Uitslagen Stadskanaal 26 juni 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: zonnig droog en warm
Baan: Zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. Van bovenAlteveerMassey-Ferguson155100.0062.83162.83
2T. HeunAlteveerRenaultSuper 6D100.0060.24160.24
3F. SwartsAlteveerJohn Deere710100.0057.56157.56
4A. RuiterAlteveerJohn Deere103099.0848.14147.22
5T. SchrörMusselkanaalMassey-Ferguson17871.9564.22136.17
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. wolfsAlteveerMassey-Ferguson17880.6367.02147.65
2H. StrockmeijerMusselkanaalFiat85075.4572.06147.51
3A. SoerAlteveerInternational72473.0166.64139.65
4G. BaasHarpelFiat640 DT70.7764.01134.78
5W. KroonVlagtweddeInternational74465.0662.52127.58
6H. HilgengaOnstweddeJohn Deere212066.1159.59125.70
7KanningNieuwe pekelaFiat75063.2960.28123.57
8W. TiehuisBorgerFordsonMajor63.5159.51123.02
9B. StrockmeijerOnstweddeInternational72463.0458.98122.02
10E. SchrörNieuwe PekelaFendt105 S62.8855.26118.14
11KuipersNieuwe PekelaInternational74565.0853.02118.10
12R. OosterveldBellingwoldeNew Holland70-5662.0955.94118.03
13H. MoedOnstweddeJohn deere213059.0358.28117.31
14A. RuiterAlteveerJohn Deere103059.1356.23115.36
15D. KuiperAlteveerDavid Brown990 T59.7355.17114.90
16BakkerOnstweddeRenault65154.0053.56107.56
17R .DrentNieuw Buinen John Deere213050.6654.60105.26
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsAlteveerInternational1046100.0089.63189.63
2C. TapkenOude PekelaInternational104690.9686.82177.78
3F. SwartsAlteveerJohn Deere3030S90.2784.93175.20
4G. PrinsAlteveerJohn Deere312087.0586.04173.09
5J. van DijkAlteveerJohn Deere312086.3879.25165.63
6H. VegterHolteInternational84486.1378.86164.99
7W. vd HendeOude PekelaBelarusMT380.6282.93163.55
8M. SchuurmanStadskanaalJohn Deere620082.8067.49159.29
9GJ SchuurmanStadskanaalJohn Deere304061.8577.95139.80
10B NijenhuisVlagtweddeInternational84562.9273.22136.14
11B SchuttenSellingenLandini510062.6172.90135.51
12G KleinKielwindeweerJohn Deere303071.0559.94130.99
13L HorlingsGasselteInternational84549.3161.73111.04
14G EnsingTweede exloermondFord681050.6853.32104.00
15M PannemanstadskanaalNew-Holland653544.7730.5075.27
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. SandeeHolteInternational1246100.0082.21182.21
2B. JansemaSellingenInternational1055100.0081.92181.92
3M. MulderBourtangeInternational844-S100.0081.35181.35
4R. BuzemanBourtangeInternational95692.7082.04174.74
5A. VeningaNieuwe PekelaBelarus89287.3682.72170.08
6J. BolkValthermondFendt610LS76.7076.18152.88
7F. v BovenAlteveerMassey-Ferguson110063.8880.39144.27
8HJ. KuipersNew HollandTS 10060.5422.1782.71
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational1455XL100.00100.00200.00
2BeulinkNieuw WeerdingeCase IHMX 13598.29100.00198.29
3A. RiksVlagtweddeCase IH1455XL94.20100.00194.20
4HJ. MartensNieuwediepNew HollandTM 150100.0085.07185.07
5M. KanningNieuwe PekelaNew HollandTM14095.4286.77182.19
6K. PoelmanStadskanaalFendt71472.1375.72147.85
7R. DekkerGasselteJohn Deere651073.9272.36146.28
8A. ManningMusselValtra815071.4571.16142.61
9KuiperNieuwe PekelaNew Holland70.4069.19139.59
10HJ. De BoeronstweddeFiat1180DTH67.7264.72132.44
11A. TimmerNieuw BuinenCase IH1255XL72.0559.86131.91
12M. DekkerGasselteValmet815061.0370.25131.28
13E. DeulingStadskanaalMassey-Ferguson548055.1758.47113.64
14J. SterenborgNieuw BuinenVolvoBM39.3036.5275.82
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1BJ. JansenVlagtweddeFiat160-90100.00100.00200.00
2R de JongeExloerveenCase IH1255XL100.0094.91194.91
3M WijnholdsNieuw WeerdingeJohn Deere770099.0186.34185.35
4M BijksEmmercompascuumFordCounty 112485.2485.75170.99
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. PoelmanZuidlaarderveenCase IHCVX 119596.91100.00196.91
2J. HulsmanBourtangeCase IHCVX 119590.7785.29176.09
3S. BerendsNieuw BuinenFendt81589.0985.39174.48
4M. WijnholdsNieuw WeerdingeJohn Deere770084.4286.37170.79
5BJ. JansenVlagtweddeFiat160-90DT85.1982.90168.09
6R. TimmermansDrouwenerveenFendt82077.3778.96156.33
7H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX16067.8577.19154.04
8J. HutZuidlaarderveenDeutzttv62075.1667.17151.33
Standaardklasse 8500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J SpelbrinkNieuwe PekelaNew Holland704082.1476.38158.52
2VD VeenNew Holland867077.3178.04155.35
10 Ton en zwaarder:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. PentingaJipsingboertangeSteyr617583.5679.61163.17
2BlaauwNew Holland80.6377.05157.68
4 Ton Supersport:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S BerendsNieuw BuinenInternational106688.4287.08175.50
2A SandeeHolteInternational14550.00100.00100.00
4.5 Ton PROSTOCK:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W vd HendeOude PekelaJohn Deere443083.5288.58172.10

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap