Uitslagen Stadskanaal 23 augustus 2003 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Zircon
Weersomstandigheid: zon
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: als NTTO-reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
E. Moed Onstwedde Ford Major
81,14
76,24
157,38
2
F. van Boven Stadskanaal Massey Ferguson 135
69,9
63,02
132,92
3
A. Hartman Stadskanaal Fiat 500
54,17
53,24
107,51
Standaardklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
Moed Onstwedde John Deere 2130
87,54
77,62
165,16
2
R. Kleter Alteveer International 433
88,38
76,12
164,5
3
B. Moed Alteveer John Deere 2120
82,52
60,03
142,55
4
KJ Olthof Zuidbroek International 724
77,14
64,34
141,48
5
H. Hilgenga Onstwedde John Deere 2120
80,07
60,09
140,16
6
C. Boels Alteveer International 624
66,31
67,19
133,5
7
H. Huls Alteveer Ford 4000
80,61
37,91
118,52
8
J. Schreurs Zuidbroek Fordson
56,86
60,69
117,55
9
R. Vedder Eext Hanomag Briljant 600
74,27
35,52
109,79
10
J. Hilgenga Onstwedde Same Sentauro 60
57,34
46,34
103,68
11
G. Prins Alteveer John Deere 820
55,45
38,15
93,6
12
Fokkens Schipborg Ford 3055
54,69
35,34
90,03
13
V. de Ende Pekela Belarus
52,56
33,06
85,62
14
Sebastiaan Hulshof Stadskanaal Deutz 6206
43,11
33,54
76,65
15
D. Eikens Kolham Zetor 6211
44,37
25,35
69,72
Standaardklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
M. Veld Heerenveen International 1046
92,15
88,74
180,89
2
J. Groenwoud -- John Deere 6200
82,28
77,5
159,78
3
E. Duker Schipborg Ford Super Major
80,07
70,8
150,87
4
E. Moed Onstwedde John Deere 6200
80,73
67,39
148,12
5
E. Deuling Stadskanaal Ford 6410
84,49
59,38
143,87
6
A. Kuipers Gass.Boerv.Mond International 644
80,31
60,09
140,4
7
GJ van Dellen Lutjegast Deutz
78,21
60,49
138,7
8
E. Klaasen Eext Valmet
78,81
58,78
137,59
9
D. Roossien Stadskanaal Deutz 430
65,48
52,26
117,74
10
B. Scholtens Onstwedde Renault
71,64
46,1
117,74
11
R. Timmermans Drouwenerveen International 845
56,09
50,88
106,97
12
E. Lokken Stadskanaal Deutz 8006
54,59
50,53
105,12
13
L. Orsel Stadskanaal Volvo BM 650
45,28
34,62
79,9
14
J. Spelbrink Nieuwe Pekela Massey Ferguson 675
33,78
24,21
57,99
Standaardklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
A. Hofkamp Westerbroek Ford 6640
F.P.
82,04
182,04
2
Buzeman Bourtange International 844
91,97
80,37
172,34
3
JD van Elen Lutjegast Deutz DX 160
87,18
84,97
172,15
4
R. Olthof Zuidbroek International 1246
81,92
86,29
168,21
5
Timmermans Drouwenerveen New Holland TS 115
80,19
75,82
156,01
6
JW Dekker Eext International 845
80,43
75,34
155,77
7
GJ Glas Spijkerboor Massey Ferguson 6260
77,91
71,52
149,43
8
Reinders Westerbroek Ford County
77,79
69,78
147,57
9
Hoving Gieterveen Case International 1056
80,31
64,94
145,25
10
P. Hulshof Stadskanaal Deutz 610
77,2
56,04
133,24
11
Niemeyer Eext Zetor
77,08
53,95
131,03
Standaardklasse tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Stevens Wildervank John Deere 6800
93,28
83,83
177,11
2
E. Kroes Oldeboren International 1455
F.P.
76,6
176,6
3
Westerhoek Schipborg Ford 7840
90,65
83,6
174,25
4
P. Reinders ? Ford 8240
80,37
86,94
167,31
5
E. Straat Meeden International 1046
80,13
76,12
156,25
6
H. Martens Nieuwediep New Holland TR 140
76,38
78,41
154,79
7
R. Vedder Eext Fendt
75,22
77,62
152,84
8
E. Roossien Stadskanaal Renault TX 145
78,21
72,47
150,68
9
B. Kruit Gass.Boerv.Mond Case International 5140
77,78
69,42
147,2
10
B. van Loon Gasselternijveen Case International 1255
79,05
58,24
137,29
11
HJ Kuiper Nieuwe Pekela International 955
71,04
52,68
123,72
12
Hoiting Borgercompagnie Fendt 411
75,52
37,37
112,89
Standaardklasse tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Klok Harpel Steyr 8170
87,84
83,48
171,32
2
R. Heikens Kolham John Deere 6810
85,03
83,6
168,63
3
SV Adrichem Noordbroek John Deere 6920
82,16
79,23
161,39
4
B. Krops Wildervank Volvo BM 814
78,93
77,78
156,71
5
M. Rakers Harpel Same Silver 180
77,02
71,87
148,89
6
B. Koops Wildervank Ford TW-35
71,28
69,48
140,76
7
GJ Westers Boven Pekela New Holland TM 155
65,83
65,78
131,61
8
P. Kanninga Stadskanaal Volvo BM 814
63,32
66,73
130,05
Standaardklasse tot 11.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
S. Berends Nieuw-Buinen Fendt 924
F.P.
84,61
184,61
2
G. Klein Stadskanaal John Deere
91,85
73,19
165,04
3
K. Hoving Tripscompagnie John Deere 7800
84,97
70,68
155,65
4
A. Schuring Nieuwediep New Holland TM 190
74,57
52,2
126,77
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
Brinkhof De knipe International 1055
F.P.
95,79
195,79
2
S. Berends Nieuw-Buinen International
91,87
89,22
181,09
3
De Vries Valthermond International
86,23
86,29
172,52

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap