Uitslagen Stadskanaal 24 juni 2006 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog/warm
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
A. Ruiter Alteveer John-Deere 1030
70.64
68.09
138.73
2
E. Roossien Stadskanaal John-Deere 920
63.13
63.81
126.94
3
A. Kanning Nw Pekela Fiat 540
62.68
63.29
125.97
4
D. Kram Stadskanaal Mc Cormick
42.80
60.56
103.36
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
G. Baas Harpel Fiat 640 DT
93.19
87.59
180.78
2
H.H Speelman Alteveer John Deere 1030
FP
72.06
172.06
3
W. vd Hende Nw Pekela Belarus MT 35
75.00
72.77
147.77
4
J. Pathuis Alteveer Massey Ferguson 565
74.01
72.68
146.69
5
F. v Boven Alteveer Massey Ferguson 155
72.37
74.26
146.63
6
R. Kleter Alteveer IHC 433
72.95
71.58
144.53
7
G. Prins Alteveer John Deere 820
73.68
68.71
142.39
8
H. Huls Alteveer Ford 4000
72.45
69.74
142.19
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
C. Boels Alteveer IHC 1046
96.08
88.20
184.28
2
B. vd Hende Nw Pekela IHC 1046
92.08
86.55
178.63
3
G. Schuurman Stadskanaal John Deere
74.02
61.28
135.30
4
T. Deuling Stadskanaal Ford 5610
62.98
57.13
120.11
5
J. ter Stal Muntendam Ford 5110
37.51
uitgevallen
37.51
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Kleter Alteveer IHC 1246
84.67
89.09
173.76
2
T. Schuringa Stadskanaal Claas 567
75.99
82.75
158.74
3
E. Lokken Stadskanaal Deutz
76.86
74.33
151.19
4
W. Ploeger Stadskanaal Case 856
74.91
74.82
149.73
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Krist luinjebert IHC 1455
92.73
92.22
184.95
2
A. Kroes Oldeborn IHC 1455
87.15
95.19
182.34
3
E. Neehof Nw Weerdinge John-Deere 6610
82.66
90.56
173.22
4
M. Wilts Vriescheloo Renault 120-54
81.90
89.45
171.35
5
Krops Wildervank Volvo 814
76.24
88.83
165.07
6
H. Scholten Stadskanaal New-Holland 8360
78.90
85.99
164.89
7
H. Steenge Annerveenscheknl Case CS 130
76.84
85.59
162.43
8
H. Haan Nw Weerdinge John-Deere 6820
74.65
83.86
158.51
9
B. vd Loon Gieterveen IHC 1255
74.64
82.96
157.60
10
D. vd Veen Drouwenerveen Case MX 135
72.74
83.81
156.55
11
L. Nijland Emmen Deutz Agrotron 120
72.50
71.90
144.40
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Klok Harpel Steyr 8170
90.42
88.80
179.22
2
N. Olthof Zuidbroek IHC 1455
80.55
87.11
167.66
3
H. v Oostrum Scheemda Fendt 814
72.49
84.86
157.35
4
A. Kanning Nw Pekela New Holland TM 140
75.00
74.56
149.56
5
P. Nieboer Nw Buinen Fendt 716
70.86
77.09
147.95
6
K. Leuring Emmen Fendt 714
72.14
74.57
146.71
7
P. Hulshof Stadskanaal New Holland TM 155
72.16
74.04
146.20
8
E. Kors Gasselternijveen Ford TW 35
72.75
73.19
145.94
9
J. Vos Gasselte John Deere 6820
71.94
73.45
145.39
10
K. Kuiper Bvn Pekela New Holland 8560
72.65
72.49
145.14
11
H.J. Broekema Schildwolde New Holland 8560
74.86
64.49
139.35
12
D. Roossien Stadskanaal New Holland 8260
66.86
66.36
133.22
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
S. Berends Nw-Buinen Case MX 170
91.55
82.55
174.10
2
R. Beuling Nw Weerdinge Nw Holland 8560
87.10
82.09
169.19
3
S. Berends Nw Buinen Case MX 170
75.69
83.88
159.57
4
R. Timmermans Drouwenerveen Fendt 818
74.68
82.64
157.32
5
B. Westerrink Nieuweoord John Deere 7710
76.63
74.93
151.56
6
D. vd Schoot Gasselte John Deere 6820
72.65
74.94
147.59
7
J. Spelbrink Bvn Pekela New Holland TM 155
73.33
72.97
146.30
8
K. Meijer Emmen Fendt 818
74.22
71.18
145.40
Klasse 8500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
P. Hoiting Borgercompagnie Fendt 926
89.01
FP
189.01
2
B, Nijenhuis Vlagtwedde Fendt 916
83.14
87.16
170.30
3
G. Klein Wildervank Fendt 924
76.00
85.90
161.90
4
A. Schuring Nieuwediep New Holland TVT 190
72.38
79.46
151.84
Sportklasse
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
P. Rakers Harpel IHC 1246
FP
FP
200
2
A. Sandee Onstwedde IHC 1246
94.10
91.50
185.60
3
S. Berends Nw Buinen IHC 1246
91.45
91.81
183.26

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap