Uitslagen Vlagtwedde 5 Juni 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: Droog, warm
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse 0 tot 2500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson13584.3481.61165.95
2H. HulsAlteveerJohn Deere 103076.1076.59152.69
3R. PeppingJipsinghuizenBrahorn 4055.8976.81132.70
4D.HulsAlteveerFord 400060.8967.79128.68
5G. PrinsAlteveerJohn Deere 82060.2264.81125.03
6J. KlokBellingwoldeDavid Brown 99600.0071.9571.95
7T. SchrorMusselkanaalMassey-Ferguson178XXXXXXDiskwalificatie
Standaardklasse 2500 tot 3500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1G. BaasHarpelFiat640dt96.7588.95185.70
2A. WolfsAlteveerMassey-Ferguson17885.6186.36171.97
3A. SoerAlteveerIHC72485.5383.04168.57
4R. DrenthNieuw BuinenJohn Deere213082.9380.42163.35
5A. StrockmeijerMusselFiat85081.0181.79162.80
6H. HilgengaOnstweddeJohn Deere212081.1281.48162.60
7K. De VriesE. CompascuumJohn Deere163077.4282.14159.56
8R. MulderVeendamLandini950077.3280.48157.80
9B. LutjeboerAlteveerIHC64475.5581.69157.24
10A. KanningNieuwe PekelaFiat75076.3678.97155.33
11J. RengersTer WischFord500075.2478.59153.83
12A. KlasensHarpelIHC64476.5177.10153.61
13A. StrockmeijerOnstweddeIHC72474.4270.79145.21
14R. OosterveldBellingwoldeFiat70-6661.6980.89142.58
15R. HilgengaOnstweddeSamecentauro 8075.2466.55141.79
16R. HulsAlteveerFord400072.8561.55134.40
17J. HoltjerSellingenSteyr806565.8368.40134.23
18H. MoedOnstweddeJohn Deere213047.6778.85126.52
19J. ManningNieuw BuinenIHC74549.2062.46111.66
20H. BoekeloRoswinkelIHC72445.0056.12101.12
21J. DrentWeddeFordsonMajor43.1452.1695.30
22KaterbergE. CompascuumJohn Deere163047.5944.4091.99
Standaardklasse 3500 tot 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsAlteveerIHC104688.2482.79171.03
2H.H. SpeelmanAlteveerJohn Deere312085.6784.18169.85
3C. TapkenOude PekelaIHC104686.5582.75169.30
4A. EdensBellingwoldeFiat100080.6180.10160.71
5B. MoedAlteveerJohn Deere312079.0681.61160.67
6W. Van den HendeOude PekelaBelarusMT378.3279.83158.15
7E. Plaatje2de ExloermondSameL9077.3480.63157.97
8L.J. HorlingsGass.veen.mondIHC845xl76.8179.24156.05
9F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson110076.1076.61152.71
10P. SiepelAlteveerFiat100074.6176.71151.32
11M. HellerTer ApelJohn Deere285076.5170.08146.59
12D. ReijLaudermarkeJohn Deere304069.0073.04142.04
13A. Munneke2de ExloermondFord681071.1868.63139.81
14M PannemanStadskanaalNew-Holland563565.9368.83134.76
Standaardklasse 4500 tot 5500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokBellingwoldeJohn Deere364099.0890.85189.93
2H.J. de BoerOnstweddeFiat1180dt10089.65189.65
3J. AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson312590.0297.14187.16
4R. Pepping jr.JipsinghuizenIHC104691.6791.57183.24
5B.P. JansemaSellingenFendtGTA 39591.0291.34182.24
6M. RakersHarpelIHC105591.9390.12182.06
7R.BuzemanBourtangeIHC956xl89.4282.91172.33
8F. HempenMusselkanaalCase IH956xl82.7989.77172.56
9M. MulderBourtangeIHC844s90.1281.93172.05
10R.HulsBourtangeMassey-Ferguson312581.0090.00171.00
11J. BolkValthermondFendtfavorit 61076.8781.34158.21
12H. ten HaveHarpelJohn Deere612078.7179.48158.19
13M. RoseveldVlagtweddeNew Holland 110-9077.5380.26157.79
14M. KoopsHarpelJohn Deere304079.9577.67157.62
15G. VeldhuisSellingenJohn Deere611077.4676.77154.23
16N. KruizeVlagtweddeLandinimythos 10074.6977.08151.77
17E. GerritsBellingwoldeJohn deere623076.2275.14151.36
18R. HaarhuisTer ApelJohn Deere 612074.5976.22150.81
19R. van der HeideTer ApelCase IH1056xl75.9574.83150.78
20H. VeningaNieuwe PekelaBelarus89277.9765.06143.03
21B. SchuitemaMusselJohn Deere 622068.7565.97134.72
22M. PentengaSellingenIHC845xl50.9773.71124.68
23N. ApeldoornEmmenNew Holland ts11069.5751.22120.79
Standaarklasse 5500 tot 6500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. MunnekeVledderveenCase IH1455xl100.0090.71190.71
2J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300dt100.0081.53181.53
3B. NijenhuisVlagtweddeSteyr914510080,11180,11
4R.PeppingAlteveerUrsus1604100.0079.96179.96
5K. de GrootVlagtweddesteyr914597,4881,39178,87
6M. KanningNieuwe PekelaNew Holland tm14010078178
7M. SandeeHolteIHC124692,7783,74176,51
8W. PoelmanSappemeerCase IH96.6377.36170.99
9M. KlokBellingwoldeJohn Deere 691086.5472.19158.73
10E. JansenSellingenNew Hollandm13588.2568.44156.69
11G. KroonBorgercompagnieJohn deere 633085,7267,63153,35
12W. DinklaBellingwoldeDeutz agrotron 10077,4968,94146,43
13H.J. HuitingSellingenValtraT13079.2166.20145.41
14W. KroonVlagtweddeJohn Deere 343075,2168,99144,2
15A. ManningMusselValtra 815096.1265.64134.76
16R. Ensink2de ExloermondNew Holland tm14060.0367.27127.30
17M. HeijneSellingenSteyr 611572.6645.38118.04
18J.A. LegendalRoswinkelFendt 511c37,9968,54106,53
19A. ArninkE. CompascuumFendt 512c55.7536.5092.25
Standaardklasse 6500 tot 7500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90100100200
2P. RakersVrieschelooIHC1455xl95,1192,44187,55
3H. ZomerNieuwe PekelaCase IH119093,2387,33180,56
4W. HorlingsGass. veen. MondFendt81892,9485,55178,49
5H. JansenVlagtweddeNew Holland tm16587,2184,16171,37
6M. WijnholdsNieuw WeerdingeCase IH513083,5186,33169,84
7P. IjsenbrandWeddeJohn Deere 753084,0485,55169,59
8P. VenninkWesterleeFendt 82082085,6182,8168,41
9J. ZomerMusselNew Holland tm14084,4480,88165,32
10A. HaanNieuw weerdingeFendt82084,7280,42165,14
11H. KuperTer ApelJohn Deere692083,7578,81162,56
12H. MoedVeelerveenCase IHmx17080,4979,32159,81
13J. SikkenNieuw weerdingeNew Holland t703081,6677,17158,83
14J. HutZuidlaarderveenDeutz ttv 62081,4476,94158,38
15M. BijkerE. CompascuumFord county 112481,9175156,91
16R. EllermanSellingenCase IHcs 11076,6676,44153,1
17W. KuperTer ApelFendt71275,1976,23151,42
18G. HesseBourtangeLandinilegend 18072,4770,77143,24
19S. HuibersE. CompascuumSteyrcvt 13071,2768,21139,48
20S. NiemanVlagtweddeLandinilegend 16050,1977,96128,15
21M. JansenBellingwoldeCase IHcs 15065,7854,11119,89
22M. BijerE. CompascuumFord county 112481,91XXX81,93
Standaardklasse 7500 tot 11000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1D. SchoenmakersE. CompascuumFendt920100.0091.82191.82
2R. SchooE. CompascuumFendt936100.0087.83187.83
3MCVValthermondCase IHpuma 22584.1879.66163.84
4K. BrouwerVeelerveenDeutzx72082.6779.01161.88
5R. PoelmanGieterveenCase IHpuma 16581.7878.74160.52
6M. de VriezeNieuw BuinenNew HollandM 21081.8377.98159.81
7R. HeijneSellingenFendt92477.5873.50151.08
8J. HulsmanBourtangeCase IHcvx 119568.7774.22142.99
Sportklasse 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr1400100.00100.00200.00
2R. KleterAlteveerIHC1246100.0095.88195.88
3MCVValthermondIHC124682.5951.20133.79
4F. SwartsAlteveerJohn Deere334052.2000.0052.20
Supersportklasse 4000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteIHC1455xl100.0098.94198.94
2S. BerendsNw. BuinenIHC106660.6134.8695.49
Oldstock 1400kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. HelmhoutFord DextaDexta96.4279.83172.25
J. JensemaFerguson TEFTef83.6980.95164.64
3A. Ter heideEchtenerbrugFerguson TEFTef83.6979.30162.99
4W. van DuinenChrysler 59.1678.00137.16

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2010

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap