Uitslagen Stadskanaal 28 juni 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1H.H. SpeelmanAlteveerJohn Deere103093,4781,31174,78
2H. van BovenAlteveerMassey Ferguson 3579,0673,12152,18
3F. van BovenAlteveerMassey Ferguson 13578,7371,96150,69
4Firma LokkenStadskanaalDeutz 54541,0976,41117,5
Standaardklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1StrockmeijerMusselFiat 85088,7364,46153,19
2A. RiksVlagtweddeFiat 640DT92,7858,1150,88
3F. van BovenAlteveerMassey Ferguson 17886,0464,46150,5
4SwartsAlteveerJohn Deere83,560,07143,57
5A. KanningNieuwe PekelaFiat 75076,8557,76134,61
6W. TiehuisBorgerFordson major77,2856,63133,91
7Johan BolkValthermondFendt Favorit75,6857,77133,45
8A. SoerAlteveerIHC64471,1560,82131,97
9J. HilgengaOnstweddeSame 6075,955,77131,67
10A. RuiterAlteveerJohn Deere 103072,5857,14129,72
11H. HulsAlteveerFord 400075,7750,7126,47
12A. WolfsAlteveerMassey Ferguson 15571,5752,03123,6
13T. HeunAlteveerRenault Super Super6D68,2154,17122,38
14S. BrakkeOnstweddeDavid Brown 99069,1249,55118,67
Standaardklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Cor BoelsAlteveerInternational 104682,2472,86155,1
2G. BaasHarpelFiat 110075,4470,61146,05
3Wim PloegerStadskanaalInternational 845XL86,0158,64144,65
4W. van de EndePekelaInternational 104679,5864,77144,35
5W. van de EndePekelaBelarus MT372,8461,18134,02
6K. BruiningAlteveerInternational 104671,2861,65132,93
7F. van BovenAlteveerMassey Ferguson 17869,0559,93128,98
8Wijnolds--International 73,455,01128,41
9E. SchrorPekelaSameMercuri60,3149,19109,5
10G. Ensing2e ExloermondFord 661042,0946,2788,36
11D. RoossienStadskanaalVolvo BM 65028,8228,1456,96
Standaardklasse tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Harmjan MartensNieuwediepNew Holland TS115F.P.65,86165,86
2H.J. KuiperBoven PekelaCase International 514084,1767,47151,64
3Danny LokkenStadskanaalDeutz DX 6.3082,6858,08140,76
4K. KuiperBoven PekelaInternational 95582,2256,13138,35
5Ken MensenHorstenMassey Ferguson617079,8258,4138,22
6Erik LokkenStadskanaalDeutz DX 6.3079,2557,8137,05
7E. DeulingStadskanaalFord 641059,2645,77105,03
8K. van de Meulen--International 856XL53,1846,5899,76
Standaardklasse tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational 1455XLF.P.84,55184,55
2KroesOldenboornInternational 1455XL95,2686,15181,41
3Haan--John Deere682088,7282,46171,18
4KristLuinjebertCase 1455XL91,0979,87170,96
5Beuling--CaseMX13587,9480,59168,53
6Oosterveld--Fiat F14080,5873,27153,85
7T. SchrorHorstenClaas Ares 69684,2663,27147,53
8P. KanningaStadskanaalNew Holland 836084,9961,17146,16
9M. BijkerKlazienaveenFordCounty 112479,0860,13139,21
10DekkerGasselternijveenValmet 815070,1460,27130,41
11B. MartensMusselkanaalNew Holland T608069,2960,8130,09
12NeehofNieuwe WeerdingeJohn Deere661088,6--88,6
Standaardklasse tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr 817084,5483,06167,6
2Arjen VeeningaPekelaNew Holland TM15584,2579,8164,05
3Harm SteengeAnnerveenschkanaalCase CVX16082,0879,81161,89
4Van Loon--Case CVX14079,9579,95159,9
5P. HulshofStadskanaal--82,6976,54159,23
6Jos SpelbrinkPekelaFendt71678,3579,17157,52
7G. PrinsAlteveerJohn Deere682071,9979,42151,41
8Wim MaarsingOnstweddeSchluter71,7470,88142,62
9Krol--Cormick68,8268,29137,11
10Lokken--Valtra T17162,0159,47121,48
Standaardklasse tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B. Kramer--Fendt815F.P.77,01177,01
2Nieboer/TimmermanNieuw BuinenFendt 82083,880,88164,68
3B. NijenhuisVlagtweddeFendt 71480,8577,17158,02
4Nieboer/TimmermanNieuw BuinenFendt81882,4471,81154,25
5Ramon BadalPekelaCaseCVX19582,7171,13153,84
6BeulingNieuw WeerdingeSteyr 619574,5776,63151,2
7S. HulshofStadskanaalFendt 82071,3550,77122,12
8Arno SchuringNieuwediepNew Holland TVT19561,2960,27121,56
Standaardklasse tot 11500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Gerard KleinWildervankFendt 93085,4169,75155,16
2Evert HemssemsMusselFendt9168068,66148,66
3Reinderd PoelmanGieterveenMB 16055,6859,45115,13
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr 140089,1988,14177,33
2Rolf KleterAlteveerInternational 124690,8780,29171,16
3Cor BoelsAlteveerInternational 124658,9759,62118,59
Super-Sportklasse tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. BruiningAlteveerInternational 1246F.P.F.P.200
2M. RakersHarpelSchluterSuper E87,57F.P.187,57
3H.H. SpeelmanAlteveerJohn Deere 682086,1163,27149,38
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
3e trek
Totaal
1W. van de HendePekelaJohn Deere 443069,8780,82150,69

Foto's Trekkertrek Stadskanaal 2008

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap