Uitslagen Vlagtwedde 6 Juni 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: Zonnig Droog
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Regelement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
Naam:Woonplaats:Merk:Type:1e Trek:2e Trek:Totaal:
1R. DrenthNw BuinenJohn Deere 213096.1892.04188.22
2F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson15593.1494.71187.85
3W. KroonVlagtweddeInternational74493.5092.55186.05
4A. KanningNw PekelaFiat75091.0893.22184.30
5A. StrockmeijerMusselFiat85087.5596.59184.14
6G. BaasHarpelFiat640Dt90.2290.63180.85
7J. van DijkAlteveerJohn Deere 103089.9188.06177.97
8A. WolfsAlteveerMassey-Ferguson17891.2484.25175.49
9W. TiehuisBorgerFord Major91.3482.91174.25
10A. SoerAlteveerInternational72488.4884.65173.13
11H. HilgengaOnstweddeJohn Deere 212090.4482.46172.90
12P. van den HendeNw PekelaBelarus MT387.9584.04171.99
13R. HulsAlteveerJohn Deere 82089.3281.44170.76
14D. HulsAlteveerFord 400089.0481.48170.52
15R. MulderVeendamLandini 950086.0083.73169.73
16R. OosterveldBellingwoldeNew Holland 70-5681.9585.32167.27
17F. SwartsAlteveerJohn Deere 71083.2080.97164.17
18T. HeunAlteveerRenault Super 6D80.6182.53163.14
19G. PrinsAlteveerJohn Deere 212080.8582.10162.95
20B. StrockmeijerOnstweddeInternational72381.5780.77162.34
21M. HilbrandsMusselFordsonSuper Major78.8981.87160.76
22D. KuiperAlteveerDavid Brown990T80.6779.81160.48
23E. SchorNw PekelaFendt 105S75.2279.83155.05
24K. de VriesBlauwestadRenault 751-470.1082.18152.28
25J. HilgengaOnstweddeSame Centauro 8078.1073.85151.95
26R. PeppingSellingenBrahorn 40477.6770.87148.54
27A. KlasensHarpelInternational64473.9774.51148.48
28H. BoekeloRoswinkelInternational72461.6573.10134.75
29J. HoltjerSellingenSteyr806561.2670.38131.64
30J. DrentWeddeFordsonSuper Major61.8560.18122.03
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. TapkenOude PekelaInternational104694,9794,65189,62
2A. EdensBellingwoldeFiat100097,491,93189,33
3C. BoelsAlteveerInternational104696,8792,28189,15
4R. HaarhuisTer ApelJohn Deere 304096,1292,61188,73
5B. MoedAlteveerJohn Deere 312096,5589,55186,1
6W van den HendeNw PekelaBelarus MT393,1692,69185,85
7F. SwartsAlteveerJohn Deere 303093,9391,91185,84
8M. HellerTer ApelInternational85610085,04185,04
9H. VegterHolteInternational844S91,1291,75182,87
10H. HulsAlteveerJohn Deere 312097,3484,06181,4
11E. Gerrtis2e ExloermondJohn Deere 611082,9177,32160,23
12G. Ensink2e ExloermondFord 6810 77.53 81.16 158.69
13P. SiepelAlteveerFiat 100074,2282,26156,48
14W. DinklaBellingwoldeDeutz Agrotron 10079,5965,77145,36
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B. KlokBellingwoldeJohn Deere 3640100.00100.00200.00
2R. BuzemanBourtangeInternational956100.0099.68199.68
3J. KlokHarpelSteyr813099.28100.00199.28
4M. SandeeHolteInternational124697.40100.00197.40
5M. MulderBourtangeInternational844S95.71100.00195.71
6G. CazemierNieuw-BuinenInternational95694.14100.00194.14
7R. PeppingAlteveerUrsus160498.2292.95191.17
8M. WijnholdsNw WeerdingeCase IH513093.7196.58190.24
9M. RoseveldVlagtweddeNew Holland 110-9096.5093.40189.90
10H.J. HensensHolteInternational105597.5392.12189.65
11J. AltingSellingenMassey-Ferguson312597.2892.06189.34
12R. HulsBourtangeInternational844S96.4090.11186.51
13J. BolkValthermondFendt61093.1892.33185.51
14A. VeningaNw PekelaBelarus89298.4686.40184.86
15T. SchorMusselkanaalMassey-Ferguson617094.1282.38176.50
16J. ten HaveHarpelJohn Deere612093.9380.17174.10
17E. JansenSellingenFiat 100-9095.0676.89171.95
18S. NiemanVlagtweddeInternational95592.7177.88170.59
19N. AltingSellingenJohn Deere 265091.9378.43170.36
20B. HazenbergNw. WeerdingeFiat 110-9078.1291.27169.39
21H. MoedOnstweddeJohn Deere 213074.2791.79166.06
22N. ApeldoornEmmenJohn Deere83.6978.50162.19
23B. LouwdijkVlagtweddeJohn Deere 633084.8776.68161.55
24N. KruizeVlagtweddeLandini Mythos 10083.2477.94161.18
25G. VeldhuisSellingenJohn Deere 611080.7973.93154.72
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterOnstweddeInternational1455XL100.00 / 100.0075.14275.14
2Kroes 1OldeboarnInternational1455100.00 / 100.0075.04275.04
3Kroes 2OldeboarnCase IH1455XL100.00 / 100.0074.16274.16
4A. RiksVlagtweddeCase IH1455XL100.00 / 100.0073.37273.37
5M. KanningNw PekelaNew Holland TM140100.0088.11188.11
6K. MensenVledderveenNew HollandTM 15095.4181.18176.59
7K. de GrootOver den DijkSteyr914590.4586.13176.58
8B. NijenhuisVlagtweddeSteyr914585.6980.18165.87
9W. KielmanBellingwoldeJohn Deere 681087.7274.20161.92
10J.H. PotzeBellingwoldeFiat 1300DT76.1382.03158.34
11M. BijkerE. CompascuumFord Couty 112480.9273.20154.12
12M. JansenBellingwoldeJohn Deere 682079.2074.04153.24
13J. KlokBellingwoldeJohn Deere 691077.2573.74150.99
14J. HeeresVrieschelooFendt 71276.6474.00150.64
15H.J. HuitingSellingenValtra T13071.6972.40144.09
16P. IJsenbrandWeddeLandini Mythos 10571.3771.64143.01
17Feunekes 1BlijhamCase IH1455XL73.2569.42142.67
18A. ManningMusselValtra815066.2274.19140.41
19Feunekes 2BlijhamCase IH1455XL65.0362.68127.71
20J. SlikkenNw. WeerdingeFiat 1300DT53.3673.45126.81
21SchuringSellingenSteyr73.450.0073.45
22M. KoopsHarpelCase IHCS11060.930.0060.93
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. RakersVrieschelooSteyrCVT 195100.0099.15199.15
2H. MoedVeelerveenCase IHMX 170100.0087.82187.82
3J. WijnholdsNw. WeerdingeJohn Deere 770099.0088.41187.41
4B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90100.0079.47179.47
5N. WenningVlagtweddeJohn Deere 6630100.0078.93178.93
6V. WieringNw. WeerdingeJohn Deere 683092.9277.73170.65
7G. HesseVlagtweddeLandini Legend 16091.3378.92170.25
8H. KuperTer apelJohn Deere 962090.0579.11169.16
9R. HaaijerWeddeFendt 71288.8178.11166.92
10H. JansenVlagtweddeNew Holland TM 16588.7177.91166.62
11J. LegendalRoswinkelFendt 61284.5479.09163.63
12R. EllermanE. CompascuumSteyrCVT 13079.3678.91158.27
13R. Beulink Nw. WeerdingeCase IHCVX 15077.3478.77156.11
Klasse 7500 tot 11000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. SchoenmakersE. CompascuumFendt920100.0094.71194.71
2R. HeijneSellingenFendt930100.0091.04191.04
3M. PentengaSellingenCase IHCVX 19587.22100.00187.22
4MCVValthermondCase IHpuma 22587.14100.00187.14
5Beulink Nw WeerdingeSteyrCVT 619587.5700.0087.57
6BuysE. CompasuumFendt930Diskwalifatie
Sportklasse 4500 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. KleterAlteveerInternational1246100.00100.00200.00
Supersport 4000 kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeOnstweddeInternational1455XL100.00100.00200.00
2R. KleterAlteveerInternational124695.0087.74182.74
3S. BerendsNw. BuinenInternational106697.6983.01180.70
4M. RakersHarpelSchluterSuper E32.5732.57
Oldstockklasse 1400 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. Ter heideEchtenerbrugFerguson TEFTEF100.00100.00200.00
2P. KosterNoordwijkFerguson TEF v6TEF v6100.0093.12193.12
3H. HelmhoutFord DextaDexta82.3092.28174.58
4W. van Duinen90.7576.12166.87
5A. RakkerNoordwijkFerguson TEF v8TEF v858.4482.04140.48
6R van der Hoek100.0000.00100.00
Oldstockklasse 1800 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1L ter HeideEchteenerbrugMF 35MF 35100.0086.48186.48
2F.H. HuismaMF 135MF 135100.0075.53175.53

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2010

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap