Uitslagen Vlagtwedde 3 Juni 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille
Weersomstandigheid: zon
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 G. Baas (TTH) Harpel Fiat 640 DT full pull full pull  
2 H. Speelman Alteveer(Gn) John Deere 1030 100 94,42 194,42
3 F. van Boven Alteveer(Gn) MF 178 91,39 89,31 180,7
4 Wolfs Alteveer(Gn) MF 155 84,43 92,91 177,34
5 R. Drenth nw Buinen John Deere 2120 85,35 88,9 174,25
6 G. Prins Alteveer(Gn) John Deere 820 84,49 83,02 167,51
7 W. Arnoldus Bourtange IHC 633 83,56 83,57 167,13
8 H. Huls Alteveer(Gn) Ford 4000 82,53 82,32 164,85
9 H. Moed Onstwedde John Deere 2130 82,26 81,84 164,1
10 F. Rengers Sellingerbeetse Fordson Majoor 77,86 82,1 159,96
11 J. Bakker nieuw weerdinge Belerus 800 80,83 78,3 159,13
12 A. Kanning Nw Pekela Fiat 750S 76 81,68 157,68
13 W.J. van den Hende Nw Pekela Belarus MT3 81,67 74,01 155,68
14 J. Bolk Valthermond Fendt F3 71,79 78,12 149,91
15 H. Hilgenga Onstwedde John Deere 2120 69,58 72,12 141,7
16 O. Diamant Brual(Rhede) Fendt 208 66,46 66,39 132,85
17 J. Hilgenga Onstwedde Same Cen. 60 69,46 63,17 132,63
18 J. Holtjer Sellingen Steyer 8065 52,97 60,04 113,01
19 J. Rengers Sellingerbeetse Fordson Dexta 47,05 34,76 81,81
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 W. van den Hende Nw Pekela IHC 1046 90,12 100 190,12
2 K Bruining Alteveer(Gn) IHC 1046 84,98 100 184,98
3 C. Boels Alteveer(Gn) IHC 1046 84,84 100 184,84
4 E. Moed Onstwedde John Deere 6200 84,1 100 184,1
5 B. Moed Alteveer(Gn) John Deere 3120 68,12 68,63 136,75
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 R .Haarhuis Ter Apel John Deere 6120 100 78,39 178,39
2 B. Jansema Sellingen IHC 1055 100 77,13 177,13
3 J.H.G. Jansen Vlagtwedde New Holland 110-90 100 71,1 171,1
4 D. Eefting Wedde Landini Mythos 100 100 70,64 170,64
5 E. Wijnholds Bourtange Ursus 1014 100 70,58 170,58
6 R. Pepping Alteveer(Gn) Ursus 1609 100 68,56 168,56
7 R. Buzeman Bourtange IHC 844S 100 67 167
8 J. B. Drent Bourtange New Holland 8160 100 66,12 166,12
9 J. ten Have (TTH) Harpel John Deere 6120 100 66,09 166,09
10 H.J. Katuin Bourtange John Deere 3640 93,93 68,63 162,56
11 R. Pepping Sellingen Hurliman 6135 92,16 69,72 161,88
12 Zomer Sr Oude Pekela IHC 1246 86,65 70,57 157,22
13 A Veninga Nw Pekela Belarus 892 86,34 65,69 152,03
14 K. Lohof Vlagtwedde IHC 1066 72,79 61,23 134,02
0 tot 5500 voor de Stille Wille
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Kroes Oldeboarn IHC 1455 100 97,49 197,49
2 H. Sandee Blijham IHC 1455 100 95,68 195,68
3 mevrouw Kroes Oldeboarn IHC 1455 100 91,21 191,21
4 de Groot/Scheltens Sellingen Steyer 9145 100 84,46 184,46
5 A. Buzeman Groningen Fendt 611 100 80,75 180,75
6 J. Sprang (LOW) Vlagtwedde Same Silver 130 100 80,45 180,45
7 M. Heller Ter Apel Valtra M121 100 78,87 178,87
8 A Potze (MCV) Sellingen Case MXU 135 92,24 81,4 173,64
9 E. Bulder Vlagtwedde Fendt 712 82,73 80,11 162,84
10 A. Niemeyer Veelerveen Lamborghini Formula 135 86,03 75,45 161,48
11 Oosterveld Bellingwolde Landini 165 85,16 75,42 160,58
12 J. Heeres Vriescheloo Fendt 712 82,58 75,26 157,84
13 F. Rubingh low Veelerveen Same Antares 130 81,73 75,75 157,48
14 Feunekes 2 Blijham Case 1455 75,9 70,12 146,02
15 Eiten Oude Pekela IHC 955 75,15 70,31 145,46
16 M Bijker Klazienaveen Ford County 76,98 68,09 145,07
17 Feunekes 1 Blijham Case 1255 75,58 69,24 144,82
18 Jongsman/Kamping Noordbroek Schluter 1250 75,2 68,01 143,21
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 J. Klok (TTH) Harpel Steyer 8170 100 77,61 177,61
2 H. Jansen Vlagtwedde New Holland TM165 100 75,29 175,29
3 W. Jansema Sellingen Deutz 1160 100 73,31 173,31
4 C. Aslander Zuidbroek John Deere 6930 100 73,01 173,01
5 J. Pathuis Alteveer(Gn) New Holland 8560 100 72,96 172,96
6 A. Riks (TTH) Harpel Case CVX 1195 100 72,77 172,77
7 N. Wenning Vlagtwedde Steyer 6170 100 70,27 170,27
8 Je. Van Rulo Alteveer(Gn) New Holland TM 155 95,81 71,4 167,21
9 A. Schuring Sellingen Case MX 170 97,55 69,25 166,8
10 Gert Hesse Harpel Landini Legend 160 91,36 71,46 162,82
11 K. Kuiper Nw Pekela Case MXM155 85,13 71,68 156,81
12 J. Tammes Wedde Fendt 614 82,45 70,56 153,01
13 A. Mensink Oude Pekela New Holland M 160 81,78 69,69 151,47
14 M Gones Alteveer(Gn) New Holland TM 120 82,04 68,58 150,62
5500 tot 10000 voor Simply The Best
Klasse 7500 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 W. Tieben Emmercompascuum Fendt 916 100 69,68 169,68
2 B. Nijenhuis Vlagtwedde Fendt 916 100 69,41 169,41
3 D. Schoenmakers Emmercompascuum Fendt 920 100 60,81 160,81
4 H. Kuper Bourtange New Holland TM 190 83,06 66,29 149,35
5 A Brouwer(LOW) Veelerveen Deutz Agrotron 215 83,96 65,28 149,24
6 G Klein   Fendt 924 81,53 65,67 147,2
7 Jos. Van Rulo Alteveer(Gn) New Holland TM 190 69,05 57,54 126,59
Oldstocks 1400 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 P.Koster/R. Akker Noordwijk Ferguson Tef 94,43 96,38 190,81
2 Blue Power Noordwijk Ford Dextra 74,75 83,61 158,36
Oldstocks 1800 kg kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Swiebertje   Cormick   89,82 289,82
2 Fokke Henk Huisman   mf 35   82,27 282,27
3 Tweety Power Rouveen/Oudleuzen MF Indu 704 98,42 90,94 189,36
4 Lammert ter Heide Echtenerbrug MF 35 80,2 92,56 172,76
Prostocks 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 H. IJsenbrand Wedde White 210 full pull full pull  
2 W. van den Hende Nw Pekela John Deere 4430 35,08 uitgevallen  
Sportklasse 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 S. Berends nw Buinen IHC 92,03 68,35 160,38
2 R. Kleter Alteveer(Gn) IHC 1246 90,69 69,56 160,25
3 Jongmans Noordbroek MF 1104 66,43 53,72 120,15
Supersport 3500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1 Sandee Onstwedde IHC 1246 100 86,59 186,59
2 P. Rakers (TTH) Harpel IHC 1246 100 82,46 182,46
P. RAKERS DOET NIET MEE IN DE PRIJZEN
3 M. Rakers Harpel Schluter 100 69,44 169,44
4 H.H. Speelman Alteveer(Gn) John Deere 4230 86,06 62,5 148,56

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2007

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap