Uitslagen Veendam 12 juli 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: wisselvallig met dikke buien
Baan: zandgrondbaan
Klassering: IVM het slechte weer werden in sommige klassen alleen de Full Pulls 2x verreden of de beste 5.
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Gert BaasHarpelFiat 640DT100,00100,00200,00
2Richardo de JongBontebokDeutzD8006100,0094,42194,42
3Arjan StrockmeijerMusselFiat850100,0094,17194,17
4Andre SoerAlteveerIHC644100,0084,51184,51
5Ferdinand v. BovenAlteveerMF178100,0082,07182,07
6Kevin VenemaDe KnipeDavid Brown141498,5498,54
7Arjan WolfAlteveerMF15593,1393,13
8Werner TiehuisBorgerFordson Majoor 92,1492,14
9H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212091,3891,38
10Arjan KanningNieuwe PekelaFiat 750 s88,6288,62
11J. HilgengaOnstweddeSame6088,2688,26
12Kees BakkerNieuwe PekelaRenault65184,3684,36
13Rolf MulderVeendamLandini950084,2284,22
14H. HulsAlteveerFord400082,6982,69
Alleen de full-pulls in de eerste omloop hebben een tweede pull gedaan.
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Cor BoelsAlteveer IHC 104685,3672,58157,94
2Wiard v.d. Hende Oude PekelaIHC 104679,5673,69153,25
3B. MoedAlteveer John-Deere312064,3071,18135,48
4W. V.d HendeOude PekelaBelarusmt374,9859,06134,04
5Erwin SchrorNieuwe PekelaSame Mercuri 8564,1256,76120,88
6Niels beukeboomFinsterwoldeFord 770057,4549,90107,35
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
*
2e trek
Totaal
1Harm-Jan MartensNieuwediepNew Holland TS110100,0080,6173,02173,02
2Arjan VeningaNieuwe PekelaBelarus 892100,0086,1869,39169,39
3Jan beukeboomFinsterwoldeFord 821097,5070,59168,09
4Bernard BontjerVeendamCase CS11085,1871,09156,27
5Peter BlauwVeendamLandini Legend10583,5562,59146,14
6Pieter ReindersWesterbroekNew HollandTS9082,5582,55
7H. v. OostrumScheemdaIHC 96682,4982,49
8Roelof BuzemanBourtangeIHC 844S79,0379,03
9Luuk VolkerNieuweschans New Holland 824021,8621,86
De beste 5 deelnemers van de eerste pull hebben een tweede pull gedaan.
* Deze pull telt niet mee voor het eindresultaat
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bart MartensMusselkanaalNew Holland T8060100,0097,59197,59
2Frank VegterHolte IHC 1455xl100,0096,44196,44
3Richard WeyerNieuwediepFendt 409100,0084,35184,35
4Detmer ten HaveNieuw Beertalandini Legend 140100,0083,26183,26
5Rogier v. MieghemSappemeerFendt 515100,0071,25171,25
6Gertjan BergSappemeerFendt 712100,0070,26170,26
7Harmen ZomerOude PekelaIHC 124689,0189,01
8Wim BosZuidbroekMF629087,4087,40
9Peter GibcusSappemeerDeutzDX61082,9182,91
10Anton MulderMuntendamDeutz Agrotron15082,7182,71
11Rene SlorNoordbroekCase125569,0169,01
Alleen de full-pulls in de eerste omloop hebben een tweede pull gedaan.
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan van den BerghLagelandFendt 81583,6980,69164,38
2Bernard KramerEesergroenFendt 81581,7781,71163,48
3Adriaan SandeeHolteCase CVX119082,1181,14163,25
4Frans WichgeringBorgercompagnieJohn Deere683081,0980,74161,83
5Reinder PoelmanGieterveenCase CVX19580,2180,45160,66
6Eddy BuremaWildervank Fendt 81876,6876,68
7Henk BakkerBorgercompagnieFendt 71475,9275,92
8Danny KampsLagelandFendt81875,4775,47
9Sander v. AdrichemNoordbroekCase CVX113574,3174,31
10Theo-Frank v MuilwijkLagelandNew Holland TM15573,6673,66
11Willem PoelmanCaseCVX119572,3872,38
12Ard van MuilwijkLagelandFendt 81872,0472,04
13Marco MameliHarkstedeJohn Deere 692071,8171,81
14Wim Maarsingh OnstweddeSchlüter Super 180071,7371,73
15Henri Swart TripscompagnieJohn Deere 682071,5971,59
16Klaas v.d. BeltLagelandFendt81771,5171,51
17Bas VeldkampJohn Deere 662071,0471,04
18Erik bouwmanNoordbroekFendt 81870,6270,62
19Jesper DijkstraKolhamJD 693070,5170,51
20Harm SteengeAnnerveenschekanaalCASE CVX16070,4670,46
21Martin BergSappemeerFendt 81869,9669,96
22Aart v. MuilwijkLagelandValtra T13068,3268,32
De beste 5 deelnemers van de eerste pull hebben een tweede pull gedaan.
Klasse 8000 en meer kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arie van MuilwijkLagelandFendt 930100,0072,09172,09
2Peter ZielKiel-WindeweerFendt 924100,0071,96171,96
3Gerard KleinWildervankFendt930100,0070,47170,47
4Eddy HoitingBorgercompagnieFendt 92671,7571,75
5Peter de RoosGasselteNew Holland G21071,5071,50
6Peter HoitingBorgercompagnieFendt 93070,8670,86
7Edwin StraatMeedenMB Track 160062,4662,46
8Jan Willem ZuiderveenMeedenCase MX22560,4760,47
Alleen de full-pulls in de eerste omloop hebben een tweede pull gedaan.
Sportklasse 0 - 2500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1RitzemaZuidwoldeIHC 85687,3778,47165,84
2Rienko AkkerWarfsterhuizenVolvo81,9876,03158,01
3Matthijs KloppenburgSebaldeburenDeutz60,8662,54123,40
Klasse 2500 - 3500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. RitzemaZuidwoldeInternational 856100,0052,64152,64
2Fokke FokkemaSebaldeburenDeutzintrac 200383,5056,79140,29
3Marten MulderWarfsterhuizenVolvo83,370,0083,37
Sportklasse 3500 - 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
3e trek
Totaal
1Sikko HelmhoutGrijpskerkIHC1246100,00100,00100,00300,00
2Frederik  ZijlstraAugustinusgaFiat 180-90100,00100,0097,22297,22
3E. BrinkhofDe KnipeIHC1055100,00100,0095,62295,62
4Bernard KuiperGrijpskerkJohn Deere662099,26100,0084,97284,23
5Rolf KleterAlteveerIHC124695,22100,0083,23278,45
Supersport tot 4000 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Michel RakersHarpelSchluter Super E100,0098,27198,27
2Wiard v.d. Hende Oude PekelaJohn Deere4430100,000,00100,00

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap