Uitslagen Veendam 9 juli 2005 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: redelijk tot goed
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Kleter Alteveer IHC 433
85.45
77.36
162.81
2
W. vd Hende Nw-Pekela Balarus MT35ML
85.99
75.34
161,33
3
J. Klok Harpel Steyr 988
84.79
74.98
159.77
4
H. Moedt Niekerk Fiat 780
84.79
74.33
159.12
5
H. Hilgenga Onstwedde John-Deere 2120
84.25
72.11
156.36
6
G. Baas Harpel Fiat 640dt
84.91
71.34
156.25
7
H.H. Speelman Alteveer John-Deere 1030
83.89
71.22
155.11
8
B. Moed Alteveer John-Deere 2120
85.87
69.06
154.93
9
G. Prins Alteveer John-Deere 820
79.23
72.29
151.52
10
F. Fokkens Schipborg Ford 3055
80.31
68.11
148.42
11
J. Pathuis Alteveer Massey Ferguson 565
79.23
66.73
145.96
12
H. Huls Alteveer Ford 4000
78.39
65.66
144.05
13
J. Haaijer Nw Annerveen Deutz 7006
78.45
64.16
142.61
14
J. Hilgenga Onstwedde Same Centauro 60
80.37
57.04
137.41
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
M. Velt Heerenveen IHC 1046
F.P
67.69
167.69
2
C. Boels Alteveer IHC 1046
76.6
77.62
154.22
3
G.J. Glas Spijkerboor Valmet 900
75.76
66.67
142.43
4
F. Fokkens Schipborg Ford Major
73.73
66.85
140.58
5
J. Fokkens Schipborg Ford 7710
59.32
64.76
124.08
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
E. Polling Bronneger Case 5150
67.33
73.25
140.58
2
T. v Kalker Kolham John-Deere 6220
65.36
66.13
131.49
3
A. Nijboer nw. Annerveen Valtra 6550
62.61
63.86
126.47
4
J.W. Dekker Eext Case 845
56.39
64.88
121.27
5
E. Deuling Stadskanaal Ford 8240
55.37
65.12
120.49
6
W. int Hout Fiat Fiat F115
56.15
61.65
117.8
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Krist Oldeboorn IHC 1455
F.P
89.87
189.87
2
E. Kroes Oldeboorn IHC 1455 F.P
87.12
187.12
3
A. Kanning Nw Pekela Fiat Power
96.81
87.9
184.71
4
R. Kiekebelt Niekerk Case 2590
90.53
74.39
164.92
5
L. Kazemier Froombosch John-Deere 6610
91.91
70.2
162.11
6
H. Westerbroek Schipborg Ford 7840
89.87
71.16
131.03
7
B. v Loon Gasselternijveen Case 1255
79.89
77.26
157.15
8
H.J. Martens Nieuwediep New-Holland TS 115
87.54
67,63
155.17
9
K. Frije Harkstede Case MX 135
85.69
68.41
154.1
10
E. Bouwman Noordbroek Fendt 714
76.12
67.63
143.75
11
G. vd Scheer Pekela John-Deere 6420
84.07
57.4
141.47
12
J. Hoiting Slochteren Case CS 110
70.02
58.96
128.98
13
A. Mulder Tussenklappen Deutz 115
63.14
57.1
141.47
14
R. v Mieghem Sappermeer Case 1455
62.01
57.7
119.71
15
B. Bontjer Harkstede Case CS 110
62.84
55.61
118.45
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Keitz Meeden Case CS 130
96.15
84.07
180.22
2
P. Ziel Kalkwijk Valmet
87.72
87.54
175.26
3
H. Swart Tripscompagnie John-Deere 6820
88.62
85.45
174.07
4
B. Tonkes Noordbroek Fendt 711
89.07
84.85
173.89
5
P. Rakers Harpel New-Holland 8360
86.65
87.18
173.83
6
J. Schrage Sappermeer Fendt 716
87,84
85.99
173.83
7
S. Vijfschaft Oud Annerveen Fendt 712
89.28
83.6
172.88
8
F.J v Calker Kolham John-Deere 6810
86.23
84.49
170.72
9 M. Mameli Harkstede John-Deere 6810 85.39 84.55 169.94
9
J. Topper Kropswolde MB 1500
86.59
uitgevallen
86.59
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
P. de Bruin Oude Pekela John-Deere 6920
95.68
90.89
186.57
2
J.W Zuiderveen Lutjegast Case CVX 170
95.38
88.44
183.82
3
E. Duker Kielwindeweer John-Deere 7710
95.26
87.48
182.74
4
G. vd Scheer Oude Pekela John-Deere 6910
93.82
88.44
182.26
5
J. Spelbrink Nw Pekela New-Holland TM 155
93.82
88.62
182.14
6
G. Klein Wildervank Case CVX 170
91.85
88.2
180.05
7
R. de Vries Sappermeer John-Deere 7800
94.60
71.28
165.88
8
R. Krol Oude Pekela Case CS 150
93.10
67.93
161.03
9
A. Schuring Nieuwediep New-Holland TM 190
91.79
67.21
159.00
Sportklasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Ritsma Zuidwolde Case 856
93.58
97.41
190.99
2
R. Akker Sebaldeburen Volvo BM
80.84
85.93
166.8
Sportklasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Spriensma Niehove John-Deere 4430
F.P
96.63
196.63
2
G. Bos Oldekerk John-Deere 4430
98.19
90.23
188.4
3
S. Helmhout Grijpskerk IHC 1246
98.37
85.63
184.00
4
H. Beute Lutjegast John-Deere 4040
F.P
73.73
173.73
6
S. Berends Nieuw Buinen IHC 1246
98.19
73.97
172.2
7
A. Sandee Onstwedde IHC 1246
92.86
78.21
171.1
8
Smoking Blue - Ford
96.39
67.45
163.8
9
H. Ysenbrand Wedde White 210
91.31
82.22
173.5
Sportklasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Spriensma Niehove John-Deere 4430
F.P
76.66
176.66
2
S Helmhout Grijpskerk IHC 1246
87.54
66.55
154.1
3
H. Bakker Oldekerk John-Deere 6620
87.84
65.66
153.5
4
H. Ysenbrand Wedde White 210
30.25
61.89
92.14

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap