Uitslagen Stadskanaal 27 juni 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, warm
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
 
1D. kuiperAlteveerMassey Ferguson155100.00166.82266.82
2SpeelmanAlteveerJohn-Deere1030100.00159.63259.63
3Lisa van DijkAlteveerMassey Ferguson35100.0074.38174.38
4F. Van bovenAlteveerMassey Ferguson135100.0070.57170.57
5A. HartmanStadskanaalFiat50062.2151.31113.52
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. StockemeijerMusselFiat85079.2888.86168.14
2A. WolfsAlteveerMassey Ferguson17874.6586.27160.92
3A. KanningNieuwe PekelaFiat75079.4177.93157.34
4A. ZoerAlteveerInternational72478.5578.53157.08
5R. MulderOmmelanderwijkLandini950072.5083.68156.18
6W. TielhuisBorgerFordson Major72.3182.70155.01
7J. BolkValthermondFendt favorit 368.7381.70149.74
8G. BaasHarpelFiat 640 DT69.3278.62147.94
9F. SwartsAlteveerJohn-Deere71068.7078.56147.26
10H. HulsAlteveerFordson400063.2373.54136.77
12H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212060.2275.17135.39
13A. RuiterAlteveerJohn-Deere103062.1372.16134.29
14G.J SchuurmanStadskanaalJohn-Deere164062.7470.70133.44
15F. HeunAlteveerRenault Super 6 D60.3970.27130.66
16T SchrörStadskanaalMassey Ferguson17859.5562.68122.23
17R. OosterveldBellingwoldeNew-Holland 70-5651.5560.36111.91
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsAlteveerInternational1046100.0091.15191.15
2F. SwartsAlteveerJohn-Deere3030100.0086.54186.54
3G. PrinsAlteveerJohn-Deere3120100.0082.72182.72
4H. VegterHolteInternational 844s100.0078.47178.47
5G. Engsing2e ExloermondFord861089.9574.18164.13
6M. KanningNieuwe PekelaFiat 88-9488.3675.40163.76
7H. KorsGasselternijveenFiat 90-9084.4674.72159.19
8R. BakkerGieterveenJohn-Deere214087.5969.34156.93
9W. vd HendeNieuwe PekelaBelarus MT387.1167.28154.39
10J. PotseGieterveenJohn-Deere265079.7771.34151.11
11R. HeemskerkStadskanaalLamborghini85083.5167.59151.10
12E, SchrörNieuwe PekelaSame mercuri80.7863.45144.23
13K. BakkerNieuwe PekelaRenault 751-472.2766.57138.84
14T. SchuringaStadskanaalInternational8451.0062.4563.45
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. ZomerOude PekelaInternational124666.5571.44137.99
2H.J. MartensNieuwediepNew-Holland TS 11068.0969.05137.14
3B. MulderBourtangeInternational 844S72.0261.49133,51
4C. BoelsAlteveerInternational104668.6661.14129,8
5A. VeningaNieuwe PekelaBelarus89269.3058.80128,1
6M. MulderBourtangeInternational95662.8061.16123,96
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational 1455XL92.0679.54171.60
2E. KroesOldeboarnInternational145587.5580.68168.23
3A. RiksVlagtweddeCase IH 1455XL84.9676.69161.65
4G. VermaningOldeboarnCase IH 1455XL83.6476.68160.32
5B. MartensNieuwediepNew-Holland TM 14083.4572.66156.11
6L. BeulingNieuw WeerdingeCase IH MX 13576.7361.87138.60
7M. BagieKlazinaveenFordCounty 112469.8661.51131.37
8B. SchutenBeetseLandini Legend 14061.3260.04121.36
9J. SpelbrinkBoven PekelaNew-Holland606061.2257.86119.08
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. WijnholtsNieuw WeerdingeJohn-Deere770083.9284.75168.67
2E. MoedOnstweddeJohn-Deere692087.9880.54168.52
3P. HulshofStadskanaalNew-Holland TM 16585.4580.52165.97
4A. KuiperTer ApelJohn-Deere692082.9982.77165.76
5W. MaarsinghOnstweddeSchlüter180078.7170.85149.56
Standaardklasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Nieboer/TimmermansNieuw BuinenFendt82083.9484.44168.38
2S. BerendsNieuw BuinenFendt81584.7683.36168.12
3S. BerendsNieuw BuinenFendt82083.1784.59167.76
4BeulingNieuw WeerdingeSteyr619583.1380.58163.71
5H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IH CVX 16080.6377.97158.60
6KrolDrouwenFendt82072.3783.03155.40
7H.S AgriZuidlaarderveenFendt82071.9081.81153.71
8S. BerendsNieuw BuinenFendt81567.5985.05152.64
9R. BadalNieuwe PekelaCase IH CVX 19570.1882.00152.18
Standaardklasse 10.000 tot 15.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S. BerendsNieuw BuinenFendt930100.00160.22260.22
2P. RakersHarpelCase IH280100.00174.08247.08
3R. PoelmanGieterveenNew-Holland803073.5984.57158.16
Sportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr1400100.00100.00200.00
2R. KleterAlteveerInternational124691.1588.91180.06
Supersport 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. BruiningAlteveerInternational124690.6386.69177.32
2H.H SpeelmanAlteveerJohn-Deere682086.9089.42176.32
3M. RakersHarpelSchlüterSuper E86.4086.67173.07
4A. SandeeHolteInternational145589.7850.68140.46

Foto's Trekkertrek Stadskanaal 2009

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap