Uitslagen Vlagtwedde 2 Juni 2013 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: droog zonnig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse 0 tot 2500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson155100.0093.06193.06
2B. KlokBellingwoldeDavid Brown96699.1083.38182.48
3T SchrorMusselkanaalMassey-Ferguson17896.6985.26181.95
4D. HulsAlteveer (Gn)Ford4000100.0080.53180.53
5J. WijnholdsTer ApelInternational45396.5981.71178.30
6E. MoedOnstweddeJohn Deere112097.0880.28177.36
7T. HeunAlteveerRenault6D96.4680.32176.78
8R. VeenstraDe KnipeInternational52387.9582.14170.09
9A. BrouwerMusselkanaalLandini650087.9167.20155.11
10E. PoelmanAlteveer(Gn)International63376.3262.15138.47
11Feunekes/SchoenmakerBlijham/VlagtweddeFordsonDexta55.3245.61100.93
Standaardklasse 2500 tot 3500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. KanningNieuwe PekelaInternational84410089,32189,32
2F van BovenAlteveer (Gn)Massey-Ferguson17899,1889,16188,34
3H. MoedOnstweddeJohn Deere213096,3291,22187,54
4A. SoerAlteveer(Gn)International72410086,83186,83
5B. LutjeboerAlteveer(Gn)International64496,9388,08185,01
6A. KanningNieuwe PekelaFiat750S97,2284,65181,87
7C. StrockmeijerOnstweddeInternational844s95,9785,36181,33
8R. HilgengaOnstweddeSameSaturno 8095,8183,79179,6
9R SiebringNieuw BuinenInternational72494,5984,61179,2
10W. KroonVlagtweddeInternational74496,9381,4178,33
11H. StrockmeijerMusselFiat85090,7785,16175,93
12J. HoltjerVlagtweddeSteyr806587,3685,42172,78
13H. HilgengaOnstweddeJohn Deere212087,185,08172,18
14F. SwartsAlteveer (Gn)John Deere213089,8981170,89
15R. RoordinkExlooInternational844s86,0483,16169,2
16R. PeppingSellingenFiatSomeca 6088,2479,44167,68
17J. RengersBeetseFord500080,2682,83163,09
18A. KlasensHarpelInternational64479,6777,81157,48
19Katinka de VriesWorkumRenault751-473,2883,08156,36
20S. BrukkeDavid Brown99069,0880,42149,5
21A. WolfsAlteveer(Gn)Massey-Ferguson18571,0478,04149,08
22E. Plaatje2e ValthermondSameL7069,8375,42145,25
23G.KroonBorgercompagnieJohn Deere67,1265,85132,97
24B TeunterMidwoldaRenault681-S69,263,04132,24
25J. DrentWeddeFordsonSuper Major58,8565,13123,98
disF. de VriesDe KnipeSameSaturno 8098,7392,51191,24
disK. BenesEmmercompascuumInternational745XL093,5593,55
Standaardklasse 3500 tot 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J.R. GroenwoldVeendamDeutz1000.699,4293,46192,88
2A. MulderLuinjebertinternational104610092,79192,79
3B. MoedAlteveer(Gn)John Deere312010091,63191,63
4R. JansenGrollooFordsonMajor10091,2191,2
5R. HulsAlteveer(Gn)Ford770010088,67188,67
6M. MulderBourtangeinternational844s98,389,77188,07
7R. MulderVeendamLandini950010087,55187,55
8R. Drenthnw BuinenJohn Deere303010086,08186,08
9C. BoelsAlteveer(Gn)international104699,5786,46186,03
10W. FeikenAlteveer(Gn)international104610085,85185,85
11A. StrockmeijerMusselkanaalFiat85098,2286,38184,6
12B. StrockmeijerOnstweddeinternational94699,4485,14184,58
13R. DrenthAlteveer(Gn)John Deere304099,185,02184,12
14J. OlthofSellingeninternational104698,5785,55184,12
15H. MoedVeelerveenJohn Deere313097,4886,55184,03
16N. RuschenMusselkanaalinternational845XL98,7785,16183,93
17M SchuurmanStadskanaalJohn Deere30409984,65183,65
18G. PrinsAlteveer(Gn)John Deere313097,6983,69181,38
19H VeningaNieuwe PekelaBalarus89291,5785,32176,89
20W. TiehuisElpFordsonMajor97,7981,93179.72
21J. ManningNieuw Buineninternational956XL91,6181,51173,12
22D. ReijLaudermarkeJohn Deere304089,177,55166,65
23H. DrentDersum (DL)John Deere304078,3861,71140,09
24Roel van der Heideter apelinternational104664,1460,4124,54
Standaardklasse 4500 tot 5500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. BijkerE. compascuumInternational104610098,59198,59
2R. Pepping jr.JipsinghuizenInternational104693,0796,28189,35
3H. KanningNieuwe PekelaFiatF 14010088,97188,97
4Claudia SwartsAlteveerJohn Deere334010088,1188,1
5H. TingenHaulerwijkFord821010085,59185,59
6J. AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson312594,9388,63183,56
7A. ManderslootBeertaJohn Deere642092,690,46183,06
8H. ten Have HarpelJohn Deere612093,6189,1182,71
9J.H. de BoerOnstweddeFiat1180DT96,6883,95180,63
10J. KlokBellingwoldeJohn Deere364093,2487,12180,36
11J. BolkValthermondFendt610 LS94,2785,63179,9
12R. HulsBourtangeMassey-Ferguson312589,0388177,03
13G. JansenVlagtweddeFiat110-90DT93,0483,36176,4
14A. BrinkmanAmenLandini1450088,986,14175,04
15M. OlthofJipsingboertangeInternational105593,1281,44174,56
16HJ. KatuinBourtangeJohn Deere364089,7783,71173,48
17R AdriaansNieuw BeertaNew-HollandTM 12584,6183,57168,18
18H AltingJipsinghuizenMassey-Ferguson614082,6585,44168,09
19J. PuyenbroekBlijhamCase IH1056XL81,1368,73149,86
20N. LensingSchoonlooCase IH1056XL94,0752,87146,94
21N. ApeldoornEmmenInternational104685,3859,12144,5
22Ellen GerritsBellingwoldeJohn Deere623073,9865,97139,95
Standaarklasse 5500 tot 6500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maryam SandeeHolteInternational1455XL10098,77198,77
2A. SandeeHolteCase IH1455XL10094,25194,25
3B. HazelhoffVlagtweddeNew-HollandM16098,1993,14191,33
4R. PeppingJipsinghuizenUrsus160498,591,29189,79
5B. PellekaanHaulerwijkCase IH1455XL9689,35185,35
6E. JansenSellingenNew-HollandM13593,2686,32179,58
7E. ReingersEmmenJohn Deere92,7785,83178,6
8Feunekes/SchoenmakerBlijham/VlagtweddeCase IH1455XL91,4886,16177,64
9Marjon KlokBellingwoldeJohn Deere691091,6785,95177,62
10R. ManderslootBeertaJohn Deere65209086,6176,6
11J van MensvoortNieuw WeerdingeNew-HollandT605086,1285,92172,04
12S. HommesTer ApelkanaalZetor1124588,4483171,44
Standaardklasse 6500 tot 7500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. BijkerE. compascuumFordCounty 112410099,29199,29
2J. ZomerMusselNew-HollandTM14010094,48194,48
3G. KuperVeeleSteyr617510091,61191,61
4B.J. JansenVlagtweddeFiat160-9010090,95190,95
5M.WijnholdsNieuw WeerdingeFiat180-9010090,83190,83
6J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300DT10090,52190,52
7K. MensenVledderveenCase IH19510088,9188,9
8Feunekes/SchoenmakerBlijham/VlagtweddeFendt71694,2893,97188,25
9D. Ten HaveBeertaFendt91610086,11186,11
10G. VeldhuisSellingenCase IH19510085,48185,48
11J. MullerE. compascuumSteyr17096,587,55184,05
12H.J. HuitingSellingenNew-Holland16598,0485,38183,42
13J. SikkenNieuw WeerdingeNew-HollandT 703095,3386,68182,01
14H. KuperTer ApelJohn Deere753094,2484,62178,86
15mcvValthermondCase IH19596,0182,74178,75
16J. MoeskerNieuw WeerdingeJohn Deere692096,482,33178,73
17R KlaassensNoordbroekNew-Holland15592,8981,93174,82
18K. HulsmanBourtangeCase IH15091,6181,94173,55
19W KuperTer ApelFendt71290,8781,88172,75
20R. v/d VeenNieuw WeerdingeFendt61588,0480,04168,08
21R. EllermanE. compascuumFendt71687,4179,25166,66
22H. BoekeloRoswinkelRenault715RZ86,8277,24164,06
23E. KuilVlagtweddeFendt71287,1176,66163,77
24H Scholte AalbesMusselFendt71485,5577,98163,53
25R. JongelingMidwoldaFendt41586,2976,53162,82
26L.J. OnnesFinsterwoldeInternational106670,7578,24148,99
27R. HaarhuisTer ApelMerlo68,6264,65133,27
29M. KoningOostwoldNew-HollandTM15591,81091,81
DiskwF. HempenMusselkanaalCase IH19599,35gediskw99,35
Standaardklasse 7500 tot 11000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Mensen/SchutenVledderveenKirovetsK700A10081,43181,43
2corne moorlagE.compascuumFendt92010078,64178,64
3D. SchoenmakersE.compascuumFendt92010077,59177,59
4R. SchooE.compascuumFendt82810076,7176,7
5W BovenMidwoldaFendt93610076,66176,66
6K. de GrootSellingenFendt92698,274,45172,65
7F. VegterHolteCase IH23090,8574,59165,44
8H. jansenVlagtweddeNew-HollandT7.27090,8373,5164,33
9K. BrouwerBellingwoldeDeutzX71089,9474,27164,21
10J. van RuloMidwoldaNew-Holland877089,1471,55160,69
11R. PoelmanGieterveenCase IH16589,1569,59158,74
12R. OosterveldBellingwoldeCase IH21587,7668,74156,5
13M. de VriezeNieuw BuinenFendt82085,1968,48153,67
14H.J. MezachMidwoldaNew-Holland705083,1269,19152,31
15J. HutZuidlaarderveenCase IH16082,1168,62150,73
16w tiebenFendt72080,4768,04148,51
17H VegterHolteCase IH23096,796,7
18P. VenninkWesterleeJohn Deere8230diskdisk0
Sportklasse 4500kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr ( Red Target)140020090,28290,28
2A. EdensBellingwoldeFiat160-9020085,95285,95
3R AkkerWarstermolenCase IHCS 15020082,13282,13
4MCVValthermondInternational124658,5290,1148,62
5R. RitzemaZuidwoldeInternationalCVX96,1896,18
Supersportklasse 4000kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. de BruinAlteveer(Gn)John Deere (Green Efficientie)6210 R100100200
2R. vd Hoeksmoking blueFord821010064,31164,31

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2012

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap