Uitslagen Stadskanaal 30 juni 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: zonnig
Baan: Zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement/ Noordelijke competitie regels

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere710100100200
2Martin PannemanStadskanaalInternational63388,78100188,78
3Arjan BrouwerMusselkanaalLandini650010071,09171,09
4Theo Schr”rMusselkanaalMassey-Ferguson17810068,04168,04
5Erik MoedOnstweddeJohn-Deere112010065,78165,78
6Ton HeunAlteveerRenaultSuper 6D10057,58157,58
7Geert Jan HovingExloerveenInternational6337776,68153,68
8Jan HoltjerVlagtweddeSteyr806586,2364,01150,24
9Henk van BovenAlteveerMassey-Ferguson15510050150
10MyromAlteveerJohn-Deere82090,64898,64
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Martijn KanningNieuwe PekelaInternational84410081,83181,83
2Arjan KanningNieuwe PekelaFiat75010081,58181,58
3Robert OosterveldBellingwoldeFiat85010080,99180,99
4Harold StrockmeijerMusselFiat85010080,62180,62
5Gerard KleinKielwindeweerInternational844-s10080,37180,37
6Bert StrockmeijerOnstweddeInternational844-s10079,44179,44
7Andr‚ SoerAlteveerInternational72410078,99178,99
8Reint HilgengaOnstweddeSameSaturno 8094,0776,69170,76
9Hendrik HilgengaOnstweddeJohn-Deere212093,8875,77169,65
10Bert LutjeboerAlteveerInternational64492,4375,69168,12
11Ferdinand van BovenAlteveerMassey-Ferguson17889,0478,42167,46
12Harm Jan HartsuikerOnstweddeInternational72487,6975,4163,09
13Danny HuizingStadskanaalDeutz30584,1674,75158,91
14Henk MoedOnstweddeJohn-Deere213079,1975,48154,67
15Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson178T68,5574,71143,26
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan GroenwoldVeendamDeutz100610086,98186,98
2Chris TapkenOude PekelaInternational104610080,04180,04
3Gert PrinsAlteveerJohn-Deere313010079,21179,21
4Cor BoelsAlteveerInternational104610078,53178,53
5Ren‚ JansenGrollooFordson Power Major10078,35178,35
6Wim van den HendeOude PekelaBelarus mt310077,46177,46
7Rolf MulderVeendamLandini 950010076,46176,46
8Michiel MulderBourtangeInternational 844-s10075,77175,77
9Arjan StrockmeyerMusselFiat 85010074,34174,34
10Michiel SchuurmanStadskanaalJohn-Deere304010073,52173,52
11Harm Hendrik SpeelmanAlteveerJohn-Deere 312010073,16173,16
12Niels RuschenMusselkanaalCase IH845 XL10072,81172,81
13Jordy ManningNieuw BuinenInternational 95610071,22171,22
14Harm Jan WilzingOnstweddeJohn-Deere313010068,78168,78
15Willeke HorlingsGasselternijveenschemondCase IH845 XL10068,5168,5
16Kevin BenusEmmer-CompascuumInternational 745 XL10063,04163,04
17Wilco BrontsemaGasselternijveenschemondFiat 90010062,9162,9
18Frank EerkensNieuwe PekelaFord 5640 SL85,4170,74156,15
19Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson178T89,1763,06152,23
20Rick MensenMusselInternational 844-s91,5554,07145,62
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Claudia SwartsAlteveerJohn-Deere334089,3594,05183,4
2Harm-Jan de BoerOnstweddeFiat 1180 DIH88,9593,35182,3
3Reinder HulsBourtangeMassey-Ferguson312588,392,2180,5
4Johan BolkMusselkanaalFendt610 LS89,1689,9179,06
5Jeroen KlokBellingwoldeJohn-Deere364087,4690,83178,29
6W. BijkerKlazienaveenInternational 104686,9190,48177,39
7Jan ZomerMusselInternational95588,2788,52176,79
8Rick PeppingSellingenInternational 104685,2286,92172,14
9Bart MulderBourtangeInternational 844-s84,5586,83171,38
10Gerwin JansenVlagtweddeFiat110-90 dt80,4877,72158,2
11Rick BeulinkFendt 81850,7176,13126,84
12Dennis van der VeenMuntendamCase IHMaxxum 11045,9375,05120,98
13Anton GrolTripscompagnieDeutz DX 61044,475,43119,83
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat 1300 DT10090,35190,35
2Maarten DankersVeendamJohn-Deere651010079,76179,76
3Jarko AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson646595,9578,82174,77
4Lambert Jan HorlingsStadskanaalNew-Holland834092,3376,2168,53
5Jasper SpanningaVeendamCase IHCS 11084,6772,39157,06
6Maryam SandeeHolteInternational145510097,71Diskw
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Richard de JongeKerkenveldCase IH 125510092,01192,01
2Bert Jan JansenVlagtweddeFiat 160-90 DT10090,6190,6
3Marcel WijnholtsNieuw WeerdingeFendt 71610082,17182,17
4Laurens DekkerDeutz 10078,13178,13
5Arend-Jan DiepenbroekBorgercompagnieJohn-Deere 642010077,22177,22
6Andre KoopmanStadskanaalValtra T17194,9381,66176,59
7Martin BijkerEmmer compascuumFord112498,1274,73172,85
8Patrick HulshofStadskanaalValtra T19192,8779,37172,24
9Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat 1300 DT82,2282,22
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bram HazelhoffVlagtweddeNew-Hollandm16010088,52188,52
2Roy v/d VeenNieuw WeerdingeFendt 614 LSA-E10085,76185,76
3Marco de VriezeNieuw BuinenFendt 40999,2581,98181,23
4Joost HutZuidlaarderveenFendt 82010078,48178,48
Standaardklasse 8500 tot 11.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. SchoolDrouwenerveenFendt 82888,583,45171,95
2Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutz X71086,3385,27171,6
3Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16582,3881,6163,98
4R. BeulinkDrouwenermondSteyr 622581,8880,44162,32
5Jos SpelbrinkBoven PekelaNew-HollandT704081,7777,15158,92
Sportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr1400100100200
2MCVValthermondInternational 76,6483,58160,22
Supersportklasse 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Speelman/de BruinAlteveerJohn-Deere6210R97,15100197,15
Supersportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W v/d HendeOude PekelaJohn-Deere443091,2387,16178,39

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap