Uitslagen Vlagtwedde 1 Juni 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille
0 tot 4500 kg voor sleepwagen de Stille Wille
Weersomstandigheid: zon
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Regelement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. WolfsAlteveer(Gn)MF 155100,0093,89193,89
2Hilda SmithVrieschelooFiat 640 DT94,9593,39188,34
3F. van BovenAlteveer(Gn)MF 15594,5891,38185,96
4H. HulsAlteveer(Gn)Ford 400098,0682,71180,77
5 Speelman 1Alteveer(Gn) John Deere 103094,2186,41180,62
6J. BolkValthermondFendt F395,4684,67180,13
7H. MoedOnstwedde John Deere 213087,8789,93177,80
8G. PrinsAlteveer(Gn) John Deere 82089,5786,60176,17
9W. ArnoldusBourtange IHC 63386,4589,71176,16
10F. SwartsAlteveer(Gn)John Deere 71086,0188,63174,64
11R. Drenthnw BuinenJohn Deere 212085,0188,90173,91
12J. HilgengaOnstweddeSame Cen. 6084,2880,84165,12
13P. van den Hende Nw PekelaBelarus MT384,4780,43164,90
14A. KanningNw PekelaFiat 750S78,1086,78164,88
15H. HilgengaOnstweddeJohn Deere 212076,8285,78162,60
16A. SoerAlteveer(Gn) IHC 64485,2376,94162,17
17T. HeunAlteveer(Gn)Renault Super 6D77,7976,17153,96
18M. HellerTer Apel IHC 52373,2174,00147,21
19H. HeunSellingenJohn Deere 164074,5468,41142,95
20J. HoltjerSellingenSteyr 806562,5352,26114,79
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. WenningHarpelLamborghini 874-9095,06100195,06
2Wiard van den HendeOude PekelaIHC 104694,7295,45190,17
3E wijnholdsBourtangeZetor 1144197,7988,69186,48
4G. BaasHarpelFiat 110090,6892,57183,25
5 van BovenAlteveer(Gn)MF 17893,988,58182,48
6K. BruiningAlteveer(Gn)IHC 104694,0488,42182,46
7W. van den HendeNw PekelaBelarus MT390,2889,32179,6
8B. MoedAlteveer(Gn)John Deere 312085,8688,16174,02
9R. HaarhuisTer ApelJohn Deere 313074,5782,17156,74
10E. SchorNw PekelaSame Mercury75,6775,04150,71
11J. HulskerSellingenJohn Deere 313071,4972,79144,28
12N. AppeldoornTer ApelFendt72,0671,63143,69
13Katinka de VriesBellingwoldeRenault 751-491,7351,08142,81
14D. StenekesAlteveer(Gn)IHC 104687,0933,95121,04
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. BuzemanBourtange IHC 844S99,5973,41173,00
2B.P. JansemaSellingenIHC 1055100,0071,31171,31
3B HazenbergTer ApelFiat 110-9095,0372,77167,80
4R. PeppingSellingenUrsus 21688,2876,37164,65
5B. KlokBellingwoldeJohn Deere 364076,6076,96153,56
6J.H.G. JansenVlagtweddeNew Holland 110-9079,7265,09144,81
7E. MoedOnstweddeJohn Deere 620071,6271,63143,25
8J. ten Have(TTH)HarpelJohn Deere 612074,6265,40140,02
9M BijkerKlazienaveenIHC 104661,9568,68130,63
10P IJsenbrandWeddeLandini 10574,1356,17130,30
11R. HeineTer ApelCase 512060,3164,30124,61
12OlthofZuidbroekCase 105677,2230,00107,22
13A. EdensBellingwoldeFiat 100060,9460,94
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rianne SandeeHolte IHC 1455xl100,0098,6198,60
2Kroes 1OldeboarnCase 145587,4395,63183,06
3 Kroes 2OldeboarnCase 145588,3181,97170,28
4J.H. PotzeBellingwoldeFiat 130081,3281,63162,95
5B.J. de GrootSellingenSteyer 914579,4381,03160,46
6H. ZomerOude PekelaIHC 124675,3181,16156,47
7Feunekes 1BlijhamIHC 125578,7675,9154,66
8K.KloenValthermondCase CS 12083,2470,54153,78
9J. Sprang(LOW)VlagtweddeSame Silver 13082,7070,63153,33
10M. TanisVrieschelooFendt 61176,5475,82152,36
11J. KlokBellingwoldeJohn Deere 691074,6974,59149,28
12Janty HeeresVrieschelooFendt 71274,5674,61149,17
13Helma TanisVrieschelooFendt 71274,2674,36148,62
14K Brouwer(LOW)VeelerveenLamborghini 74,6872,88147,56
15M. OostE. compascuumFendt 61170,0470,38140,42
16H.J. KatuinBourtangeMB Trac 130069,1070,63139,73
17Feunekes 2BlijhamCase 145570,1267,09137,21
18BijkerKlazinaveenFord County112474,1257,13131,25
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. Riks(TTH)HarpelNew Holland 8360100,0082,86182,86
2H. VegterHolteCase 19596,0081,39177,39
3N. WenningVlagtweddeJohn Deere 691087,0983,86170,95
4S. berends 1Nw BuinenFendt 81584,1183,45167,56
5JansemaTTV 116184,2081,85166,05
6H. JansenVlagtweddeNew Holland TM16584,4781,54166,01
7G. HesseVlagtweddeLandini Legend 16083,0982,79165,88
8H. KuperTer ApelJohn Deere 692083,8081,85165,65
9H.KuperBourtangeNew Holland M 16083,1878,97162,15
10J. OverTer ApelJohn Deere 6920s82,6073,96156,56
11A. VeningaNw PekelaNew Holland TM 15576,6968,41145,10
12E. KoopsE. compascuumMF 274569,3171,16140,47
13A de Vries MCVVolvo BM 73,3159,55132,86
14H. MenckeValthermondFendt 71484,0884,08
15Kennis van hendrikDuitslandDeutz 74,0474,04
Klasse 7500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. SchooE.compascuumFendt 93087,45100,00187,45
2W. TiebenE.compascuum Fendt 916100,0082,95182,95
3S. Berends 2Nw BuinenFendt 930100,0080,34180,34
4D. SchoenmakersE.compascuumFendt 92084,0485,57169,61
5S. Berends 3Nw BuinenFendt 93084,0279,01163,03
6B. NijenhuisVlagtwedde Fendt 91681,0976,46157,55
7F. Rubingh(LOW)VeelerveenDeutz Agrotron 21576,3980,16156,55
8J. BolkValthermond Fendt 92076,0178,70154,71
9MCV- A PotzeValthermondCase 724076,1176,48152,59
10Peter jongmansNew Holland 704067,3469,81137,15
11J. PathuisAlteveer(Gn)Case 723064,8770,22135,09
Sportklasse 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. KleterAlteveer(Gn)IHC 1246100,0093,80193,8
2S. Berends 4Nw BuinenIHC 124683,4386,67170,1
3J. Klok(TTH)Harpel Steyr 140046,64046,64
Supersport 4000 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. RakersHarpelSchluter Super E200,00100,00300,00
2H.H. Speelman 2Alteveer(Gn) John Deere 4230200,0093,35293,35
3BruiningAlteveer(Gn) IHC 124694,46100,00194,46
4P. Rakers(TTH)HarpelIHC 124660,76100,00160,76
Prostocks 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. IJsenbrandWeddeWhite 210100,0082,41182,41
2W. van den HendeNw PekelaJohn Deere 443076,4463,91140,35
Oldstocks 1400 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A ter Heide EchtenerbrugFerguson Tef/140697,43100197,43
2Akker en KosterNoordwijk Ferguson Tef/140492,54100192,54
3Akker en KosterNoordwijk Ferguson Tef/140893,9193,41187,32
4Blue PowerNoordwijk Ford Dexta81,0679,84160,90
Oldstocks 1800 kg kg
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
Oldstocks1800kg
1Lucas Hoogkamp EchtenerbrugMc Cormick b35084,0591,38175,43
2Tweety Power Oudleuzen MF Indu 70477,6395,08172,71

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2008

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap