Uitslagen Onstwedde 1 juli 2006 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Dream Crusher
Weersomstandigheid: droog/warm
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Klok Harpel Steyr 988
75.96
52.90
128.86
2
B. Moed Alteveer John-Deere 2120
48.44
62.38
110.82
3
H. Moed Onstwedde John-Deere 2130
48.34
54.20
102.54
4
M. Wenning Harpel Forson Super Major
45.18
55.23
100.41
5
B. Mulder Bourtange IHC 633
63.78
33.36
97.14
6
H.H. Speelman Alteveer John-Deere 1030
39.89
50.78
90.67
7
J. Pathuis Alteveer Massey Ferguson 565
50.10
31.76
81.86
8
H. Huls Alteveer Ford 4000
44.82
31.60
76.42
9
R. Hilverts Onstwedde Fendt 102
32.90
42.38
75.28
10
R. Kleter Alteveer IHC 433
41.50
32.22
73.72
11
F. v Boven Alteveer Massey Ferguson 155
36.27
36.84
73.11
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
C. Boels Alteveer IHC 1046
96.12
78.65
174.77
2
W. Maarsingh Onstwedde IHC 1206
86.74
79.17
165.91
3
E. Moed Onstwedde John Deere 6200
81.15
58.44
139.59
4
R. Buzeman Bourtange IHC 844
64.61
57.15
121.76
5
J. Bick Alteveer New-Holland ts 100
60.00
50.88
110.88
6
B. Scholtens Onstwedde Renault 80-14
48.86
46.53
95.39
7
E. Speelman Onstwedde John Deere 1030
45.44
36.53
81.97
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
E. Polling Bronneger Case Maxxum
92.90
87.00
179.90
2
B. Strockmeyer Onstwedde Case Maxxum
86.11
77.67
163.78
3
J. Eshuis 1e Exloermond John Deere 6510
85.20
76.63
161.86
4
R. Pepping Alteveer Ursus 1604
80.52
64.56
145.08
5
A. Sandee Onstwedde Case IH 956
67.20
70.14
137.61
6
W Bessembinders Onstwedde Renault Ares
60.52
67.72
128.24
7
R. Haarhuis Ter Apel John Deere 6120
71.45
56.06
127.51
8
H. Boels Stadskanaal IHC 1046
60.62
57.05
117.67
9
J. vd Scheer Bronnegerveen John Deere 6420
40.26
64.66
104.92
10
B. Hoekzema Alteveer Renault 550
53.83
46.42
100.25
11
J.B. Drenth Bourtange New-Holland 8160
61.40
37.10
98.50
12
H. Vegter Holte Renault 80-14
44.56
52.74
97.30
13
de Jonge/mulder Gasselternijveen John Deere 6420
33.68
58.50
92.18
14
N. Apeldoorn Ter Apel Renault Ares
53.37
26.68
80.05
15
A. vd Scheer Bronnegerveen John Deere 6210
38.24
37.2
75.44
16
K. Deurink Nw Weerdinge Fiat 110-90
44.44
Uitgevallen
44.44
17
H. Deuling Stadskanaal Ford 8240
42.17
Uitgevallen
42.17
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
H. Sandee Blijham IHC 1455
73.49
82.54
156.03
2
G. Baas Harpel New Holland tm 115
71.76
63.94
135.70
3
A. kanning Nw Pekela New Holland tm 140
81.71
53.02
134.73
4
W.J Bessembinders Onstwedde Renault Ares
46.73
87.82
134.55
5
B. Martens Nieuwediep New Holland tm 140
61.19
60.41
121.60
6
M. Tanis Bourtange Fendt 611
43.99
60.93
104.92
7
B. Bakker Onstwedde Steyr 8150
49.17
53.63
102.80
8
J. Nijland Sappermeer Claas Ares
45.96
54.56
100.52
9
G. Hoekzema Onstwedde Renaultt Ares
57.51
38.13
95.64
10
K. Heller - IHC 856
40.88
52.17
93.05
11
H. Beulink Nw Weerdinge Case IH mx 135
68.24
00.00
68.24
12
A. Haan Nw Weerdinge John Deere 6820
67.25
00.00
67.25
13
Nieboer/Timmerman Nw Buinen New Holland ts 115
28.2
00.00
28.2
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
Nieboer/Timmerman Nw Buinen Fendt 818
86.53
79.90
166.43
2
K. Beulink Nw Weerdinge New Holland 8560
61.24
82.56
143.80
3
E. Meedendorp Holte Case IH CVX 1135
82.64
58.74
141.38
4
M. Rakers Harpel Case IH mx 135
76.84
50.26
127.10
5
Loonbedrijf Sandee Onstwedde IHC 1455
62.12
63.94
126.06
6
G. Prins Alteveer Case IH mx 150
68.70
56.84
125.54
7
H. Swart Tripscompagnie John Deere 6820
58.34
64.80
123.14
8
R. Krol Bronnegerveen Case CS 110
71.81
49.01
120.82
9
H. v Oostrum Scheemda Fendt 815
68.96
51.09
120.05
10
N.J Olthof Zuidbroek IHC 1455
58.50
58.90
117.40
11
G. Buist Mussel New Holland tm 140
70.26
44.35
114.61
12
de Jonge/Mulder Gasselternijveen John Deere 6920
54.66
58.30
112.96
13
R. de Vries - Case IH CVX 1135
50.36
61.81
112.17
14
Nieboer/Timmerman Nw Buinen Fendt 716
62.00
48.86
110.86
15
Kuiper Nw Pekela New Holland 8560
45.80
57.20
103.00
16
J. Spelbrink Nw Pekela New Holland tm 155
57.77
36.06
93.83
17
M. Folkers Onstwedde Claas ares
29.94
34.45
64.39
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
H. Eckhoff Duitsland Fendt 926
FP
FP
200
2
P. Rakers Harpel Case IH CVX 1190
98.29
89.12
187.41
3
B.P Jansema Sellingen Case IH CVX 1195
64.25
39.95
104.20
4
J. vd Schoot Gasselte John Deere
57.36
37.72
95.08
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
A. Sandee Onstwedde IHC 1246
FP
FP
200
2
M. Eckhoff Duitsland Deutz 1306
66.63
80.16
146.79
3
P. Rakers Harpel IHC 1246
FP
00.00
100
4
F. de Graaf Alteveer Daf YA 328
41.03
54.25
95.28

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap