Uitslagen Onstwedde 7 juli 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: wisselvallig
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D v DeldenGrijpskerkInternational 844 S100,0089,74189,74
2G BaasHarpelFiat 640 DT100,0086,41186,41
3H MoedOnstweddeJohn Deere 2130100,0085,73185,73
4A KanningNwe PekelaFiat 750100,0085,68185,68
5R DrenthNw BuinenJohn Deere 212097,5682,46180,02
6H HulsAlteveerFord 400099,3176,53175,84
7A WolfsAlteveerMF 17895,9679,29175,25
8F SwartsAlteveerJohn Deere 71090,6882,31172,99
9F v BovenAlteveerMF 15585,2685,00170,26
10W vd HendeOude PekelaBelarus MT391,6578,28169,93
11T HeunAlteveerRenault Super 5 D94,1375,67169,80
12J HilgengaOnstweddeJohn Deere 212082,2280,19162,41
13J v DijkAlteveerJohn Deere 103082,7179,00161,71
14G PrinsAlteveerJohn Deere 82083,7775,99159,76
15K HilvertsHolteFendt 10289,5255,00144,52
16A SoerAlteveerJohn Deere 164084,3650,80135,16
17H ScholtensOnstweddeRenault 65184,2246,23130,45
18G v NoordennenAlteveerRenault 65172,4027,1499,54
19W MaarsinghOnstweddeLanz-Bulldog 150614,0077,7091,70
20B StrockmeijerOnstweddeFord Dexta7,7012,8620,56
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W vd HendeOude PekelaInternational 104673,9198,68172,59
2M WenningHarpelLamborghini 87494,4856,04150,52
3K BruiningAlteveerInternational 104657,3763,78121,15
4J T KlokHarpelSteyr 110863,0752,52115,59
5C BoelsAlteveerInternational 104651,2153,93105,14
6H J HensensHolteFendt 30851,7353,21104,94
7B ScholtensHolteRenault 80431,4653,6485,10
8A VeningaBelarus 89231,1449,5280,66
9GroenwoldLandini20,4944,5965,08
10H KipOnstweddeJohn Deere 31300,0049,1849,18
Schrör100,0043,87Diskw.
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B MulderBourtangeInternational 63385,3567,30152,65
2B JansemaSellingenInternational 105575,8565,87141,72
3E WijnholdsBourtangeUrsus 101464,0546,51110,56
4B HoekzemaAlteveerRenault 55053,7252,14105,86
5F. HempenMusselkanaalCase 95651,6051,12102,72
6J BruursGrijpskerkInternational 96663,7138,54102,25
7R PeppingAlteveerUrsus 1600454,7246,95101,67
8J B DrenthBourtangeNew Holland 816046,4852,5299,00
9DekkerGasselternijveenmDeutz Fahr DX45031,3732,4163,78
10v.OosterumScheemdaInternational 96615,6643,6459,30
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F VegterHolteInternational 1455100,0089,47189,47
2G KuperVeeleNew Holland TM 115100,0077,18177,18
3J H PotzeBellingwoldeFiat 1300100,0069,25169,25
4G WarmedamOostwoldFiat 14098,5263,70162,22
5W J BessembindersOnstweddeRenault Ares 640100,0056,68156,68
6H ZomerOude PekelaInternational 1246100,0055,95155,95
7R BusemanBourtangeFendt 71298,5251,40149,92
8E RijningaVrieschelooNew Holland 836088,0354,21142,24
9E BuurmanVlagtweddeNew Holland TSA 13561,4360,22121,65
10W HempenMusselkanaalCase CS 12059,5454,72114,26
11S BrakkeOnstweddeSteyr 815064,1044,59108,69
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A RiksVlagtweddeNew Holland 8360100,0086,23186,23
2N WenningBourtangeSteyr100,0076,76176,76
3J KlokHarpelSteyr 8170100,0073,83173,83
4R OosterveldBellingweddeLandini 16589,3671,44160,80
5E MoedOnstweddeFendt 71685,8274,81160,63
6B JansemaSellingenDeutz TTV 119085,2473,83159,07
7G FennemaWesterleeNew Holland TM 16583,9954,97138,96
8J BruggersOnstweddeJohn Deere 6920 S79,5951,80131,39
9J BaasOnstweddeNew Holland 856067,7261,81129,53
10G BruggersVlagtweddeJohn Deere 692070,8653,68124,54
11G BuistMusselFord TM 14075,5745,99121,56
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1KramerNw BuinenCase mx170100,0083,93183,93
2A EdensBellingwoldeFiat G 19079,6780,31159,98
3E MeedendorpHolteCase cvx L 113574,6567,85142,50
4H RusBellingwoldeLandini PM 18071,4567,84139,29
SuperSport:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A SandeeHolteInternational 1246100,00FP
2M RakersHarpelSchüter Super E100,0099,60199,60
3H H SpeelmanAlteveerJohn Deere 682095,6470,43166,07
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P RakersHarpelInternational 124694,4790,82185,29
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S. BerendsNw BuinenInternational 124692,6482,92175,56
2R KleterAlteveerInternational 124679,8971,63151,52
3K de WitLeekFendt 611 LSA37,4559,7297,17

Foto's Trekkertrek Onstwedde 2007

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap