Uitslagen Vlagtwedde 28 Mei 2006 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 90 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog/koud
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 90 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Kleter Alteveer IHC 433
77.1
55.1
132.2
2
H. Speelman Alteveer John-Deere 1030
78.1
53.7
131.8
3
G. Baas Harpel Fiat 640 dt
73.7
54.6
128.3
4
M. Rakers Harpel Renault 551
62.2
58,2
120.4
5
J. Pathuis Alteveer Massey Ferguson 565
63.7
54.3
118
6
H. Moed Onstwedde John-Deere 2130
63.5
54.3
117.8
7
W. Arnoldus Bourtange IHC 633
51.9
59.2
111.1
8
J. Bolk Valthermond Same Leone
52.1
56.7
108.8
9
R. Bloeming Vlagtwedde Fiat 70-90
54.5
52.9
107.4
10
F. v Boven Alteveer Massey Ferguson 155
56.4
51.0
107.4
11
W. vd Hende Nw Pekela Belarus MT35ML
55.2
52.0
107.2
12
G. Prins Alteveer John-Deere 820
56.2
50.8
107
13
H. Huls Alteveer Ford 4000
57.1
49.7
106.8
14
H. Hilgenga Onstwedde John-Deere 2120
51.7
54.7
106.4
15
B. Moed Alteveer John-Deere 2120
53.9
51.6
105.5
16
J. Bakker Nw Weerdinge Hanomag
50.0
55
105
17
F. Rengers Sellingerbeetse Fordson Major
50.4
53
103.4
18
W. Jansema Sellingen Deutz 6006
50.6
50.2
100.8
19
J. Hilgenga Onstwedde Same Centauro 60
49.4
50.4
99.8
20
J. Holtjer Sellingen Steyr 8065
36.7
1.6
   38.3
21
J. Rengers Sellingerbeetse Fordson Dexta
15.8
8.2
24
22
E. Brinkhof de Knipe David Brown 1212
77.5
59.7
Diskw
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
C. Boels Alteveer IHC 1046
2x FP
64.3
264.3
2
M. Wenning Harpel Lamborghini 874
2x FP
64.2
264.2
3
J. Rolfes Mussel Case 845xl
2x FP
58.1
258.1
4
M. Veldt de Knipe IHC 1046
86.7
FP
186.7
5
W. vd Hende Nw Pekela IHC 1046
79.9
77.8
157.7
6
D. Eefsting Wedde Landini Mythos
51.4
67.7
119.1
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
R. Pepping Alteveer Ursus 1609
88.7
69.5
158.2
2
E. Moed Onstwedde John-Deere 6200
84.4
72.9
157.3
3
B. Jansema Sellingen IHC 1055
79.2
72.1
151.3
4
E. Haarhuis - John Deere 6120
76.2
71.4
147.6
5
J. ten Have Harpel John Deere 6120
80.1
65.8
145.9
6
F. Rubingh Veelerveen Same Silver
79.7
65.9
145.6
7
J Drent Bourtange New-Holland 8160
79.8
62.9
142.7
8
A. Heller - IHC 856
55.5
59.6
115.1
9
J. Hulsker Sellingen John-Deere 6420
57.0
49.4
106.4
10
K. Lohof Veele IHC 1066
37.9
46.0 
83.9
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
E. Kroes Oldeborn IHC 1455
88.4
FP
188.4
2
M. Tanis Uithuizen Fendt 611 LSA
83.6
88.7
172.3
3
Mevr Kroes Luinjebert IHC 1455
83.1
82.3
165.4
4
A. Potze Sellingen Case Mxu 135
79.5
83.5
163
5
H. Brouwer Veelerveen Same Antares 130
80.2
82.8
163
6
Mence - Case MX 135
79.5
81.6
161.1
7
R. Pepping Sellingen Hurliman 6135
75.8
84.7
160.5
8
A. Niemeyer Veelerveen Lamborghini 135
81.0
78.5
159.5
9
P. v Heumen Wedde Case MX 135
78.7
80.2
158.9
10
J. Sprang Vlagtwedde Same silver 130
78.9
79.5
158.4
11
R. Warmerdam Blijham Renault Ares 630
79.4
77.9
157.3
12
K. Feunekes Blijham IHC 1455
76.0
70.0
146
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
J. Olthof Zuidbroek IHC 1455
87.3
81.8
169.1
2
J. Klok Harpel Steyr 8170
81.0
83.7
164.7
3
A. Kanning Nw Pekela New-Holland TM 140
78.2
80.3
158.5
4
N. Wenning Vlagtwedde John-Deere 6910
80.0
78.4
158.4
5
H. Jansen Vlagtwedde New-Holland TM 165
77.3
80.4
157.7
6
R. Buzeman Bourtange Case CVX 1195
75.9
79.1
155.0
7
A. Schuring Sellingen Case MX 170
73.2
80.5
153.7
8
B.J. de Groot Sellingen Steyr CVT 6170
71.6
79.6
151.2
9
G. Hesse Harpel Landini Legend 160
71.3
78.4
149.7
10
B. Alting Vlagtwedde New-Holland TM 165
68.6
80.5
149.1
11
B. Nijenhuis Vlagtwedde Fendt
68.7
74.9
143.6
12
G. Kaput Bellingwolde John-Deere 6820
55.3
76.3
131.6
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
W. Tieben Emmercompascuum Fendt 916
FP
FP
200
2
K. Vos 2e Exloermond Fendt 924
78.8
FP
178.8
3
J. Jansen Vlagtwedde Newholland TM 190
74.5
82.2
156.9
3
J. v.d. Wal Blijham Case 7120
68.1
79.7
147.8
3
A. Minkes Nw Buinen Claas Ares 836
72.9
0
72.9
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
S. Berends Nw-Buinen IHC 1246
83.9.
79.5
163.4
2
A. Sandee Onstwedde IHC 1246
81.4
79.6
161.0
3
E. Brinkhof De Knipe Case 1246
65.3
78.8
144.0
Prostock:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1
P. Rakers Harpel IHC 1246
89.1
FP
189.1
2
H. IJsenbrand Wedde White 210
0
48.8
48.8

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap