Uitslagen Onstwedde 3 juli 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Droog, warm
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
de eerste 3 worden voor de waterrem getest op juistheid van vermogen
daardoor kunnen bepaalde deelnemers zijn gediskwalifiseerd.

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
Naam:Woonplaats:Merk:Type:1ste Trek2e trekTotaal: 
1A StrockmeijerMusselFiat85094,6368,33162,96
2R de JongBonte BokDeutz800690,6370,7161,33
3J BrouwerDe KnipeBelarus94084,2767,67151,94
4R DrenthNieuw BuinenJohn Deere213085,364,67149,97
5R OosterveldBellingwoldeNew Holland70-5685,2963,9149,19
6T HeunAlteveerInternational72484,1864,97149,15
7A WolfsAlteveerMassey Ferguson17886,0962,18148,27
8G BaasHarpelFiat640 DT84,7263,51148,23
9W TiehuisBorgerFordsonMajor85,9760,77146,74
10D KuiperAlteveerDavid Brown99081.0060,07141,07
11B StrockmeijerOnstweddeInternational72480,3659,27139,63
12J R GroenewoldOmmelanderwijkCormick74478,8358,71137,54
13P van DellenGrijpskerkInternational844 S81,3755,66137,03
14R HulsAlteveerFord400075,6160,31135,92
15K BakkerNieuwe PekelaRenault65177,1957,25134,44
16H MoedOnstweddeJohn Deere213077,6556,22133,87
17D. HulsAlteveerJohn Deere82076,4555,41131,86
18J D GrootOnstweddeFord460076,8154,85131,66
19A KlasensHarpelInternational74474,0757,32131,39
20H StrockmeijerMusselSameExplorer 7564,0153,55117,56
21A RuiterAlteveerJohn Deere103079,7279,72
A de JongBonte BokDeutz800610076,37dis
R MulderOmmelanderwijkLandini950093,8167,63dis
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1C BoelsAlteveerInternational104610064,38164,38
2C TapkenOude PekelaInternational104699,7763,28163,05
3M van den MeerBonte BokBalarus94,9861,29156,27
4J van DijkAlteveerJohn Deere312095,0259,11154,13
5T ZijlstraAugustinusgaFiat100084,9264,06148,98
6F SwartsAlteveerJohn Deere3030 S86,156,22142,32
7W v d HendeOude PekelaBelarusMT 3 86,3255,85142,17
8J BruursGrijpskerkVolvo BM 70087,2453,96141,2
9M SchuurmanStadskanaalJohn Deere620076,1751,79127,96
10B SchutenSellingenLandiniM 10076,2549,5125,75
11G J SchuurmanStadskanaalJohn Deere304077,9346,81124,74
12B SchuitemaMussel John Deere62006954,54123,54
13H VegterHolteInternational844 S72,0747,95120,02
14F van BovenAlteveerMassey Ferguson110063,6847,37111,05
15B MoedAlteveerJohn Deere312063,2147,21110,42
16P SiepelAlteveerFiat100059,9344,78104,71
17W HempenMusselkanaalCase IH845 xl51,7247,999,62
18G Ensink2e ExloermondFord681051,6645,5797,23
19J BruggersOnstweddeJohn Deere214047,4745,5493,01
20R Oosterveld  OnstweddeLandini788045,8841,887,68
xA EdensBellingwoldeFiat1000 DT10073,95dis
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1W KoopmansEastermarFendt61110077,08177,08
2M SandeeHolteInternational124610076,45176,45
3B KlokBellingwoldeJohn Deere364010073,57173,57
4F HempenMusselkanaalCase95610073,35173,35
5R BuzemanBourtangeInternational95610064,73164,73
6B JansemaSellingenInternational105510063,7163,7
7M MulderBourtangeInternational844 S10063,22163,22
8E BrinkhofDe knipeInternational124688,0965,44153,53
9A VeningaNieuwe PekelaBelarus89288,457,59145,99
10J BeukeboomFinsterwoldeFord821083,3561,27144,62
11H J HensensHolteInternational105578,9162,09141
12T SchrorMusselkanaalMassey Ferguson617076,6263,66140,28
13R HulsBourtangeInternational844577,8661,87139,73
14J BolkValthermondFendt61082,9156,73139,64
15M KoopsHarpelJohn Deere304059,746,65106,35
xxA BrinkmanAmenLandini1450010078,77dis
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1F VegterHolteInternational1455 Xl83,7479,68163,42
2R PrinsAlteveerCase IH1455 xl82,5477,96160,5
3L KoopmansoostmaerFendt611 S80,7975,81156,6
4J H PotzeBellingwoldeFiat1300 DT81,3670,33151,69
5H RasBellingwoldeLandiniL 16580,4870,47150,95
6A GoosensNieuwe PekelaJohn Deere365079,8865,34145,22
7A RasBellingwoldeNew HollandTM 16577,9566,45144,4
8E BessembindersOnstweddeRenault Ares640 RZ8163,19144,19
9M KanningNwe PekelaNew HollandTM 14080,1461,78141,92
10B NijenhuisVlagtweddeSteyr914577,7763,63141,4
11K de GrootSellingenSteyr914578,0362,16140,19
12L ten HaveBeertaLandiniL 114076,6859,57136,25
13J KlokBellingwoldeJohn Deere691077,4557,9135,35
14G KuperVeeleNew HollandT603076,2256,63132,85
15A Ensink2e ExloermondNew HollandTM 12076,3654,53130,89
16H J de BoerOnstweddeFiat1180 DTH62,2754,68116,95
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1H MoedVeelerveenCase IHMX 17094,7886,16180,94
2P RakersHarpelSteyrCVT619588,0482,85170,89
3A RiksVlagtweddeCase IH1455xl88,2881,19169,47
4D Ten HaveBeertaFendt82084,5980,62165,21
5E BijkerEmmer compascuumFordt Country112485,7276,83162,55
6E MoedOnstweddeJohn Deere6920 S82,5679,19161,75
7BJ JansenVlagtweddeFiat160-9086,2473,31159,55
8W SchuiterdVlagtweddeLandini165 TDI80,2176,48156,69
9M GoossensNwe PekelaVolvo BM265482,8171,87154,68
10E HemssemsMusselJohn Deere692081,7271,15152,87
Klasse 7500 tot 11.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1G WarmerdamOostwoldLandiniP 18082,6888,5171,18
2G VenemaBellingwoldeNew Holland887079,8680,73160,59
3E MeedendorpOnstweddeCase IHCVX119578,977,22156,12
4BrouwerVeelerveenDeutz FahrA 21578,6177,36155,97
5M PentingaSellingensteyrCVT617076,3176,13152,44
6K MensenVledderveenNew Holland877075,373,89149,19
Supersport 4 ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Pull off
Totaal
1A SandeeOnstweddeInternational145510095,15195,15
2S BerendsNw BuinenInternational106610091,51191,51
Prostock 4,5 ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
 
Totaal
11 W vd HendeOude PekelaJohn Deere443078,780,05158,75
Sportklasse 4,5 ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1RitzemaZuidwoldeInternational124610090,35190,35
2B KuiperGrijpskerkJohn Deere662010089,92189,92
3R KleterAlteveerInternational124610086,81186,81
4P BruinNwe PekelaInternational124662,1156,9119,01
J KlokHarpelSteyr100dis100
Sportklasse 3,5 ton:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1AkkerWarfstermoleninternational84499,5491,77191,31
2R RitzemaZuidwoldeCase IH85682,537,2119,7

Foto's Trekkertrek Onstwedde 2009

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap