachtig en nat.
Baan: Leem/zandbaan
Klassering: de beste 10 rijden 2 keer, de afstanden worden bij elkaar opgeteld.
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse tot 2500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Harm Hendrik SpeelmanAlteveerJohn Deere103071,7761,3133,07
2Ton Heun AlteveerRenault Super 6D70,8856,76127,64
3Theo SchrörMusselkanaalMassey Ferguson13561,9761,43123,4
4Danny Kuiper Alteveer John Deere 71064,1152,19116,3
5Patrick EleveldGietenJohn Deere 92053,3247,05100,37
Standaardklasse 2500 tot 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjan StrockmeijerMusselFiat 85088,6474,4163,04
2Arjen MulderLangezwaag Deutz 80068075,78155,78
3Jan BrouwerLangezwaagBelarus 94079,3976,2155,59
4Niels WoudaWesterborkInternational 844S80,3174,94155,25
5Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson17880,3274,03154,35
6Arjan KanningNieuwe PekelaFiat 750S76,2977,8154,09
7Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere 21307775,51152,51
8Martijn KanningNieuwe PekelaFiat 78077,473,19150,59
9Werner TiehuisElpFordsonMajor74,4471,54145,98
10Reint HilgengaOnstwedde Same Saturno 8075,7369,02144,75
11H. HilgengaOnstwedde John Deere 212074,3774,37
12Arend Jan WeinansGietenFendt 280S74,1374,13
13Jelto FokkensAnnenFordsonMajor73,773,7
14Bert StrockmeijerOnstwedde mc Cormick72473,6273,62
15Andre SoerAlteveerInternational 72473,6273,62
16Jordy ManningNieuw Buinen International 754XL73,2573,25
17Robert OosterveldBellingwolde Fiat 70-6672,3972,39
18Bert LutjeboerAlteveerInternational 64464,1664,16
Standaard klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Be MoedAlteveer John Deere 312099,1547,18146,33
2Arjan NijboerNieuw AnnerveenJohn Deere 313080,2351,42131,65
3Bart SchutenSellingenLandini Mythos 10073,1251,61124,73
4Markus vd MeerBontebokBelarusDX 8074,349,29123,59
5Wouter HofRotstergaastBelarus DX 10053,8864,35118,23
6Hendry BeuvingZuidlaarderveenNew Holland T 506074,0543,56117,61
7Peter SiepelAlteveer Fiat 9007236,62108,62
8Harm Hendrik SpeelmanAlteveerJohn Deere312063,1642,38105,54
9Henk HulsAlteveer International 104673,1173,11
10Christian VisscherBuinenRenault 95-12TX29,0633,0662,12
11Marco ArendsWesterborkInternational 844S40,95040,95
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Michel RakersHarpelInternational 105578,1179,11157,22
2Roelof BuzemanBourtange International 956XL75,7280,69156,41
3Richt BolkNieuw Buinen Fendt 610LS70,5981,93152,52
4Jarno HofsteengeTynaarloRenault Ares 550RZ70,2558,24128,49
5Reinder HulsBourtange International 84566,1758,23124,4
6Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere 334071,3750,57121,94
7Harm-Jan de BoerOnstweddeFiat 1180DT57,6458,84116,48
8Wilfried vd BrugOudehorneInternational 104662,6153,12115,73
9Michiel MulderBourtange International 844S69,7844,71114,49
10Bas SchutteGietenJohn Deere 335037,4663,09100,55
11Patrick EleveldGietenJohn Deere621037,3337,33
12Maryam SandeeHolteInternational 1246disk
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ken MensenVledderveenInternational 1455 XL99,3478,4177,74
2Patrick RakersVrieschelooInternational 1455 XL88,977,92166,82
3Robert OosterveldBellingwoldeNew Holland836083,878,4162,2
4Arjan RiksVlagtweddeCase IH1455 XL85,4769,5154,97
5Gerard WeinansWildervankCase IHCS 12068,9462,69131,63
6Kars BruiningAlteveerCase IHCS 15056,5465,82122,36
7Egbert VosGietenSameAntaris 13050,7863,21113,99
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan ZomerMusselNew Holland856094,8878,85173,73
2Rein de JongGietenJohn Deere693082,8885,27168,15
3Martin BijkerEmmer-CompascuumFord112486,2580,96167,21
4Jan OosterhuisGietenJohn Deere652082,8274,13156,95
5Ronald LeitingEextJohn Deere692080,2474,32154,56
6Leo SmitGieterveenFord863079,3172,62151,93
7George WeinansWildervankCase IHCVX 14080,7371,13151,86
8Stefan MulderGasselteJohn Deere682074,7672,45147,21
9Mark JansenGieterveenCase IHCS 15070,5365,82136,35
10Danny GramsbergenBuinenClaas697 atz71,7664,05135,81
11Dennis OttensNieuw BuinenClaasArion71,1364,52135,65
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bert Jan JansenVlagtweddeFiat160-9095,0793,4188,47
2Willem PoelmanZuidlaarderveen Case IHCVX 119587,6188,9176,51
3Alwin StrijkerEextFendt91689,1186,77175,88
4Joost Hut Zuidlaarderveen Fendt81889,0286,82175,84
5Kay EggensAnnerveenschekanaalFendt81580,8185,47166,28
6Jan SikkenNieuw WeerdingeNew Holland T703081,5377,63159,16
7Frans HempenMusselkanaalCase IHCVX 1957867,82145,82
8Thie Albert SlootsDrouwenerveenFendt91675,2170145,21
9Maarten DostGasselteJohn Deere743070,4267,95138,37
Standaardklasse 8500 tot 10000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Kevin de GrootSellingen Fendt92688,8286,1174,92
2Marco de VrieseNieuw BuinenFendt92687,7783,4171,17
3Reinder PoelmanCase IHPuma 16586,0480,4166,44
4Florian vd HeideGietenNew Holland897086,7876,8163,58
5Roelof VedderEextFendt 82482,5372,1154,63
6Peter StiekemaGietenNew Holland T707089,6889,68
Sportklasse 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rolf KleterAlteveerInternational 124691,5100191,5
2Jan KlokHarpel Steyr 140086,6780,92167,59
3MCVValthermondInternational 124611
Super Sport 4000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Simon BerendsNieuw BuinenInternational 106692,01100192,01
2Harm Hendrik SpeelmanAlteveer John Deere682076,1881,98158,16

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap