Uitslagen Stadskanaal 25 juni 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Wisselvallig
Baan: Zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. Van bovenAlteveerMassey-Ferguson15571.6866.88138.56
2D. KuiperAlteveerJohn Deere 71077.2958.64135.93
3T. SchrorMusselkanaalMassey-Ferguson17872.2657.72129.98
4T. HeunAlteveerRenault Super 6D72.1650.46122.62
5G. PrinsAlteveerJohn Deere 82035.2456.0191.25
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. StrockmeijerMusselFiat 85091.6879.94171.62
2R. MulderVeendamLandini 950088,8879,99168,87
3A. KanningNieuwe PekelaFiat 750s87,7979,84167,63
4R. OosterveldBellingwoldeFiat 70-6681,0772,35153,42
5A. WolfsAlteveerMassey-Ferguson17879,1371,89151,02
6G. BaasHarpelFiat 640dt78,272,75150,95
7H. HilgengaOnstweddeJohn Deere 212080,6970,08150,77
8A. SoerAlteveerInternational72478,9470,28149,22
9M. KanningNieuwe PekelaFiat 78075,5469,5145,04
10H. MoedVeelerveenVolvo BM65073,0868,28141,36
11L.J. HorlingsGasselterboerveenschemondInternational63373,6165,9139,51
12R. HilgengaOnstweddeSameCentauro 8073,5465,94139,48
13B. StrockmeijerOnstweddeInternational72473,6363,02136,65
14B. LutjeboerAlteveerInternational64453,9162,9116,81
15J. ManningNieuw-BuinenInternational745xl73,2643,11116,37
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W.J. van den HendeOude PekelaBelarusMT387,3979,05166,44
2C. BoelsAlteveerInternational104690,3374,38164,71
3J. van DijkAlteveerJohn Deere312085,1377,38162,51
4C. TapkenOude PekelaInternational104685,9974,65160,46
5M. MulderBourtangeInternational844s80,2476,78157,02
6F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson110081,8874,4156,28
7G.J. SchuurmanStadskanaalJohn Deere304079,1377,08156,21
8G. EnsinkTweede ExloermondFord681083,8871,03154,91
9A. StrockmeijerMusselFiat85078,8175,43154,24
10M. PentengaJibsingboertangeInternational845xl80,0573,03153,08
11W. BronsemaGasselternijveenschemondFiat90079,0673,17152,23
12B. SchutenSellingenLandiniMythos 9079,2572,32151,57
13W. HorlingsGasselteboerveenschemondInternational845xl80,8370,04150,87
14E. KorsGasselternijveenFiat90-9079,7570,71150,46
15G. KuperVeeleNew Holland T506079,2970149,29
16M. PannemanStadskanaalNew holland563576,3268,59144,91
17H.J. BroekemaSchildwoldDeutz Power73,9868,21142,19
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. SwartsAlteveerJohn Deere 334082,5767,4149,97
2R. BuzemanBourtangeInternational956xl85,1664,7149,86
3H.J. de BoerOnstweddeFiat118083,9858,08142,06
4M. RakersHarpelInternational105581,8858,9140,78
5J. BolkValthermondFendtFavorit 61079,1855,39134,57
6M. SchuurmanStadskanaalJohn Deere620078,0853,41131,49
7R. DekkerGasselternijveenschemondJohn Deere651070,2952,05122,34
8R. te VeldeStadskanaalSameLaser 10063,4656,88120,34
9H. VeningaNieuwe PekelaBelarus89240,5248,8889,4
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. de JongeExloerveenInternational1255xl94,884,55179,35
2K. MensenVledderveenInternational1455xl96,7380,62177,35
3A. RiksVlagtweddeCase IH1455xl93,4980,05173,54
4G. VermanningOldebornCase IH1455xl90,6777,6168,27
5R. OosterveldBellingwoldeNew Holland836090,4476,94167,38
6M. SandeeHolteInternational124691,0876,27167,35
7P. RakersVrieschelooInternational1455xl91,5875,2166,78
8H.J. MartensNieuwediepNew Holland603076,2665,79142,05
9K. PoelmanStadskanaalFendt71474,9464,41142,05
10R. EnsinkTweede ExloermondNew HollandTM15578,11078,11
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. de JongeExloermondInternational1255xl94,9688,39183,35
2B.J. JansenVlagtweddeFiat160-9096,685181,6
3E. KroesOldebornInternational145590,384,02174,32
4M. BijkerEmmercompascuumFordCounty 112486,7578,61165,36
5J. ZomerMusselNew Holland856086,9576,89163,84
6L. DekkerGasselternijveenschemondDeutz Fahragrotron 14083,3476,25159,59
7H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX 16082,7874,05156,83
8B. MartensNieuwediepNew Holland608080,674,92155,52
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. KroesOldebornInternational145584,5290,82175,34
2M. BroeilsZuidlaarderveenFendt82080,4487,05167,49
3J. HutZuidlaarderveenFendt81877,3785,94163,31
4W. PoelmanSappemeerCase IHCVX 119577,8984,79162,68
5K. BakkerNieuwe PekelaCase IHCVX 119573,1180,85153,96
6P. HulshofStadskanaalDeutz FahrAgrotron 13569,879,28149,08
Standaardklasse 8500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. PoelmanGieterveenCase IHPuma 16588,1178,11166,22
2R. TimmermansDrouwnerveenFendt82086,5278,27164,79
3M. JansenBellingwoldeMB Trac160075,9272,12148,04
Standaardklasse 10 Ton en zwaarder:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SchuringNieuwediepClaasXerion 330093,3892,33185,71
2M. de VriezeNieuw BuinenFendt93087,7695,27183,03
3R. BeulinkNieuw WeerdingeSteyr622579,7186,33166,04
Sportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr140010010094,97294,97
2R. KleterAlteveerInternational124693,8210095,36289,18
3MCVValthermondInternational124636,070036,07
Supersportklasse 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. de BruinAlteveerJohn Deere682092,22100192,22
2Simon BerendsNieuw BuinenInternational106694,5295,64190,16
3Red Smokey TeamAlteveerInternational124688,2187,89176,1
4A. SandeeHolteInternational145597,97097,97

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap