Uitslagen Gieten 17 juni 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: Wisselend bewolkt.
Baan: Leem/zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer, afstanden worden bij elkaar opgeteld.
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse tot 2500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. VeenstraDe KnipeMcCormick52310094,27194,27
2J. FokkensSchipborgFord305596,8792,11188,98
3R. KrabbenTaarloSameminitauro 6010088,25188,25
4J. NijboerNieuw AnnerveenInternational45310085,09185,09
5F. SwartsAlteveerJohn-Deere71010084,61184,61
6S. de VriesDe KnipeSameMinitaurus 6010083,32183,32
7H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere103010083,17183,17
8H. ter SchuurOudehorneBukh45298,0478,12176,16
9H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson15591,8282,26174,08
10T. HeunAlteveerRenaultSuper 6D91,1279,45170,57
Standaardklasse 2500 tot 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. HaaijerNieuw AnnerveenFendt108ls10094,33194,33
2F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson17810090,85190,85
3A. KanningNieuwe PekelaFiat750s10090190
4B. Moed / KleterAlteveerJohn-Deere213096,4792,57189,04
5A. WolfsAlteveerMassey-Ferguson18510087,29187,29
6W. HofLangezwaagBelarusBX10088,2898,39186,67
7J. FokkensAnnenFordsonMajor10086,56186,56
8J. BrouwerLangezwaagBelarusWorkmaster90,4394,94185,37
9M. KanningNieuwe PekelaInternational84490,794,03184,73
10H. StrockmeijerMusselFiat85093,5685,74179,3
11H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212086,3391,9178,23
12G. KleinKielwindeweerInternational844s94,1482,8176,94
13A. van WijkBoelenslaanInternational94682,4193,74176,15
14B. StrockmeijerOnstweddeInternational72494,2975,99170,28
15B. LutjeboerAlteveerInternational64491,3374,38165,71
16Team de VriesDe KnipeSameSaturno 80dt86,4577,23163,68
17R. HilgengaOnstweddeFordsonmajor80,9980,26161,25
Standaard klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. MulderLangezwaagInternational104698,0878,94177,02
2C. TapkenOude PekelaInternational104610075,86175,86
3J. ManningNieuw BuinenInternational956XL95,1275,52170,64
4R. JansenGrollooFordsonMajor98,2469,51167,75
5M. PonneJubbegaVolvoBM85097,1569,93167,08
6G. PrinsAlteveerJohn-Deere313093,873166,8
7M. MulderBourtangeInternational844s94,4871,07165,55
8J.R. GroenwoldVeendamDeutz1000694,4470,68165,12
9R. DrenthNieuw BuinenJohn-Deere303090,9671,77162,73
10B. MoedAlteveerJohn-Deere312093,0968,61161,7
11C. BoelsAlteveerInternational104688,7272,17160,89
12Team MethorstJubbegaValmet70586,771,11157,81
13SchuurmanStadskanaalJohn-Deere304093,563,2156,7
14H.H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere312093,0962,55155,64
15H. BrouwerBoelenslaanInternational104698,7555,14153,89
16A. StrockmeijerMusselFiat85091,4662,24153,7
17A. SoerAlteveerInternational72487,158,07145,17
18P. SiepelAlteveerFiat90083,8255,3139,12
19W.J. vd HendeOude PekelaBelarusMT384,1151,7135,81
20E. KlasensEextInternational845XL82,7249,82132,54
21R. RoordinkExlooJohn-Deere303081,9945,88127,87
22R. MulderVeendamLandini950059,9163,32123,23
23J. SpanningaBorgercompagnieCase IH845 XL74,9438,57113,51
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. NijboerNieuw AnnerveenVolvo810 Turbo10097,78197,78
2J. KlokBellingwoldeJohn-Deere364010089,31189,31
3P. RuskenOudehorneFendt112s96,2284,05180,27
4W. BijkerKlazienaveenInternational104694,9579,66174,61
5G. JansenVlagtweddeFiat110-90dt90,7482,16172,9
6H.J. de BoerOnstweddeFiat1180dth94,5977,72172,31
7H. ten HaveHarpelJohn-Deere612094,4177,42171,83
8J. BolkMusselkanaalFendtFavorit 610ls89,2282,38171,6
9M. PaasEexterveenJohn-Deere335093,377,88171,18
10M. vd. MeerBontebokBelarusPloughmaster87,8982,2170,09
11H. MoedVeelerveenInternational844s91,2778,77170,04
12C. SwartsAlteveerJohn-Deere334088,9980,91169,9
13J. BrouwerNieuwehorneDeutzDX61693,1975,54168,73
14T. SchrörMusselkanaalMassey-Ferguson617090,0178,7168,71
15T. MinkemaDe KnipeJohn-Deere365089,3577,45166,8
16J. HofsteengeTynaarloRenaultAres 550rz84,4877,27161,75
17R. MensenMusselCase IH1056XL88,4463,26151,7
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B. Hazelhoff VlagtweddeNew-HollandM 16010088,67188,67
2R. de Jong OudehorneInternational1455XL95,0590,06185,11
3J.H. Potze BellingwoldeFiat1300dt10080,44180,44
4J. BrouwerLangezwaagDeutzDX 61081,1576,05157,2
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. de JongeExlöerveenCase IH1255XL100100200
2B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90dt10091,79191,79
3H. ter SchuurOudehorneCase IH1455XL91,6984,22175,91
4M. BijkerEmmercompascuumFordCounty 112492,9880,12173,1
5J. ZomerMusselNew-HollandT754087,9677,77165,73
6R. OosterveldBellingwoldeFendt514C87,7877,76165,54
7G. WeinansWildervankCase IHCVX 14084,972,02156,92
8J. VosGasselteJohn-Deere682080,5674,43154,99
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. de VriezeNieuw BuinenFendt82091,1100191,1
2J. HutZuidlaarderveenFendt82090,11100190,11
3M. VeldtWagenborgenFendt81589,1493,93183,07
4K. EggensAnnerveenschekanaalFendt72485,5587,78173,33
5M. DostGasselteValtraT19086,5286,2172,72
6S. MulderGasselteJohn-Deere743084,0383,77167,8
7M. DankersBorgercompagnieJohn-Deere770082,4984,12166,61
Standaardklasse 8500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. de GrootSellingenFendt92610084,25184,25
2K. BrouwerBellingwoldeDeutzX71010079,34179,34
3R. TimmermansDrouwenerveenFendt82810076,53176,53
4R. PoelmanGieterveenCase IHPuma 16510076,25176,25
5F. vd HeydeGietenNew-HollandT707010075,81175,81
6M. JansenBellingwoldeCase IHPuma 18089,9673,37163,33
Sportklasse 4000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr140010092,5192,5
2A. EdensBellingwoldeFiat180-9010090,76190,76
3M. SandeeHolteCase IHCS 15099,2687,52186,78
Super Sport 4000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455XL99,2292,22191,44
2S. BerendsNieuw BuinenInternational106610090,25190,25
3R. RitzemaWarfstermolenCase IHMX191,3975166,39
4Team AkkerWarfstermolenCase IHCS 15087,5177,36164,87
5P. de BruinAlteveerJohn-Deere6210R10051,13151,13
Super Sport 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443092,5282,18174,7

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap