Uitslagen Vlagtwedde 7 Juni 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille
Weersomstandigheid: droog/bewolkt
Baan: zandbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Regelement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. SmithVrieschelooFiat 640 DT100.0092.53192.53
2F. van Boven AlteveerMF 178100.0091.10191.10
3A. StrockmeijerMusselFiat 85099.8587.97187.82
4A. SoerAlteveerIHC 72498.6388.16186.79
5F. Swarts AlteveerJohn Deere 71099.8586.34186.19
6R. MulderVeendamLandini 950092.2691.81184.07
7H. HilgengaOnstweddeJohn Deere 212097.8185.06182.87
8P. van den hendeNw PekelaBelarusMT397.7183.59181.30
9R. DrenthNw  BuinenJohn Deere 212097.6983.12180.81
10T. SchrorMusselkanaalMF 17896.7581.73178.48
11G. PrinsAlteveerJohn Deere 82097.1481.00178.14
12H. HulsAlteveerFord 400096.0281.61177.63
13H.H. SpeelmanAlteveerJohn Deere 103096.6279.93176.55
14H. MoedVeelerveenVolvo BM 225092.0482.38174.42
15W.P. JansemaSellingenDeutz 600692.7780.61173.38
16D. Kuiper AlteveerMF 15589.8183.30173.11
17M. HilbrandsMusselFordson Super Major89.3883.63173.01
18J. BolkValthermontFendt  Favorit86.1084.61170.71
19T. HeunAlteveerRenault Super 6D88.4280.93169.35
20J. PathuisAlteveerMF56589.2080.08169.28
21J. HilgengaOnstweddeSame Centauro 6092.7173.67166.38
22J. HoltjerSellingenSteyr 806574.1070.53144.63
23H. BoekeloRoswinkelIHC 72466.5574.77141.32
24M. HellerTer ApelIHC 52373.1465.83138.97
25J. DrentWeddeFordsonSuper Major69.4265.97135.39
26P. Siepel AlteveerIHC 42369.9163.26133.17
27J. RengersSellingerbeetseFordson Major95.26095.26
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsAlteveerIHC1046100.0099.57199.57
2W. van den HendeOude PekelaIHC 104698.46100.00198.46
3H. VegterOnstweddeIHC 844S95.6991.61187.30
4W. van den HendeOude PekelaBelarus MT391.4494.22185.66
5B. MoedAlteveerJohn Deere 312095.4489.65185.09
6G. BaasHarpelFiat 110092.3692.40184.76
7H. KanningNieuwe PekelaFiat 88-9492.3889.77182.15
8F. Swarts AlteveerJohn Deere 303092.8989.18182.07
9A. KanningNieuwe PekelaFiat 750S89.7791.77181.54
10K. de VriesBellingwoldeRenault751-484.6992.75177.44
11A. EdensBellingwoldeIHC 74487.0089.34176.34
12W.J. EerkensNieuwe PekelaFiat TS 9087.2487.79175.03
13G. HalminghVlagtweddeFiat 88084.9387.16172.09
14E. SchorNieuwe PekelaSame Mercuri 8580.5186.61167.12
15G. KaputBellingwoldeMb trac 80081.6782.87164.54
16B. NijenhuisVlagtweddeIHC 84580.2079.63159.83
17W. KroonVlagtweddeJohn Deere 313072.5383.34155.87
18D. MensenNieuw WeerdingFiat 82-9471.0878.14149.22
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
Positie:Naam:Woonplaats:Merk:type:1e Trek2e TrekTotaal
1R. BuzemanBourtangeIHC95696.0091.59187.59
2B.P. JansemaSellingenIHC 105593.2891.14184.42
3B.MulderBourtangeIHC 844-S84.5391.65176,18
4B. HazenbergNieuw WeerdingeFiat 110-9079.5494.06173.60
5J.ten HaveHarpelJohn Deere 612080.9889.06170.04
6R. HaarhuisTer ApelJohn Deere 612078.2290.06168.28
7E. MoedOnstweddeJohn Deere 620076.7690.20166.96
8B. KlokBellingwoldeJohn Deere 364075.5691.14166.70
9W. BijkerKlazienaveenIHC 124675.8690.24166.10
10R. PeppingSellingenUrsus160475.5989.87165.46
11A. VeningaNieuwe PekelaBelarus 89272.9290.91163.83
12W. ArnoldusBourtangeIHC84572.9588.67161.62
13R. PeppingAlteveerUrsus21063.4595.61159.06
14P. IjsenbrandWeddeLandini Mythos65.3584.75150.10
15J.H.G. JansenVlagtweddeNew Holland 110-9056.6589.59146.24
16S. NiemanVlagtweddeIHC 95567.7274.00141.72
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterHolteIHC 1455XL100.0089.80189.80
2E. KroesOldeboarnCase1455100.0083.82183.82
3J.H. PotzeBellingwoldeFiat 1300DT100.0076.78176.78
4K. MensenVledderveenNew Holland TM14090.5979.86170.45
5A. RiksVlagtweddeCase 1455XL93.5473.98167.52
6G. VermaningOldeboarnIHC 1455XL87.8172.47160.28
7M. KanningNieuwe PekelaNew Holland TM14083.2268.53151.75
8M. BijkerKlazinaveenFord County 112483.1864.88148.06
9M. OostE. CompascuumFendt 61178.0364.73142.76
10J. HeeresVrieschelooFendt 71276.2865.02141.30
11M. JamenBellingwoldeJohn Deere 682078.3159.92138.23
12J. KlokBellingwoldeJohn Deere 691076.4060.38136.78
13FeunekesBlijhamCase 145578.3857.91136.29
14W. KielmanBellingwoldeJohn Deere 681042.6859.90102.58
15R. EllermanE. CompascuumSteyr CVT 13059.0032.6991.69
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. RakersHarpelSteyr CVT 19592.06100.00192.06
2H. KuperTer ApelJohn Deere 753087.51100.00187.15
3R. OosterveldBellingwoldeCase CVX 19593.6089.15182.75
4B. HazenbergNieuw WeerdingeFendt82.37100.00182.37
5S. BerendsNieuw BuinenFendt 81591.5982.37173.96
6S. BerendsNieuw BuinenFendt 81592.0781.82173.89
7R. MulderBourtangeJCB 111578.8194.30173.11
8Hempen85.7782.54168.31
9G. HesseHarpelLandini Legend 16079.9988.21168.20
10S. NiemanVlagtweddeLandini Legend 18085.0682.00167.06
11S. BerendsNieuw BuinenFendt 71282.0782.51164.58
12Nieboer Timmerm.Nieuw BuinenFendt 82085.1978.25163.44
13M. VoldersVeeleDeutz Agrotron 15086.4576.68163.13
14Nieboer Timmerm.Nieuw BuinenFendt 81884.3977.88162.27
15N. ApeldoornEmmen85.0075.13160.13
16BeulinkNieuw BuinenSteyr 619579.6576.90156.55
17V. WieringNieuw WeerdingeJohn Deere 683084.0072.52156.52
18H.J. HellerTer ApelCase CVX 15581.0474.25155.29
19W. KuperJohn Deere76.8675.49152.35
20E. KoopsE. CompascuumMF 274581.0069.54150.54
21B.J. JansenVlagtweddeFiat 160-9078.6670.52149.18
22R. HaaijerWeddeFendt 71275.9872.66148.64
23P. Jongmans69.9777.17147.14
24H. JansenVlagtweddeNew Holland TM 16584.980.0084.98
25J. OverTer ApelJohn Deere 6920S0.0078.5078.50
Sportklasse 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1StorteboomGrijpskerkJohn Deere7810100.00100.00200.00
2R. KleterAlteveerIHC1246100.0089.98189.98
3J. KlokHarpelSteyr 1400100.0086.09186.09
Supersport 4000 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteIHC 1455XL100.0096.18196.18
2K. Bruining AlteveerIHC 1246100.0089.27189.27
3M. RakersHarpelSchluter Super E100.0086.69186.69
4H.H. SpeelmanAlteveerJohn Deere6820100.0078.16178.16
Prostockklasse
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. IJsenbrandWeddeWhite 210100.00100.00200.00
2W. van den HendeOude PekelaJohn Deere 443094.5289.90184.42

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2009

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap