Uitslagen Veendam/Borgercompagnie 11 juli 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: wisselend bewolkt
Baan: zandveenbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer afstanden worden bij elkaar opgeteld.(pull off)
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk type
1ste trek
2e trek
Totaal
Naam:WoonplaatsMerk:Type:1e Trek2e TrekTotaal
1A. StrockmeijerMusselFiat 85077.4769.20146.67
2J. GroenwoldOmmerlanderwijkLandini 950071.8670.63142.49
3A. KanningNieuwe PekelaFiat 75075.1263.59138.71
4G. BaasHarpelFiat 640dt72.4364.28136.71
5A. SoerAlteveerInternational 72471.9063.55135.45
6D. KuiperAlteveerMassey Ferguson17869.3765.08134.45
7K. BakkerNieuwe PekelaRenault 65170.9060.55131.45
8J. HilgengaOnstweddeSame centauro 6070.9359.77130.70
9F. Van BovenAlteveerMassey Ferguson15568.5761.22129.79
10F. SwartsAlteveerJohn-Deere71068.4160.07128.48
11H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212067.2361.00128.23
12R. OosterveldBellingwoldeNew-Holland70-5660.2962.09122.38
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaBelarus MT374.1278.88153.00
2W. vd Hende jr.Oude PekelaInternational 104676.3273.36149.68
3F. SwartsAlteveerJohn-Deere303080.6468.36149.00
4H. VegterHolteInternational 844s72.8373.13145.96
5A. WolfsAlteveerMassey Ferguson17857.4371.63129.06
6E. Schr”rNieuwe PekelaSame Mercuri 8569.1355.77124.90
7J. SpanningaBorgercompagnieInternational 745 XL46.2648.7895.04
8A. KuntkesZuidwendingDeutz DX 3.7038.1821.9160.09
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
*
2e trek
Totaal
1H.J. MartensNieuwediepNew-Holland TS 110100.0080.57180.57
2A. VeningaNieuwe PekelaBelarus 89279.5575.32154.87
3J. LambersBorgercompagnieFendt 395 GTA63.9587.23151.18
4L. KazamierFroomboschRenault Ares 55680.2266.99147.21892
5B. BontjerVeendamZetor Forterra 1144172.9667.83140.79
6R. BuzemanBourtangeInternational 956 XL74.5059.46133.96
7L. VolkerNieuweschansFord 824070.7450.99121.73
8P. BlauwVeendamLandini Mythos 10557.9738.2296.19
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational 1455 XL100.0099.46199.46
2A. RiksVlagtweddeCase IH 1455 XL89.0696.62185.68
3P. ReindersNieuwediepFendt 41285.5992.95178.45
4B. MartensMusselkanaalNew-Holland TM 14086.9889.05176.03
5M. KanningNieuwe PekelaNew-Holland TM 14084.4281.45165.87
6D. Ten HaveBeertaLandini Legend 14080.2773.21153.48
7R. SlorSappemeerInternational 1255 XL70.1576.59146.74
8R. van MieghemSappemeerFendt 515 C67.7671.85139.61
9W. KroonVlagtweddeCase IH514078.6260.99139.61
10M. KroonBorgercompagnieJohn-Deere641057.0551.86108.91
11S. SpanningaBorgercompagnieNew-Holland TM 13572.2766.09108.36
12R.SlorSappemeerFendt 41242.1730.8172.98
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. KampsFroomboschFendt81799.5085.81185.31
2B.J. JansenVlagtweddeNew-Holland M 160100.0081.62181.62
3R. De VriesTripscompagnieCase IH CVX 119595.3385.04180.37
4P. RakersHarpelCase/Steyr CVT 1195100.0076.34176.34
5J. v/d BergLagelandFendt 815100.0075.84175.84
6A. MuilwijkTen PostFendt 81887.0383.82170.85
7H. BakkerBorgercompagnieFendt 71493.2773.61166.88
8R. RozemaSidderburenFendt 81886.2079.98166.18
9H S AgriTripscompagnieFendt 82082.1678.76160.92
10A. AslanderZuidbroekFendt 81884.2874.35158.63
11E. StraatMeedenCase IH CVX 19584.9273.13158.02
12K. vd BeltLagelandClaas 697 ATZ82.4872.95155.43
13R. WeijerBorgerscompagnieFendt 82079.2772.77152.04
14M. DankersBorgerscompagnieJohn-Deere771078.7373.29152.02
15M. ManeliHarkstedeJohn-Deere743080.1864.27144.45
16H. De WitScharmerJohn-Deere692075.1665.71140.87
17J. FolkersVeendamClaas Arion 64080.0157.29137.30
18H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IH CVX 16078.1859.04137.22
19E. BuremaKiel - Windeweerfendt81871.7465.03136.77
20A. MuilwijkWittewierumNew-Holland TM 14073.9160.92134.83
21G.J. MensingaStootshormJohn-Deere683067.8463.31131.15
22V. HammingaSappemeerFendt71665.3258.32123.64
23H. MensingaStootshormNew-Holland TM 13568.0448.28116.32
Klasse 8000 en meer kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. MuilwijkWittewierumFendt930100.00100.00200.00
2Van OostenMeedenCase IH Magnum 22599.03100.00199.03
3P. ZielKielwindeweerFendt92490.15100.00190.15
4E. HoitingBorgerscompagnieFendt93685.3194.68179.99
5R. PoelmanGieterveenNew-Holland803089.9088.45178.35
6EvertsGroningenJohn-Deere demo7430 micro hybride76.6866.13142.81
7Van OostenMeedenCase IH CVX 19563.8954.46118.35˙
2500 tot 3500 kg Sport
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. RitzemaZuidwoldeInternational 85662.5866.91129.49
2R. AkkerWarfstermolenInternational 844 s55.6460.63116.27
3500 tot 4500 kg Sport
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. SpriensmaZuurdijkJohn-Deere4430100.00100.0076.28276.28
2O.J. StorteboomKornhornJohn-Deere7810100.00100.0071.30271.30
3S. HelmhoutGrijpskerkInternational124697.3193.13-190.44
4F. ZuilstraAugustinusgaFiat 180-9085.2097.73-182.93
5B. KuiperGrijpskerkJohn-Deere662090.0381.09-171.12
4500 tot 5500 kg Sport
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
3e trek
Totaal
1J. SpriensmaZuurdijkJohn-Deere443091.6395.38187.01
2R. BoltKornhornJohn-Deere781097.9386.92184.85
3F. ZuilstraAugustinusgaFiat 180-9088.6885.53174.21
4J. GeerlingsGrijpskerkInternational124689.9683.98173.94
5H. BakkerGrijpskerkJohn-Deere662038.3676.44114.80
4000 kg Supersport
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455100.00100.00200.00
2P. de BruinAlteveerJohn-Deere6820100.0090.49190.49
3M. RakersHarpelSchluter Super E100.0090.38190.38
4W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere4430100.0089.39189.39

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap