Uitslagen Vlagtwedde 3 Juni 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: Regenachtig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse 0 tot 2500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. SwartsAlteveer(Gn)John-Deere71010074,69174,69
2B. KlokBellingwoldeDavid Brown 96698,9570,73169,68
3R. PeppingJipsinghuizenBrahorn 4090,7777,95168,72
4T. HeunAlteveerRenault 6D89,8177,1166,91
5H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson15588,7977,12165,91
6J. WijnholdsTer ApelInternational45381,1673,77154,93
7E. MoedOnstweddeJohn-Deere112088,9765,69154,66
8T. SchrorMusselkanaalMassey-Ferguson17874,4670,81145,27
9G.KroonBorgercompagnieWhite Oliver73,269,79142,99
10H.H. SpeelmanAlteveerJohn-Deere103078,9164142,91
11A. BrouwerMusselkanaalLandini 650050,3846,9397,31
12M. MakkinkAlteveer(Gn)John-Deere82048,5146,4294,93
Standaardklasse 2500 tot 3500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson17810088,87188,87
2A. SoerAlteveer(Gn)International72499,0689,63188,69
3M. KanningNieuwe PekelaInternational84497,2878,55175,83
4B. StrockmeijerOnstweddeInternational844s89,6185,36174,97
5W. KroonVlagtweddeInternational74493,481,4174,8
6B HoltiesDalerveenInternational74491,4680,02171,48
7H. MoedOnstweddeJohn-Deere213091,1279,69170,81
8H. StrockmeijerMusselFiat85092,9177,89170,8
9W TiehuisElpFordsonmajor89,9579,77169,72
10A. KanningNieuwe PekelaFiat750s9079,42169,42
11R. HilgengaOnstweddeFordsonmajor88,6380,22168,85
12H. HilgengaOnstweddeJohn-Deere212088,379,18167,48
13R. KleterAlteveer(Gn)John-Deere202082,682,97165,57
14B. LutjeboerAlteveer(Gn)International64483,8777,53161,4
15J. RengersBeetseFord500084,0275,61159,63
16R. OosterveldBellingwoldeFiat85079,0279,14158,16
17R. HulsAlteveer(Gn)Ford400082,9574,85157,8
18E. Plaatje2e ValthermondSameLeone 7081,5773,2154,77
19A. WolfsAlteveer(Gn)Massey-Ferguson17869,5980,02149,61
20A. KlasensHarpelInternational64474,2873,91148,19
21Katinka de VriesLoppersumRenault751-468,3273,14141,46
22J. HoltjerSellingensteyr 806572,7767,02139,79
23J. DrentWeddeFordson Super Major48,162,42110,52
Standaardklasse 3500 tot 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. KoopsHarpelLamborghini 87493,1690,83183,99
2M. MulderBourtangeInternational844s86,2490,75176,99
3C TapkenOude PekelaInternational104688,9187,2176,11
4R. MulderVeendamLandini 950090,3685,26175,62
5W. vd HendeOude PekelaBelarus MT390,285,24175,44
6C. BoelsAlteveer(Gn)International104686,2688,89175,15
7H. HulsAlteveer(Gn)John-Deere 312083,190,18173,28
8B. MoedAlteveer(Gn)John-Deere 312087,4284,97172,39
9A. StrockmeijerMusselFiat85089,5982,65172,24
10N. RuschenMusselkanaalInternational84587,2682,57169,83
11R. Drenthnw BuinenJohn-Deere 303086,5181,46167,97
12G. PrinsAlteveer(Gn)John-Deere 313087,8578,1165,95
13P. SiepelAlteveer(Gn)Fiat90081,1475,32156,46
14J.R. GroenwoldVeendamDeutz100678,9174,06152,97
15H. MoedVeelerveenJohn-Deere 313076,6574,95151,6
16Ellen GerritsBellingwoldeJohn-Deere 623077,6573,93151,58
17J. ManningNw BuinenInternational95676,8774,46151,33
18D. ReijLaudermarkeJohn-Deere 304078,8169,87148,68
19E. JansenSellingenFiatTL9063,7573,81137,56
21K. BakkerNieuwe PekelaInternational84567,9365,2133,13
22K. BenesE. compascuumInternational745XL59,5563,3122,85
23B HoltiesDalerveenInternational74475,1675,16
Standaardklasse 4500 tot 5500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. Pepping jr.JipsinghuizenInternational104689,4492,18181,62
2J. AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson312587,6992,22179,91
3Claudia SwartsAlteveerJohn-Deere334087,1291,61178,73
4Maryam SandeeHolteInternational104678,196,93175,03
5J. KlokBellingwoldeJohn-Deere364087,1286,22173,34
6Reny BeijesBourtangeInternational956XL8882,75170,75
7R. BuzemanbourtangeInternational844s86,8981,97168,86
8J.H. de BoerOnstweddeFiat1180dt88,4279,55167,97
9H. ten Have HarpelJohn-Deere612090,4476,32166,76
10J. BolkMusselkanaalFendtfavorit 61086,7179,69166,4
11W. BijkerE. compascuumInternational104681,0483,85164,89
12G. Ensink2e ExloërmondNew-HollandTS10082,7577,28160,03
13J. ZomerMusselNew-HollandTS11576,6379,44156,07
14C.W. DavelaarTer ApelJohn-Deere612077,9776,44154,41
15G. JansenVlagtweddeNew-Holland110-9075,5777,1152,67
16J. PuyenbroekBlijhamCase IH1056XL76,4275,71152,13
17R. MensenmusselInternational1056XL74,7775,38150,15
18N. KruizeVlagtweddeLandiniMythos 10073,7966,48140,27
19J. MestenmakerTer ApelNew-HollandTS11557,2478,79136,03
20H. DrentDersum (Dld)John-Deere304045,2848,8594,13
Standaarklasse 5500 tot 6500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. RakersVrieschelooInternational1455XL10095,58195,58
2A. RiksVlagtweddeCase IH1455XL95,3393,43188,76
3J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300dt98,7589,17187,92
4B. HazelhoffVlagtweddeNew-HollandM16095,5387,3182,83
5P. IJsenbrandWeddeJohn-Deere662095,1981,65176,84
6A. KuperTer ApelJohn-Deere692089,7185,97175,68
7K. MensenVledderveenFendt71687,8476,77164,61
8L. Volkernw. SchansNew-HollandTS13584,9879,3164,28
9J. RooskenNoordbroekSameAntares 13083,6476,77160,41
10H. VegterHolteValtraT15082,7275,29158,01
11Marjon KlokBellingwoldeJohn-Deere691081,6176,39158
12J.E. MeenderingSellingenClaas55680,1374,58154,71
13M. de VriezeNieuw BuinenFendt40977,5574,4151,95
14R. ManderslootBeertaJohn-Deere652077,8873,23151,11
15W. DinklaBellingwoldeDeutzM 62077,2973,25150,54
16R. ArkinkE. compascuumFendt512c75,6774,24149,91
17G. FeunekesBlijhamCase IH1455XL74,2272,67146,89
18P. FeunekesBlijhamCase IH1455XL73,5969,18142,77
0R. PeppingAlteveer(Gn)Ursus10091,04191,04
Standaardklasse 6500 tot 7500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. de JongeExloerveenCase IH1255XL100160,2260,2
2B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90100155,4255,4
3M. WijnholdsNieuw WeerdingeFendt71696,5793,31189,88
4R. v/d VeenNieuw WeerdingeFendt61595,1592,66187,81
5J. MullerE. compascuumSteyrCVT 17092,3892,53184,91
6M. BijkerE. compascuumFordCounty 112490,4788,83179,3
7K. HulsmanBourtangeCase IHCVX 17590,8585,38176,23
8J. HutZuidlaarderveenCase IHCVX 119588,2886,68174,96
9J. MoeskerNw WeerdingeJohn-Deere6920s87,7286,78174,5
10J. HulsmanBourtangeCase IHCVX 119586,887,29174,09
11H.J. HuitingSellingenNew-HollandTM 16588,7584,96173,71
12H. JansenVlagtweddeNew-HollandTM 16587,2985,77173,06
13M. SchuurmanStadskanaalNew-HollandT608085,2784,33169,6
14H. BoekeloRoswinkelRenault715 RZ83,4179,16162,57
15M. BrouwerVeelerveenDeutzTTV 62081,4180,88162,29
16W KuperTer ApelFendt71282,8178,82161,63
17M. HellerTer ApelCase IHCVX 119579,8981,39161,28
18Jan SikkenNieuw WeerdingeNew-HollandT607080,3478,39158,73
19R. HeijneSellingenFendt71680,0578,51158,56
20R. EllermanE. compascuumFendt7167878,34156,34
21G. VeldhuisSellingenCase IHCVX 19577,2778,14155,41
22J. van MensvoortNieuw WeerdingeNew-HollandT 605076,0174,16150,17
23S. HuibertsSellingenCase IHMX 17075,7773,55149,32
24OlijslagerBlijhamFendt71471,368,6139,9
25R. HaarhuisTer ApelMerlo40.7 CS6965,44134,44
26R. ManderslootBeertaJohn-Deere652077,8877,88
Standaardklasse 7500 tot 11000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. MoorlagE.compascuumFendt92010091,22191,22
2D. SchoenmakersE.compascuumFendt92010090,5190,5
3K. de GrootVlagtweddeFendt92493,8889,9183,78
4DunNieuwe PekelaValtra95,9484,6180,54
5B. TuenterMidwoldaFendt93092,4482,06174,5
6K. BrouwerVeelerveenDeutzX71089,6281,38171
7R. PoelmanGieterveenCase IHPuma 16581,686,7168,3
8A. TeubenHeiligeleeFendt93086,3180,6166,91
9D. Ten HaveBeertaFendt91684,0681,52165,58
10D.J. MoesOostwoldFendt72480,9481,62162,56
11MCVValthermondCase IHpuma 22581,7279,89161,61
12R. JongelingMidwoldaFendt82880,2279,94160,16
13M. JansenBellingwoldeCase IHPuma 18079,2276,87156,09
14R. JagerWagenborgenFendt92075,4977,77153,26
Demoklasse 11000kg+.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Van OostenMeedenCase IHSTX 40010095,44195,44
2P. RakersVrieschelooCase IHMagnum 28082,869,23174,8
3DunOude PekelaWhite62,6559,48122,13
4K. MensenVledderveenKirovets54,1562,45116,6
5Van OostenMeedenCase IHMagnum22058,1254.27112,93
Sportklasse 4500 kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. Klok HarpelSteyr140010094,48194,48
2MCVValthermondInternational124681,8280,33162,15
3A. EdensBellingwoldeFiat180-9078,882,3161,1
Supersportklasse 4000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. de BruinAlteveer(Gn)John-Deere6820100100200
2A. SandeeHolteInternational1455XL10097,47197,47
Supersportklasse 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443096,1488,55184,69
2Erwin RuiterkampNew-HollandTM 19089,6188,39178
Oldstock 1400kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henk HelmhoutNiezijlFordDexta100100294,55
2Rinko AkkerFergusonTef100100292,28
3Wiebe van der MolenSondelFergusonTef100100291,69
4Bart-Jan RozemaJohn-Deere192093,1499,2192,34
5Jurgen JensemaNoordwijkFergusonTef95,55e191,1
6Wim van Duinennuffield82,9794,46177,43
7Ronnie v/d HoekNoordwijkFordDexta76,9170,4147,31
Oldstock 1800kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Lammert ter HeideEchtenerbrugMassey-Ferguson3510094,04194,04
2Lammert ter HeideEchtenerbrugMassey-Ferguson35100100
4500 kg. Sport:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Erik EzendamFord781090,379,42169,72
2Erik EzendamFord7810100100
5500 kg. Hobbysport:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Erwin KoeslagVolvoBM 81097,9597,95
2Michel LeussinkJohn-Deere423010086,31186,31
3600 kg. superstandaard.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Erwin RuiterkampNew-HollandTM 19089,6188,39178
5000 kg. Special/Superstandaard.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maickel de JongFord86,5986,59
2Patrick EngelbertinkOliver 225510094,02194,02

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2012

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap