Uitslagen Gieten 30 juni 2013 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the Best
Weersomstandigheid: droog, bewolkt.
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer, afstanden worden bij elkaar opgeteld.
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse tot 2500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henk van BovenAlteveerMassey Ferguson15583,5992,51176,1
2Ruben VeenstraDe KnipeInternational52390,5984,28174,87
3Theo Schrör  MusselkanaalMassey Ferguson17883,6180,77164,38
4Kees AlbringDrouwenermondInternational45376,8577,18154,03
5Geert-Jan HovingExloërveenInternational63370,5773,2143,77
6Gertjan DeddensTer ApelMassey Ferguson13570,2469,16139,4
7Lianne BoxemGietenJohn Deere92069,6769,24138,91
8Nick BreiderTer ApelCase IH52390,59090,59
9Ton HeunAlteveerRenaultSuper 6D77,18077,18
Standaardklasse 2500 tot 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ferdinand van BovenAlteveerMassey Ferguson17810092,18192,18
2Fokke de VriesDe KnipeSameSaturno 8010091,53191,53
3Kevin BenusInternational745XL10090,95190,95
4Andre SoerAlteveerInternational72410090,3190,3
5Erik WolfsAlteveerMassey Ferguson17810089,48189,48
6Martijn KanningNieuwe PekelaInternational844s99,4488,71188,15
7Marco ArendsWesterborkInternational844s10087,22187,22
8Dennis MeppelinkSteenwijksmoerDavid Brown 99699,6987,18186,87
9Robert RoordinkExlooInternational844s99,5587186,55
10Jelto FokkensAnnenFordsonMajor10086,32186,32
11Atze vd WijkBoelenslaanInternational94610086,32186,32
12Niels WoudaWesterborkLandini650010086,26186,26
13Harold StrockmeijerMusselFiat85099,0286,67185,69
14Chris StrockmeijerOnstweddeInternational844s10083,89183,89
15Jan HoltjerVlagtweddeSteyr806595,0682,87177,93
16Bert LutjeboerAlteveerInternational64493,3880,08173,46
17Robin SiebringNieuw BuinenInternational72486,280,65166,85
18H. HilgengaOnstweddeJohn Deere212085,8379,2165,03
19Reint HilgengaOnstweddeSameSaturno 8082,482,44164,84
20Jan HaaijerNieuw AnnerveenFendt108LS72,3580,81153,16
21Stevan BrakkeNieuw BuinenDavid Brown 99070,3675,34145,7
22Jan HingstmanLoonInternational64452,1476,04128,18
Standaard klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjen MulderLuinjebertInternational104695,9395,85191,78
2Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere303095,495,34190,74
3Cor BoelsAlteveerInternational104695,8394,38190,21
4Hendrik BrouwerBoelenslaanInternational124695,9192,14188,05
5Rogier DrenthAlteveerJohn Deere304090,2494,63184,87
6Michiel SchuurmanStadskanaalJohn Deere304090,2493,93184,17
7Rene JansenGrollooFordsonPower Major93,3889,85183,23
8Jan GroenwoldVeendamDeutz1000695,8387,08182,91
9Rolf MulderVeendamLandini950094,7786,48181,25
10Bert StrockmeijerOnstweddeInternational94686,4494,38180,82
11Hanne MoedVeelerveenJohn Deere313088,5591,65180,2
12Jochem OlthofSellingenInternational104689,6990,08179,77
13Jordy ManningNieuw BuinenInternational956XL90,488,87179,27
14Be MoedAlteveerJohn Deere312090,0487,81177,85
15Gert PrinsAlteveerJohn Deere312087,2286,57173,79
16Harm Jan WilzingOnstweddeJohn Deere312087,9185,83173,74
17Arjan StrockmeijerMusselkanaalFiat85088,1885,12173,3
18Michiel MulderBourtangeInternational844s86,3486,71173,05
19Bertus BotterblomEexterveenJohn Deere304082,7186,81169,52
20Werner TiehuisElpFordsonMajor86,3480,1166,44
21Wim FeikenAlteveerJohn Deere312085,7172,53158,24
22Sander PietersAnderenMassey Ferguson312076,6578,59155,24
23Henk VeningaOude PekelaBelarus89279,4471,95151,39
24Rick MensenMusselCase IH745XL82,6965,65148,34
25Willem van ErpGass.nijveenschemondZetorProxima 644176,6159,74136,35
26Jos BakkerGieterveenCase IH845XL71,5763,67135,24
27Marcus vd MeerBontebokBelarusPlough Master97,5792,02Disk
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wolter BijkerKlazienaveenInternational124610084,8184,8
2Hans KanningNieuwe PekelaFiatF14010083,42183,42
3Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere334010079,72179,72
4Martin PaasEexterveenJohn Deere335094,8880,12175
5Johan BolkValthermondFendtFavorit 61096,7475,55172,29
6Harm Jan de BoerOnstweddeFiat1180DTH94,3277,8172,12
7Reinder HulsBourtangeMassey Ferguson312594,8775,13170
8Evry SchuilingEexterveenInternational106692,5875,42168
9Rick PeppingSellingenInternational104691,2974,93166,22
10Jan ZomerMusselInternational95591,4774,35165,82
11Richard de JongeDenemarkenInternational95589,3874,97164,35
12Hilvert ten HaveHarpelJohn Deere612089,0574,39163,44
13Jeroen KlokBellingwoldeJohn Deere364087,8675,3163,16
14Jarno HofsteengeTynaarloRenault550RZ85,7269,96155,68
15Jordy PotzeGieterveenJohn Deere335082,272,06154,26
16Nick LensingSchoonlooCase IH1056XL62,2372,18134,41
17Helga VeltWagenborgenInternational95569,3263,75133,07
18Arjan Nijboer Nieuw AnnerveenVolvo BM810093,14Disk
19Robert Oosting EkehaarLandini14500086,86Disk
20Henry Tingen HaulerwijkFord8210084,12Disk
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bram PellekaanHaulerwijkCase IH1455XL100188,38288,38
2Maryam SandeeHolteInternational1455XL100188,06288,06
3Henry TingenHaulerwijkFord821095,298,48193,68
4Arjen SandeeHolteCase IH1455XL93,18100193,18
5Jolien KaspersGietenJohn Deere692091,3495,84187,18
6Bonnie vd BoschBontebokFordTW 2091,8185,5177,31
7Gerwin SpijkGasselteJohn Deere680088,0885,13173,21
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Marcel WijnholtsNieuw WeerdingeFiat180-90100100200
2Martin BijkerEmmer CompascuumFordCounty 112410096,89196,89
3Bert Jan JansenVlagtweddeFiat160-90 DT10096,6196,6
4Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat1300DT10093,26193,26
5Bram PellekaanHaulerwijkCase IH1455XL94,2586,99181,24
6Ina PuisterWildervankJohn Deere692084,7682,55167,31
7Harm SteengeAnnenCase IHCVX 17586,5579,61166,16
8Johnny ten HoorWaskemeerFiat160-9090,4775,05165,52
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan WijnholtsNieuw WeerdingeFiat180-90100100200
2Rick BeulinkNieuw WeerdingeSteyr622590,795,66186,36
3Joost HutZuidlaarderveenFendt82088,5791,83180,4
4Gerwin JansenVlagtweddeNew-HollandTM 19089,7190,41180,12
5Robert OosterveldBellingwoldeCase IHPuma 21589,1688,93178,09
6Kay EggensAnnerveensche-kanaalFendt81585,9488,94174,88
7Rien LukkienOdoornerveenFendt82086,3787,2173,57
8Roald SchippersEexterveenFendt82083,4587,15170,6
9Roelof TimmermansDrouwenerveenFendt81884,9585,12170,07
10Stefan MulderGasselteJohn Deere743083,7481,96165,7
11Maarten DostGasselteValtraT19081,9183,32165,23
12Thie Albert SlootsDrouwenerveenFendt91680,9282,94163,86
13Marthijn MeemsValtheValtraT19172,4484,71157,15
14Patrick EleveldGietenMerlo37.1073,4674,67148,13
15Roelof TimmermansBuinerveenManitou82066,9569,1136,05
Standaardklasse 8500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan BrouwerLangezwaagFendt930100100200
2Roelof TimmermansDrouwenerveenFendt82897,29100197,29
3Kevin de GrootSellingenFendt92695,86100195,86
4Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutzX71091,6195,44187,05
5Florian v/d HeideGietenNew-HollandT707091,8392,55184,38
6Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16589,4294,2183,62
7Rien LukkienOdoornerveenFendt82078,5282,9161,42
Standaardklasse 11000 kg en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Marco de VriezeNieuw-BuinenFendt93610099,01199,01
2Mensen / SchutenSellingenKirovetsK700A10088,81188,81
3Eddy HoitingBorgercompagnieFendt93610088,79188,79
4Henk RubingGietenNew-HollandT803079,7777,92157,69
Sportklasse 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Team van RegterenGrijpskerkInternational124610095,75195,75
2Team AkkerWarfstermolenCase IHCS 15010086,46186,46
3Dennis StroobosscherGrijpskerkJohn Deere443010077,18177,18
Super Sport 4000kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Adriaan SandeeOnstweddeInternational 1455XL10097,32197,32
2Pleun de BruinAlteveerJohn Deere Green Efficiency6210R10094,48194,48
3Team van RegterenGrijpskerk International 124610084,48184,48
4Team AkkerWarfstermolenCase IHCS15010080,38180,38

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap