Uitslagen Stadskanaal 30 juni 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1F. v BovenAlteveer(Gn)MF 13576,5777,74154,31
2A. HartmanStadskanaalFiat 50054,9846,36101,34
3R. BeishuizenStadskanaalMc Cormick D 31,9542,3474,29
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1A RuiterAlteveer(Gn)John Deere 103086,6455,70142,34
2F. v BovenAlteveer(Gn)MF 17877,9557,59135,54
3G. BaasHarpelFiat 640dt77,257,60134,80
4A. WolfsAlteveer(Gn)MF 15573,4957,40130,89
5A. kanningNw PekelaFiat 750 S68,1955,99124,18
6H. HilgengaOnstwedde John Deere 212058,5352,36110,89
7J. BolkValthermondFendt favo 359,2950,71110,00
8W. vd HendeNw PekelaBelarus MT3 57,1350,23107,36
9G. PrinsAlteveer(Gn) John Deere 82051,6252,31103,93
10F. ZwartsAlteveer(Gn)John Deere 71047,4153,12100,53
11J. PathuisAlteveer(Gn)MF 56548,4548,6797,12
12M. RoelfsemaStadskanaalJohn Deere 112036,4241,6878,10
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1W. vd HendeNw PekelaIHC 104681,9074,55156,45
2K. BruiningAlteveer(Gn) IHC 104676,7565,40142,15
3C. BoelsAlteveer(Gn)IHC 104655,1872,40127,58
4E. ScheurNw PekelaSame 8055,7755,96111,73
5E. DeulingStadskanaalFord 48,6241,5590,17
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1K. NeehofNw WeerdingeJohn Deere 661081,9173,59155,50
2B. WijnholtsNw Weerdinge... ...73,2470,77144,01
3T. HaanNw WeerdingeMF 617071,8167,60139,41
4C. BoelsAlteveer(Gn)IHC 104673,6551,89125,54
5P. IjsenbrandWeddeLandini 10568,7456,74125,48
6M. BijkerKlazienaveenFord 112856,9455,23112,17
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1E. KroesOldebornIHC 1455100,0093,73193,73
2H. ZomerO PekelaIHC 124683,4984,58168,07
3B. MartensNieuwe DiepNew-Holland TM14086,6779,23165,90
4A. RoossienWildervankFendt 61180,7178,49159,20
5G. KroesOldebornIHC 145579,7279,31159,03
6M. WiltsStadskanaalRenault 120-5480,7578,10158,85
7H. MartensNieuwe DiepNew-Holland TS 11081,8176,20158,01
8H. SandeeBlijhamIHC 145569,0587,86156,91
9N en TNw BuinenCase Maxxum81,574,02155,52
10P. StegerAnnervschekanCase 74,9674,26149,22
11P. de VriezeStadskanaalNew-Holland 75,8069,77145,57
12B. BrakkeOnstweddeSteyr 815067,7358,54126,27
13KrieltjeNw PekelaIHC 95567,6857,17124,85
14K. DostGasselteJohn Deere 632057,558,66116,16
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1J. KlokHarpelSteyr 817080,7080,04160,74
2N. OlthofZuidbroekIHC 145578,5477,07155,61
3A. RiksVlagtweddeNew-Holland 836078,7174,36153,07
4K. VosGasselteJohn-Deere 692077,8567,33145,18
5R. OosterveldBellingwoldeLandini 16576,0069,06145,06
6N en TNw BuinenFendt 81875,7868,81144,59
7ArjanPekelaCase 15574,4667,61142,07
8N en TNw BuinenFendt 51570,4367,45137,88
9P. HulshofStadskanaalNew-Holland 826067,8867,22135,10
10M. BoelseDe GroeveFendt 51468,1357,30125,43
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1B. KramerJipsingboertangeCase mx17087,12100,00187,12
2A. MuilwijkEemskanaalFendt 815100,0078,50178,50
3A. MuilwijkEemskanaalFendt 81888,9677,47166,43
4W. PoelmanSappermeerCase cvx119580,8177,50158,31
5K. Vd BeltLagelandFendt 81880,1673,65153,81
6L. SchuringNieuwe DiepNew-Holland T703069,870,65140,45
7RamonNw BuinenCase cvx119572,466,62139,02
8E. KarsGasselteFord TW3569,8666,68136,54
9J. SpelbrinkNw PekelaFendt 71669,2866,34135,62
Klasse 8500 tot 10000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1B. NijenhuisVlagtweddeFendt 91668,2658,77127,03
2R. PoelmanGieterveenNew-Holland 877067,7356,27124,00
Klasse 10000 tot 11500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1G. KleinWildervankFendt 924100,0069,68169,68
2S. AdrigemNoordbroekFendt 924100,0067,42167,42
3E. HoitingBorgercompagnieFendt 92670,2266,65136,87
4500 kg Sport:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1S. BerendsNw BuinenIHC 124693,1679,40172,56
2R. KleterAlteveer (gn)IHC 124684,1066,74150,84
4000 kg Supersport:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
3e trek
Totaal
1A. SandeeHolteIHC 1246100,00100,0095,71295,71
2P. RakersHarpelIHC 1246100,00100,0086,52286,52
2H.H SpeelmanAlteveerJohn-Deere 6820100,00100,0086,29286,29
4M. RakersHarpelSchlüter Super E100,00100,0083,47283,47

Foto's Trekkertrek Stadskanaal 2007

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap