Uitslagen Stadskanaal 29 juni 2013 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: Zandleembaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Standaardklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henk van BovenAlteveerMassey Ferguson15510091,64191,64
2Theo SchrorMusselkanaalMassey Ferguson17810091,05191,05
3Ton HeynAlteveerRenaultSuper6 D10091,05191,05
4Arjan BrouwerMusselkanaalLandini650010086,8186,8
5Gert Jan DeddensTer ApelMassey Ferguson13364,3873,2137,58
Standaardklasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Harold StrockmeijerMusselFiat85010099,68199,68
2Martijn KanningNieuwe PekelaInternational84497,6697,8195,46
3Bert LutjeboerAlteveerInternational64487,4387,56174,99
4Ferdinand van Boven AlteveerMassey Ferguson17886,3587,17173,52
5Chris StrockmeijerOnstweddeInternational8448192173
6Reint HilgengaOnstweddeSameSaturno 8084,8686,41171,27
7Andre SoerAlteveerInternational72485,8383,04168,87
8Robin SiebringNieuw BuinenInternational72484,0582,66166,71
9Rick PeppingSellingenSomecaSomeca 6077,0785162,07
10Hendrik HilgengaOnstweddeJohn Deere212082,7578,84161,59
11Jan HoltjerVlagtweddeSteyr806578,8180,01158,82
12Rolf BruggersOnstweddeFendt306ls78,6880,08158,76
13Stefan BrakeNieuw-BuinenDavid Brown99077,272,78149,98
14Gert Jan Boon VeendamSameSaturno 8062,61062,61
Standaardklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan GroenwoldVeendamDeutz100.0696,7196,44193,15
2Hanne MoedVeelerveenJohn Deere313098,5590,98189,53
3Cor BoelsAlteveerInternational104694,9893,8188,78
4Jordi RuschenMusselkanaalCase IH845XL94,292,47186,67
5Rogier DrenthAlteveerJohn Deere304096,8988,99185,88
6Jochem OlthofSellingenInternational104693,8491,44185,28
7Rolf MulderVeendamLandini950092,2192,01184,22
8Chris TapkenOude PekelaInternational104692,0891,61183,69
9Bert StrockmeijerOnstweddeInternational94695,4487,81183,25
10Rene JansenGrollooFordsonPower Major91,7791,09182,86
11Wim FeikenAlteveerJohn Deere312092,8889,77182,65
12Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere303091,6190,97182,58
13Harm Jan WilzingOnstweddeJohn Deere313091,1490,87182,01
14Michiel SchuurmanStadskanaalJohn Deere304089,8592,11181,96
15Michiel MulderBourtangeInternational844s91,8290,05181,87
16Gert Prins AlteveerJohn Deere313089,3587,94177,29
17Arjan strockmeijerMusselkanaalFiat8508784,94171,94
18Willeke HorlingsGasselternijveenschemondInternational84584,0976,77160,86
19Rick MensenVledderveenCase IHCVX 17576,0382,6158,63
20Henk VeningaNieuwe PekelaBelarus89267,4190,77158,18
21Martin PannemanStadskanaalNew-Holland563578,3377,38155,71
22Jordy ManningNieuw BuinenInternational956 XL64,0791,35155,42
Standaardklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Hans KanningNieuwe PekelaFiatF14099,62100199,62
2Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere3340S97,7596,99194,74
3Harm Jan de BoerOnstweddeFiat1180DTH98,393,24191,54
4Reinder HulsBourtangeMassey Ferguson312593,7589182,75
5Jan de BoerOnstweddeFiat130090,4590,39180,84
6Jeroen KlokBellingwoldeJohn Deere364089,589,44178,94
7Jan ZomerMusselInternational 95590,3987,02177,41
8Nick LensingSchoonlooCase IH1046XL89,7287,51177,23
9Johan BolkValthermondFendt610LS86,0491,05177,09
10Jos van der VeenMuntendamCase IHMaxxum 10089,5187,38176,89
11Rick PeppingSellingenInternational104681,8294,88176,7
12Henk BoswijkWildervankClaasAres 55687,7188,42176,13
13Dennis van der VeenMuntendamCase IHMaxxum 11087,887,27175,07
14Kevin te Velde StadskanaalClaasArion 43087,6886,5174,18
15Anton GrolTripscompagnieDeutzDX 61087,4886,07173,55
16Cees AlbringDrouwenermondClaasCeltis85,2186,16171,37
17Robert TiggelaarMeedenCase IHJXU 11060,0663,88123,94
18Lars DankersVeendamUnimog4-10004165,35106,35
19Wolter BijkerKlazienaveenInternational104699,87099,87
20Hilvert ten HaveHarpelJohn Deere612089,92089,92
Standaardklasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maryam SandeeHolteInternational1455XL10085,06185,06
2Arjen Sandee HolteCase IH1455XL10082,94182,94
3Lean WolfsVeendamClaasAres 69689,6873,15162,83
4Henri AltingSellingenMassey Ferguson 646585,972,16158,06
5Gert HuismanZuidbroekCase IHMaxxum 10087,1370,09157,22
6Jarke AltingJipsinghuizenMassey Ferguson 312587,963,94151,84
Standaardklasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Martin BlijkerEmmercompascuumFordCounty 112410093,66193,66
2Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat1300 DT10086,62186,62
3Bert Jan JansenVlagtweddeFiat160-90 DT10084,93184,93
4Wim MaarsingOnstweddeVolvo BM81010083,4183,4
5L.J.DekkerGasselternijveenschemondDeutzAgro 14094,2782,9177,17
6Harm Jan KuiperNieuwe PekelaCase IH1455 XL88,9985,48174,47
7Koen PoelmanStadskanaalFendt71892,7779,78172,55
8Boris DankersVeendamJohn Deere770090,1674,41164,57
9Hendrik NorderNieuwe PekelaCase IH1455 XL85,878,63164,43
10Harry DoedensWildervankCase IHCVX 15087,3874,49161,87
11Sebastiaan HulshofStadskanaalCase IHPuma 21086,9973,55160,54
12R.DekkerGasselternijveenschemondJohn Deere9620s85,9973,35159,34
13Machiel GoosenWildervankSteyrCVT 615084,3372,54156,87
Standaardklasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rick BeulinkNieuw weerdingeSteyr622592,8991,45184,34
2Gerwin JansenVlagtweddeNew-HollandTM 19091,3591,92183,27
3Joost HutZuidlaarderveenFendt82089,2491,94181,18
4Robert OosterveldBellingwoldeCase IHCVX 119590,8789,94180,81
5Arend-Jan DiepenbroekBorgercompagnieJohn Deere682088,391,49179,79
6Gerard KleinKielwindeweerCase IHCVX 16087,8191,19179
7A.TimmerNieuw BuinenFendt81885,9491,27177,21
Standaardklasse 8500 tot 11000kg
Nr:Naam:Woonplaats:Merk:Type:1e Trek2e TrekTotaal:
1Maarten DankersVeendamJohn Deere827010086,55186,55
2TimmermansDrouwenerveenFendt93610084,36184,36
3Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16589,2583,69172,94
4Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutzX71088,384,04172,34
5Jos SpelbrinkNieuwe PekelaNew-HollandT 704085,7580,85166,6
BMDBart SchutenMusselkanaalKirovetsK-70090,55100190,55
Sportklasse 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Erwin MenkeWeiteveenFord863010089,17189,17
2KoelEricaJohn Deere212010065,99165,99
Supersportklasse 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Adriaan SandeeHolteInternational1455XL10089,25189,25
2Speelman/ de BruinAlteveerJohn Deere (Green Efficiency)6210R10085,93185,93
3Wiard van den HendeOude PekelaJohn Deere443010084,53184,53
Supersportklasse 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr (Red Target)1400100100200
2Albert EdensBellingwoldeFiat 180-9010086,24186,24

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap