Uitslagen Onstwedde 5 juli 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: zeer goed
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Hilda SmithVrieschelooFiat640 DT100,0076,61176,61
2S de Vriesde KnipeDavid Brown121297,2376,59173,82
3P. van DellenGrijpskerkIHC844s98,6275,09173,71
4A. WolfsAlteveerMF178100,0072,63172,63
5F. SwartsAlteveerJohn Deere710100,0070,99170,99
6A. SoerAlteveerIHC64499,2771,34170,61
7R. DrenthNw BuinenJohn Deere212096,3970,18166,57
8H. MoedOnstweddeJohn Deere213088,9072,38161,28
9A. StrockmeijerMusselFiat85089,4271,51160,93
10J. van DijkAlteveerJohn Deere103090,4669,81160,27
11J. BolkValthermondFendtFav86,0072,38158,38
12F. van BovenAlteveerMF15585,5071,22156,72
13G. PrinsAlteveerJohn Deere82082,8168,78151,59
14T. HeunAlteveerRenault6D86,2965,00151,29
15H. HulsAlteveerFord 400082,2865,07147,35
16S. BrakkeOnstweddeDavid Brown99072,5962,13134,72
17J. Pathuis.StadskanaalMF56566,5664,14130,70
18H. ScholtensOnstweddeRenault60,1366,63126,76
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaIHC104671,8997,27169,16
2C. BoelsAlteveerIHC104681,3284,11165,43
3G. BaasHarpelFiat110076,6188,40165,01
4B. MoedAlteveerJohn Deere312075,9585,35161,30
5E. WijnholdsBourtangeZetor68,2592,92161,17
6A. RiksVlagtweddeLamborghini87467,4384,65152,08
7K. BruiningAlteveerIHC104668,8875,70144,58
8W. vd HendeOude PekelaBelarusmt360,7883,68144,46
9A. KanningNw PekelaFiat75061,8170,45132,26
10J. BuursGrijpskerkVolvo65057,7271,49129,21
11G. Ensink2e ExloermondFord681050,5068,34118,84
12K. de VriesBellingwoldeRenault75148,2669,35117,61
13A. Ensink2e ExloermondFord661045,2768,60113,87
14E. SchrorNw PekelaSameM8549,7361,86111,59
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. Veldde KnipeIHC1246100,0074,13174,13
2R. BuzemanBourtangeIHC844s76,0874,04150,12
3A. EdensBellingwoldeFiat1000s69,1663,69132,85
4H. v OostrumScheemdaIHC96653,6975,68129,37
5F. HempenMusselkanaalCase95665,5852,61118,19
6A. VeningaNw PekelaBelarus89264,5551,60116,15
7G. BruggersVeeleJohn-Deere642058,0450,87108,91
8K. MensenVledderveenMF617058,1849,48107,66
9Mts KuperVeeleNew-HollansTL10048,7649,6698,42
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteIHC1455100,00100200,00
2E. KroesOldebornIHC1455100,0093,64193,64
3G. VermanningOldebornCase 145591,2882,76174,04
4J. PotzeBellingwoldeFiat130083,2578,23161,48
5KanningNw PekelaNew HollandTM14082,7573,37156,12
6H. ZomerOude PekelaIHC124671,7778,31150,08
7M. BijkerKlazienaveenFord112476,8566,99143,84
8J. BaasMusselkanaalNew HollandTSA 13570,1869,86140,04
9T. SchrorMusselkanaalClaasares75,7361,13136,86
10H. WubsOnstweddeRenaultares59,4558,5117,95
11W. HempenMusselkanaalCase mxu11050,0560,95111,00
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. MoedOnstweddeJohn Deere6920s88,5578,00166,55
2H. VegterHolteCasecvx19580,0978,38158,47
3G. KuperVeeleJohn Deere692077,4178,37155,78
4W. MaarsinghOnstweddeSchluter180073,2778,40151,67
5E. BuurmanVeeleFendt71673,5275,98149,50
6J. BruggersOnstweddeNew Holland856073,5775,71149,28
7B. NijenhuisVlagtweddeFendt71472,7173,62146,33
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S. BerendsNw BuinenFendt930100,0074,85174,85
2E. HemsensMusselFendt916100,0074,31174,31
3H. RasBellingwoldeLandiniPM 18078,3062,02140,32
4S. BerendsNw BuinenFendt93078,300,0078,30
SuperSport:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Pull off
Totaal
1M. RakersHarpelSchluterSuper E100,00100,0085,99285,99
2K. BruiningAlteveerIHC1246100,00100,0084,01284,01
3A. SandeeHolteIHC1455100,0088,95188,95
4H.H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere682041,6469,68111,32
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443010081,21181,21
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. Brinkhofde KnipeIHC105510093,87193,87
2J. KlokHarpelSteyr140010088,44188,44
3R. KleterAlteveerIHC124687,6276,47164,09
4C. BoelsAlteveerIHC124623,85023,85

Foto's Trekkertrek Onstwedde 2008

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap