Uitslagen Veenkolonieen Kolham-Froombosch 10 juli 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: Droog warm
Baan: Zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer afstanden worden bij elkaar opgeteld.
De eerste 3 worden voor de waterrem getest op juistheid van vermogen, daardoor kunnen bepaalde deelnemers zijn gediskwalifiseerd.
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. WolfsAlteveerMassey Ferguson17810069,87169,87
2A. StrockmeijerMusselFiat85092,5975,4167,99
3G. PrinsAlteveerJohn Deere212085,567,64153,14
4R. OosterveldBellingwoldeNew-Holland70-5667,5172,7140,21
5A. KanningNieuwe PekelaFiat750s75,1864,62139,8
6F. van BovenAlteveerMassey Ferguson15573,665,83139,43
7D. KuiperAlteveerDavid Brown99072,8462,42135,26
8K. BakkerNieuwe PekelaRenault65169,7560,5130,25
9K. HilgengaOnstweddeInternational74470,8259,02129,84
10J. HilgengaOnstweddeSameSaturno65,7962,73128,52
11L. VolkerBad NieuweschansFord500057,6366,69124,32
12F. SwartsAlteveerJohn Deere71061,9558,25120,2
13E. SchrorNieuwe PekelaFendt105s61,2458,18119,42
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsAlteveerInternational104610068,54168,54
2C. TapkenOude PekelaInternational104610067,04167,04
3B. MoedAlteveerJohn Deere312010055,54155,54
4F. SwartsAlteveerJohn Deere303010050,36150,36
5G. KleinKeilwindeweerJohn Deere303063,8371,19143,02
6W. van den HendeOude PekelaBelarusMT371,1353,97125,1
7P. SiepelAlteveerFiat100062,1658,35120,51
8F. van BovenAlteveerMassey Ferguson110065,9939,59150,58
9A. EdensBellingwoldeFiat100010073,48diskw
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
*
2e trek
Totaal
1M. MulderBourtangeInternational956XL97,0674,55171,61
2M. SandeeHolteInternational124610071,13171,13
3A. KuntkesVeendamFendtGTA 39570,1366,04136,17
4M. RakersHarpelInternational105564,1364,75128,88
5A. VeningaNieuwe PekelaBelarus89268,1359,34127,47
6J. BeukeboomFinsterwoldeFord821063,2262,61125,83
7R. HulsBourtangeInternational844s66,3155,96122,27
8B. BontjerVeendamCase IHCS 11057,863,44121,24
9J. ter HaarKolhamJohn Deere632061,658,37119,97
10L. KazemierFroomboschRenault556RZ59,8753,77113,64
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteInternational1455xl10086,47186,47
2J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300dt93,9578,35172,3
3J.M. RasBellingwoldeLandini16594,1276,21170,33
4M. KanningNieuwe PekelaNew HollandTM 14092,9174,05166,96
5G. BergSappemeerFendt71292,6366,73159,36
6R. SlorSappemeerInternational125567,9288,66156,58
7E. NevelsBorgercompagnieFendt40988,466,69155,09
8K. BoltKolhamFendt51573,1166,04139,15
9R. van MieghemSappemeerFendt51573,564,1137,6
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. ten HaveBeertaFendt82010084,51184,51
2R. de VriesCase IHCVX 19510083,9138,9
3E. StraatMeedenCase IHCVX 19510083,71183,71
4M. GoossenNieuwe PekelaVolvo265410083,09183,09
5D. KampsFroomboschFendt81710078,27178,27
6A. MuilwijkWittewierumFendt82010076,54176,54
7E. BuremakielwindeweerFendt81810076,24176,24
8J. van den BerghlagelandFendt81510075,85175,85
9R. AslanderZuidbroekJohn Deere693010074,36174,36
10B.J JansenVlagtweddeFiat160-9095,4874,36169,84
11M. BergKolhamFendt81810068,27168,27
12H. BakkerBorgercompagnieFendt71410067,18167,18
13P. HoitingBorgercompagnieFendt82097,7368,65166,38
14H. de WitScharmerJohn Deere692095,2568,16163,14
15H. SteengeAnnerveenschekanaalCase IHCVX 16093,2766,7159,97
16P. GibcusSappemeerNew-HollandTM 15593,465,38158,78
17R. WijerNieuwediepFendt82089,6468,36158
18R. SlorSappemeerFendt71690,5965,49156,08
19M. JansenlagelandCase IHCS15086,8264,49151,31
20K. van de BeltWildervankFendt81859,6777,9137,57
Klasse 8.000 tot 11.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. HoitingBorgercompagniefendt9362x 10076276
2P. ZielKielwindeweerfendt9242x 10075,56275,56
3M. DankersBorgercompagnieJohn Deere827010097,63197,63
4A. MuilwijkWittewierumfendt93010096,45196,45
5K. de GrootSellingenfendt92684,2878,43162,71
6G. MensingaStootshornJohn Deere743066,7164,55131,26
7R. van DalenHoogezandJohn Deere743052,3664,84117,2
8van OostenMeedenCase IH CVX 19567,0167,01
9H. SwartJohn Deere8520R53,75Demo
Sportklasse 3,5 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. RitzemaZuidwoldeInternational856100100
Sportklasse 4,5 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr140010092,21192,21
2A. KuipersAugustinusgaFiat180-9010086,16186,16
3L. GeerlingsGrijpskerkInternational124610082,04182,04
4R. KleterAlteveerInternational124610081,43181,43
5G. BosPieterzijlJohn Deere662010076,36176,36
6O.J StorteboomKornhornJohn Deere781010070,31170,31
7C. BoelsAlteveerInternational124694,4355,19149,62
Sportklasse 5,5 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
3e trek
Totaal
1B. KuiperGrijpskerkJohn Deere662010076,44176,44
2R. de VriesAugustinusgaFiat180-9097,8969,92167,81
3R. RitzemaZuidwoldeInternational124692,7572,45165,2
4R. BoltKornhornJohn Deere781088,575,45163,95
Supersport 4 ton
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1S. BerendsNieuw BuinenInternational106695,5381,27176,8
2A. SandeeHolteInternational145510069,12169,12
3K. BruiningAlteveerInternational124679,3269,77149,09
4W. van den HendeOude PekelaJohn Deere443080,6362,34142,34

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap