Uitslagen Vlagtwedde 5 juni 2005 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: nat en regenachtig
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
H. Speelman Alteveer John Deere 1030
F.P.
85,09
185,09
2
W. Arnoldus Bourtange IHC 633
79,11
81,5
160,61
3
H. Moed Onstwedde John Deere 2130
71,64
80,67
152,31
4
B. Moed Alteveer John Deere 2130
69,66
82,1
151,76
5
R. Schutte 2e Valthermond Hurlimann 466
69,36
81,32
150,68
6
G. Baas Harpel Fiat 640dt
67,33
82,76
150,09
7
J. Bakker Nw Weerdinge Balarus 800
69,24
78,81
148,05
8
J. Fokkens Sr.  Schipborg Ford 3055
65,72
77,97
143,69
9
F. Boerma Harpel Renault 551
60,63
77,85
138,48
10
H. Hilgenga Onstwedde John Deere 2120
59,5
78,63
138,13
11
F. Brinkhof De Knipe Same Saturno
59,32
75,76
135,08
12
J. Hilgenga Onstwedde Same Centauro
55,13
75,22
130,35
13
J. Pathuis Alteveer Massey Ferguson 565
50,49
78,33
128,82
14
G. Prins Alteveer John Deere 820
47
77,08
124,08
15
H. Huls Alteveer Ford 4000
44,75
75,52
120,27
16
R. Kleter Alteveer IHC 433
28,76
82,58
111,34
17
W. v.d. Hende Nw Pekela Balarus MT35ML
31,45
78,95
110,4
18
H. ten Have Mussel Deutz D4506S
26,07
77,14
103,21
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
M. Wenning Harpel Lamborghini 874
72,95
82,16
155,11
2
F. Fokkens Schipborg Ford 7710
59,14
72,89
132,03
3
J. Rolfes Mussel Case 845xl
67,45
62,9
130,35
4
C. Boels Alteveer IHC 1046
59,2
59,38
118,58
5
J. Brinkhof De Knipe IHC 1046
58,42
58,72
117,14
6
F. Fokkens Sr. Schipborg Ford Major
48,55
60,99
109,54
7
D. Eefsting Wedde Landini Mythos 100
20,51
65,48
85,99
8
M. Rakers Harpel John Deere 3040
30,07
33,84
63,91
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
A. Kanning Nw. Pekela Fiat 88-94
77,26
71,76
149,02
2
D. Olthof Zuidbroek IHC 1246
68,94
76,48
145,42
3
J. ten Have Harpel John Deere 6120
72,59
71,34
143,93
4
E. Moed Onstwedde John Deere 6200
74,63
65,18
139,81
5
R. Pepping Alteveer Ursus 1604
74,09
63,92
138,01
6
F. Rengers Sellingerbeetse John Deere 3050
70,68
62,37
133,05
7
J. Hulsker Sellingen John Deere 6420
66,25
64,46
130,71
8
G. Roelofs Vlagtwedde Claas 566RZ
57,1
67,87
124,97
8
J.H.G. Jansen Vlagtwedde Fiat 110-90
Uitgevallen
 
 
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
E. Kroes Oldeborn IHC 1455
87,0
80,78
167,78
2
E. Duker Zuidlaren Ford 7840
83,48
78,45
161,93
3
M. Tanis Uithuizen Fendt 611 LSA
85,75
75,76
161,51
4
R. Krist Luinjebert IHC 1455
84,61
76,48
161,09
5
B.J. de Groot Sellingen  Steyr 9145
85,21
72,54
157,75
6
P. van Heumen Wedde  Case MX 135
83,66
72,65
156,31
7
T. Olthof Zuidbroek IHC 1455
84,07
70,92
154,99
8
A. Mensink Oude Pekela Fiat 140-90
84,01
68,77
152,78
9
E. Feunekes Blijham Case 1455
85,15
66,67
151,82
10
G. Kaput Bellingwolde John Deere 6820
81,02
69,06
150,08
11
R. Pepping Sellingen Ursus 216
84,37
65,42
149,79
12
R. Warmerdam Blijham Renault Ares 630
83,06
66,31
149,37
13
R. Luikens Laudermarke Zetor 120-80
83,6
62,84
146,44
14
T. Feunekes Blijham Case 1255
76,84
68,53
145,37
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
P. Rakers Harpel New-Holland 8360
81,92
92,74
174,66
2
H. Jansen Vlagtwedde New-Holland TM165
77,74
93,52
171,26
3
J. Klok Harpel Steyr 8170
77,56
93,1
170,66
4
R. Buzeman Bourtange Fendt 711
75,56
94,42
170,36
5
J. Rengers Sellingerbeetse Case MX 170
77,62
89,99
167,61
6
G. Hesse Harpel Landini Legend 160
75,28
91,93
167,01
7
N. Wenning Ter Apel John Deere 6810
76,06
75,16
151,22
8
A. van Wijnbergen Oude Schans Fendt 512C
74,63
73,55
148,18
9
G. van Breugel Nw. Scheemda Case CVX 1135
77,2
68,35
145,55
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
K. Vos 2e Exloermond Fendt 924
76,42
F.P.
176,42
2
G. Katuin Bourtange Case 7250
75,22
80,96
156,18
3
J. v.d. Wal Blijham Case 7120
74,33
75,64
149,97
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Spriensma Niehove John Deere 4430
F.P.
63,74
163,74
2
S. Berends Nw-Buinen Case 1246
F.P.
60,21
160,21
3
A. Sandee Onstwedde IHC 1246
84,73
57,76
142,49
4
E. Brinkhof De Knipe Case 1246
37,73
63,38
101,11
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Hummelink Bovenkerk Ford Super
83,95
86,65
170,6
2
J. Spriensma Niehove John Deere 4430
87,84
74,39
162,23
3
D. Engelbertink Enschede Oliver 2255
84,43
Uitgevallen
84,43

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap