Uitslagen Veendam 14 juli 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog/warm
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1G. BaasHarpelFiat 640 DT80,7192,90173,61
2F. v BovenAlteveerMF 17877,3687,53164,89
3A. kanningNw PekelaFiat 75079,2285,16164,38
4A. WolfsAlteveerMF 15574,7488,68163,42
5W. vd HendeNw PekelaBelarus mt376,3085,83162,13
6B. MoedAlteveerJohn Deere 212076,4084,18160,58
7A. RuiterAlteveerJohn Deere 103075,8984,20160,09
8J. PathuisAlteveerMF 56575,2584,31159,56
9G. PrinsAlteveerJohn Deere 82075,0082,32157,32
10H. HilgengaOnstweddeJohn Deere 212067,9982,15150,14
11H. HulsAlteveerFord 400071,5478,35149,89
12J. SimonsTripscompagnieIHC 63365,5478,43143,97
13J. HilgengaOnstweddeSame Cen 6059,9183,31143,22
14A. NijboerNw AnnerveenIHC 45364,6177,85142,46
15J. SchreursSappermeerIHC 42329,5441,3370,87
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. BruiningAlteveerIHC 104682,0879,95162,03
2J. KlokHarpelSteyr 110885,9974,47160,46
3W. vd HendeNw PekelaIHC 104674,4975,70150,19
4E. SchrorNw PekelaSame 8568,0973,62141,71
5A. KanningNw PekelaFiat 75070,8661,00131,86
6R. MulderOmmerlanderwijkLandini 950067,7959,71127,50
7J. BeukeboomFinsterwoldeFord 821067,3152,70120,01
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. v OostrumScheemdaIHC 96678,0883,43161,51
2R. BuzemanBourtangeIHC 844s79,6581,85161,50
3G. Baas HarpelIHC 105581,9279,09161,01
4K. J. VeltmanLagelandSteyr 411575,0183,41158,42
5M. FolkertsVeendamClaas 69672,5081,31153,81
6A. VeningaNw PekelaBelarus 82970,7782,90153,67
7B. BontjerVeendamCase cs11074,1566,98141,13
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F VegterHolteIHC 145589,2677,1166,36
2M. BroeilsZuidladerveen Fendt51483,5374,08157,61
3H. ZwartTripscompagnieJohn Deere 642082,6572,01154,66
4H. ZomerOude PekelaIHC 124680,2472,44152,68
5B. MartensMusselkanaalNew Holland tm 14080,8270,04150,86
6R. v MieghemSappemeerFendt 51576,4073,85150,25
7L. SmitGieterveenJohn Deere 692067,2570,90138,15
8J. BeukemanFinsterwoldeFord 821065,4665,95131,41
9R. SlorSappemeerIHC 125555,9871,79127,77
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B. KramerJipsingboertangeCase mx 170100,0087,93187,93
2L. KazemierFroomboschJohn Deere 6220100,0078,11178,11
3N.J OlthofZuidbroekCase 145588,0476,45164,49
4R. de VriesSappemeerCase 119584,7675,72160,48
5P. de RoosGasselteFendt 81586,8773,31160,18
6M. MarneliHarkstedeJohn Deere 692084,1875,37159,55
7A.G. v MuilwijkLagelandFendt 81883,3676,07159,43
8K. vd BeltLagelandFendt 81784,8374,41159,24
9B. HouwingSpitsbergenFendt 81885,9273,09159,01
10J. DijkstraKolhamJohn Deere 693084,8973,83158,72
11P. JapengaZuidbroekJohn Deere 692085,7172,90158,61
12R. Tammenga...John Deere 692084,2872,47156,75
13D. ten Havenw BeertaFendt 82082,6872,12154,80
14A. Schoningen...John Deere 682080,0972,13152,22
15A. v MuilwijkLagelandFendt 81875,3376,21151,54
16W. Poelman...Case 113579,6971,56151,25
17S. VijfschaftAnnerveenFendt 71472,3771,42143,79
Klasse 8000 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S. v AdrichemNoordbroekFendt 930100,00100,00200,00
2G. KleinWildervankFendt 924100,00100,00200,00
3E. HoitingBorgercompagnieFendt 926100,0093,45193,45
4B. NijenhuisVlagtweddeFendt 91694,8566,38161,23
5R. Poelman...New-Holland 86,5061,65148,15
6P. ZielKalkwijkFendt 91686,7886,78
Sport 3,5 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. AkkerWarfsterhuizenVolvo 95,6171,41167,02
2R. RitsmaZuidwoldeCase 856100,0062,05162,05
3M. KloppenburgSebaldeburenDeutz 78,7762,85141,62
Sportklasse 4,5 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. SpriensmaNiehoveJohn Deere 4430100100200
2B. KuiperGrijpskerkJohn Deere 781010084,17184,17
3A. KuipersSurhuizemFiat 180-9010082,79182,79
4G. J v DellenGrootegastDeutz 1300610082,45182,45
5S. HelmhoutGrijpskerkIHC 124610078,94178,94
6G. KleinNw BuinenIHC 124610077,44177,44
7K. de WitBoerakkerFendt 61292,9768,41161,38
8R. KleterAlteveerIHC 124693,4767,78161,25
9E. KampingNoordbroekMF 110479,1357,96137,09
10H.H SpeelmanAlteveerJohn Deere 68201002,18102,18

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap