Uitslagen Onstwedde 4 juli 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Droog
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
Naam:Woonplaats:Merk:Type:1ste Trek2e trekTotaal: 
1A. StrockmeijerMusselFiat85080.8373.24154.07 
2A. SoerAlteveerInternational72479.9171.57151.48 
3De JongBontebokDeutz800679.9171.02150.93 
4R. MulderOmmelanderwijkLandini950078.5072.01150.51 
5A. WolfsAlteveerMassey Ferguson17880.5967.11147.70 
6T. HeunAlteveerInternational64477.4968.95146.44 
7G. BaasHarpelFiat640 DT77.7168.13145.84 
8P. van DellenGrijpskerkInternational844s78.5165.05143.56 
9R. DrenthAlteveerJohn-Deere212074.6667.87142.53 
10F. van BovenAlteveerMassey Ferguson15575.0865.31141.11 
11R. OosterveldBellingwoldeNew Holland 70-6575.7364.95140.68 
12F. SwartsAlteveerJohn-Deere71075.0564.64140.14 
13J. van DijkAlteveerJohn-Deere103071.9167.33139.24 
14H. HulsAlteveerFord 4000400072.4565.34137.79 
15A. De VriesOnstweddeMinneapolisGB-676.3058.54134.84 
16J. BuursGrijpskerkVolvo65066.5866.54133.12 
17T. SchörMusselkanaalMassey Ferguson17867.5164.83132.34 
18B. StrockmeijerOnstweddeInternational72471.5960.42132.01 
19G. PrinsAlteveerJohn-Deere82067.0364.62131.65 
20K. BakkerNieuwe PekelaRenault65164.0464.63128.67 
21J. HilgengaOnstweddeSamecentauro 6074.0453.50127.54 
22A. KlasensHarpelInternational64461.0061.48122.48 
23B. ScholtensOnstweddeRenault65161.2253.81115.03 
24H. ScholtensOnstweddeRenault65153.6558.76112.41 
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1A. PostemaVeendamInternational1046100.0061.22161.22 
2C. BoelsAlteveerInternational1046100.0059.03159.03 
3A. EdensBellingwoldeFiat100082.9775.40158.37 
4B. MoedAlteveerJohn-Deere312081.0065.81146.81 
5K. De VriesBellingwoldeRenault751-484.7259.17143.89 
6W. HempenMusselkanaalCase IH845 XL84.0256.39140.41 
7F. SwartsAlteveerJohn-Deere3030-s78.5759.45138.02 
8B. SchutenSellingenLandiniMythos 10075.9560.35136.30 
9W. vd HendeOude PekelaBelarusMT 370.7163.18133.89 
10M. VeldIdsinghuizenInternational104676.3956.45132.84 
11B. NijenhuisVlagtweddeInternational845 XL62.3060.68122.98 
12H. KipOnstweddeJohn-Deere313045.8267.20133.02 
13H.J. HensensHolteFendt30855.8353.43109.26 
14H. VegterHolteInternational844s54.5053.88108.38 
15G. Ensink2de ExloërmondFord681053.5943.8697.45 
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1E. brinkhoffDe KnipeInternational124678.0987.71165.80 
2B. KlokBellingwoldeJohn-Deere364080.5784.63165.20 
3H. ZomerOude PekelaInternational124676.6185.22161.83 
4M. MulderBourtangeInternational844s78.6775.31153.98 
5B.P. JansemaSellingenInternational105576.0677.21153.27 
6H.  MoedOnstweddeJohn-Deere620076.3175.17151.48 
7R. BuzemanBourtangeInternational956 XL79.2671.77151.03 
8J. BeukeboomFinsterwoldeFord821074.5774.78149.35 
9F. HempenMusselkanaalCase956 XL73.5275.30148.82 
10H. van OostrumScheemdaInternational96674.7662.81137.57 
11C. RasBellingwoldeNew Holland834062.9262.93125.85 
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1F. VegterHolteInternational1455 XL100.0085.04185.04 
2E. KroesOldebornInternational145583.9685.39169.35 
3H. PotzeBellingwoldeFiat1300 DT83.9081.99165.89 
4W. SchuiterdBellingwoldeLandiniLegend 14081.1884.60165.78 
5A. RiksVlagtweddeCase IH1455 XL81.5879.31160.89 
6D. Ten HaveBeertaLandiniLegend 14077.5978.33155.92 
7M. BijkerKlazienaveenFordCounty 112477.3575.35152.70 
8R. KuperVeeleNew-HollandT 603074.8376.22151.05 
9J. KlokBellingwoldeJohn-Deere691073.9176.83150.74 
10M. KoopsHarpelCase IHCS 11070.1573.64143.79 
11A. RasBellingwoldeNew-Holland836073.8168.84142.65 
12G. WeverMusselJohn-Deere662074.7765.88140.65 
13GoossensOude PekelaJohn-Deere365052.2781.94134.21 
14H. WubsOnstweddeRenaultAres 640 RZ67.9063.13131.03 
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1E. MoedOnstweddeJohn-Deere6920 S100.0076.27176.27 
2A. SandeeHolteCase/SteyrCVT 19588.6583.54172.19 
3H. MoedVeelerveenCase IHMX 17080.6982.68163.37 
4E. MeedendorpOnstweddeCase IHCVX 113580.7075.76156.46 
5H. RasBellingwoldeLandini165 TDI77.9775.90153.87 
6G. KuperVeeleFendt71679.2673.01152.27 
7K. MensenVledderveenJohn-Deere692075.9174.27150.18 
8B.J. JansenVlagtweddeNew-HollandM-16074.4073.30147.70 
9EvertsGroningenJohn-DeereM.H Demo66.3675.10141.46 
10E. BuurmanVlagtweddeNew-HollandTSA 13576.7264.52141.24 
11EvertsGroningenJohn-Deere M.H Demo75.3663.01138.37 
12HensensOnstweddeNew-Holland856073.1762.60135.77 
13B. SchuitemaMusselJohn-Deere683064.6962.81127.50 
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1P. RakersHarpelCase IHMX 285100.0074.86174.86 
2W. MaarsinghOnstweddeFendt92493.0977.22170.31 
3G. VenemaBellingwoldeNew-Holland887092.8375.60168.43 
4G. WarmerdamBellingwoldeLandiniP 18091.3074.93166.23 
5EvertsGroningenJohn-Deere753076.4763.88140.35 
Sportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Pull off
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr140086.33100.0080.94267.27
2R. KleterAlteveerInternational124692.7283.1568.49244.36
Supersport 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
 
Totaal
1H.H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere6820100.00100.0086.95286.95
2K. BruiningAlteveerInternational1246100.0082.8882.50265.38
3M. RakersHarpelSchluterSuper E76.78-76.78
Prostock 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443091.54100.0084.84276.38

Foto's Trekkertrek Onstwedde 2009

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap