Uitslagen Vlagtwedde 1 Juni 2014 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best en Stille Wille (2 banen)
Weersomstandigheid: droog zonnig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk Reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

TT Harpel

Standaardklasse 0 tot 2500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. Soer AlteveerInternational62491,278,87170,07
2J. Klok BellingwoldeDavis Brown99682,6579,61162,26
3T. Heun AlteveerRenaultSuper 6D80,8178,42159,23
4D. HulsAlteveerFord40007878,59156,59
5E. MoedOnstweddeJohn Deere112075,8780,46156,33
6R. de Wijk JipsinghuizenJohn Deere71076,6777,93154,6
7A. BrouwerMusselkanaalLandini650078,5373151,53
8J. WijnholdsTer ApelInternational45372,9162,67135,58
9E. PoelmanAlteveerInternational63371,264135,2
10G. DeddensTer ApelMassey Ferguson13359,7166,71126,42
11D. AessingBellingwoldeVolvo BM40039,842,2482,04
12B. de BruinWeddeFordDexta53,930,0653,99
13H. van BovenAlteveerMassey Ferguson15587,0278,38DIS
Standaardklasse 2500 tot 3500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. KanningNieuwe PekelaInternational84495,6591,53187,18
2R. Roordink ExlooInternational844-s93,7991,34185,13
3B. LutjeboerAlteveerInternational64491,5190,38181,89
4K. Benes EmmercompascuumInternational745 XL92,1885,85178,03
5C. Strockmeijer OnstweddeInternational84493,8583,28177,13
6F. van BovenAlteveerMassey Ferguson17895,1477,89173,03
7R. HilgengaOnstweddeSame Saturno 8093,6779,26172,93
8H. MoedOnstweddeJohn Deere213093,6578,59172,24
9H. Strockmeijer MusselFiat85085,8580,95166,8
10H. HilgengaOnstweddeJohn Deere212093,1873,32166,5
11W. KroonVlagtweddeInternational74489,3876,75166,13
12A. Strockmeijer MusselkanaalFiat85085,7380,02165,75
13T. SchrorMusselkanaalMassey Ferguson17887,9375162,93
14R. BruggersOnstweddeFendt106 s78,8979,1157,99
15S. OosterveldNieuwe PekelaInternational844-s79,0878,55157,63
16R. MensenMusselCase IH845 XL82,5974,83157,42
17R. PeppingSellingenFiatSomeca 6075,3481,53156,87
18J. DrentWeddeFordsonSuper Major82,0870,73152,81
19R. Siebring Nieuw BuinenInternational72474,7576,51151,26
20J. HoltjerVlagtweddeSteyr806574,6775,95150,62
21D. Eshuis RoswinkelFord500075,1274,93150,05
22A. KlasensHarpelInternational64478,4667,75146,21
23R. Plaatje2e ValthermondSameCenturion60,3877,97138,35
Standaardklasse 3500 tot 4500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. Wolfs AlteveerMassey Ferguson18510085,06185,06
2J. OlthofJipsingboertangeInternational124610082,95182,95
3H. MoedVeelerveenJohn Deere313096,5383,75180,28
4R. JansenGrollooFordsonpower Major97,2482,59179,83
5G. PrinsAlteveerJohn Deere313096,9582,4179,35
6M. SchuurmanStadskanaalJohn Deere304096,8982,2179,09
7B. Moed AlteveerJohn Deere312096,4880,73177,21
8H.J. WilzingOnstweddeJohn Deere313097,7578,89176,64
9W. TiehuisElpFordsonMajor96,4479,06175,5
10M. MulderBourtangeInternational844-s95,9178,24174,15
11R. WindHolteFiat880 DT 595,6377,4173,03
12C. TapkenOude PekelaInternational104694,1678,44172,6
13R. DrentAlterveerJohn Deere304093,3679,02172,38
14R StemanSchoonlooFordsonsuper Major92,2280,1172,32
15R. HulsAlteveerFord770096,375,89172,19
16J.R. GroenewoldVeendamDeutz100692,5379,63172,16
17J. Manning Nieuw BuinenInternational956 XL93,179,02172,12
18C. BoelsAlteveerInternational104693,477,57170,97
19B. StrockmeijerOnstweddeFortschritt94,7374,93169,66
20R DrenthNieuw BuinenJohn Deere303092,6570,63163,28
21J. Ruschen MusselkanaalCase IH845 XL90,9372,04162,97
22G.J. SchuurmanStadskanaalJohn Deere304089,7765,57155,34
23R. van de HeideTer ApelInternational124678,7569,2147,95
24D. ReijLaudermarkeJohn Deere304074,8571,95146,8
25H. DrentDersum (DLd)John Deere304076,7966,97143,76
26R. MulderVeendamLandini950094,51Dis
Standaardklasse 4500 tot 5500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. HulsBourtangeMassey Ferguson312510088,97188,97
2R. PeppingSellingenInternational104696,9490,69187,63
3H. KanningNieuwe PekelaFiatF 14010085,16185,16
4C. WaandersSchoonlooLandini1450010083,85183,85
5W. BijkerKlazienaveenInternational124610083,75183,75
6F. ten HaveHarpelJohn Deere612093,4989,28182,77
7S. HommesTer ApelkanaalZetor1124510082,1182,1
8C. SwartsAlteveerJohn Deere334010081,91181,91
9R. MensenMusselCase IH1056 XL98,0580,93178,98
10G.BoddeEmmercompascuumFord781097,2880,63177,91
11H. AltingJipsinghuizenMassey Ferguson618097,6777,18174,85
12H. TingenHaulerwijkFord821010074,18174,18
13A. mandersloot BeertaJohn Deere642093,7279,14172,86
14A. KnapperMidwoldaNew-HollandT 603091,880,26172,06
15R. MuntingaBeertaNew-HollandTSA 13088,6780,06168,73
16M. OlthofJipsingbourtangeInternational1055 XL94,0573,95168
17W. BronsemaGasselternijveensemondCase IH956 XL94,6667,34162
18N. ApeldoornEmmenFendt90,9968,85159,84
19J. van PuyenbroekBlijhamCase IH1056 XL83,9872,91156,89
20P. van der JeugdNieuwoldaJohn Deere633070,5378,28148,81
21H. VeltWagenborgenInternational95581,1866,48147,66
22J. Bolk ValthermondZetor1221184,2162,97147,18
Standaarklasse 5500 tot 6500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. Sandee HolteCase IH1455 XL94,0697,83191,89
2Bram PellekaanHaulerwijkCase IH1455 XL87,296,91184,11
3R. PeppingAlteveerUrsus160489,4188,92178,33
4G. VermaningoldeboarnCase IHXL 1455 XL90,6286,84177,46
5B. HazelofVlagtweddeNew-HollandM 16087,1187,51174,62
6H. ten HaveHarpelNew-HollandTM 11584,3386,08170,41
7M. SandeeOnstweddeInternational 1455 XL95,7172,92168,63
8A. ManningMusselValtra815084,1183,94168,05
9L. WarmeltsAmenJohn Deere660084,0183,99168
10L. J. OnnesFinsterwoldeInternational106688,7679,22167,98
11N.LensingSchoonlooCase IH1056 XL84,8482,56167,4
12P. FeunekesWeddeCase IH145584,8380,6165,43
13B. KlokBellingwoldeJohn Deere691083,3381,61164,94
14B. MoedVeelerveenSame Silver 13082,2782,49164,76
15R. ManderslootBeertaJohn Deere652082,6281,98164,6
16R. SuurlingWesterleeNew-HollandTM 11582,0181,48163,49
17R. PeppingSellingenUrsus21683,3379,71163,04
18VloedgravenSchlutersuper 125083,979162,9
19L. VolkerBad NieuweschansNew-Holland 135 A82,9679,88162,84
20E. JansenSellingenNew-HollandM 13581,4781,34162,81
21R. KruitSellingenFendt41281,9779,38161,35
22J. van MensvoortNieuw WeerdingeNew-HollandT 605079,9881,34161,32
23A.T. LubbertsScheemdaFendt514C78,5677,25155,81
24J. AltingJipsinghuizenMassey Ferguson646581,8773,9155,77
25H. SterenborgOnstweddeCase IH1455 XL94,88100DIS
Standaardklasse 6500 tot 7500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. WijnholdsNieuw WeerdingeFiat180-90100100200
2Evert KroesOldeboarnInternational145510094,99194,99
3B.J. JansenVlagtweddeFiat160-9010092,79192,79
4M. BijkerEmmercompascuumFordCOUNTY 112410087,43187,43
5J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300 DT98,3187,11185,42
6J. ZomerMusselNew-HollandT755010083,99183,99
7G. KuperVeeleSteyrCVT 617596,1884,33180,51
8G. VelthuisSellingenCase IHCVX19595,6579,98175,63
9H.J. HuitingSellingenNew-Holland96,3778,26174,63
10J. MoeskerNieuw WeerdingeJohn Deere692093,0579,5172,55
11R. JongelingMidwoldaFendtCVT 8179082,45172,45
12E. WaandersBorgerSteyrCVT 616089,4477,75167,19
13L. ManderslootBeertaJohn Deere663087,8878,11165,99
14K. HulsmanBourtangeCase IHCVX 15084,5580,14164,69
15R. EllermanEmmercompascuumCase IHMX 17086,5876,5163,08
16W. KuperTer ApelFendt71286,7575,64162,39
17J. MullerEmmer-compascuumSteyrCVT 17087,6574,62162,27
18R. BoddeEmmercompascuumNew-HollandTVT 14583,3575,6158,95
19H Scholte AalbesMusselFendt71484,3673,81158,17
20E. KuilVlagtweddeFendt71283,8473,4157,24
21E. de GrootNieuw BeertaValtraT 13182,4773,7156,17
22P. MeisnerMeedenFendt71280,5543,46124,01
Standaardklasse 7500 tot 8500kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Evert KroesOldeboarnInternational145510098,26198,26
2G. JansenVlagtweddeFiat160-9010090,58190,58
3B. BoddeTer ApelSteyrCVT 622596,0883,72179,8
4R. van VeenNieuw WeerdingeSteyrCVT 617098,9480,77179,71
5H. KuperTer ApelJohn Deere753091,5282,29173,81
6W. KielmanBellingwoldeCase IHPuma 19590,5182,11172,62
7D. Moorlag Nieuw WeerdingeNew-HollandTM 15590,9581,25172,2
8J. SikkenNieuw WeerdingeNew-HollandT 703090,2680,04170,3
9B. SchuitemaMusselJohn Deere682089,479,83169,23
10H.J. de boerOnstweddeNew-HollandTVT 19587,7978,59166,38
Standaardklasse 8500 tot 11000kg.
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. DankersBorcompagnieJohn Deere8270 R87,4797,36184,83
2R. GravelandMeedhuizenFendt93688,4987175,49
3Henk JanssenVlagtweddeNew-HollandT 7.27086,6184,45171,06
4K. de GrootSellingenFendt92684,4385,37169,8
5W. BovenMidwoldaFendt93081,8886,74168,62
6R. BeulinkRoswinkelFendt82880,8783,88164,75
7M. VriezeNieuw BuinenCase IHPuma 23078,3580,56158,91
8Schoenmaker - Behling VlagtweddeNew-Holland71,2277,75148,97
Sportklasse 0 tot 2500kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Gosse KoertsJohn Deere643094,5594,34188,89
2Alexander BerghuisOldekerkFordsonBlue Mickey93,6793,71187,38
3F. SwartsAlteveerJohn Deere85,0492,16177,2
Sportklasse 2500 tot 3500kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Durk de HeijAugustinusgaStarFire99,3293,12192,44
2Alexander BerghuisOldekerkFordsonBlue Mickey88,8194,71183,52
Sportklasse 3500 tot 4500kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Dennis StrobosscherGrijpskerkJohn Deere4240100100200
2R. KleterAlteveerInternational1246 Jelle 210098,71198,71
3J KlokHarpelSteyr1400 Red target10095,61195,61
4A de VriesRoswinkelInternational124610087,18187,18
5A. EdensBellingwoldeFiat180-9010078,87178,87
6Loonbedr. SpeelmanAlteveerFortschrittZT 30041,0675,39116,45
7O.J. StorteboomKornhornJohn Deere7810100100
Sportklasse 3500 tot 4500kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr1400 Red Target10096,77196,77
2Rolf KleterAlteveer"IHC 1246 ""Jelle 2"""1246 Jelle 210093,94193,94
3Henk Jan WerkmanGrijpskerkJohn Deere424010092,7192,7
4Ronnie v.d HoekKornhornJohn Deere781098,2212,96111,18
Supersportklasse tot 3600kg
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Speelman/de BruinAlteveerJohn Deere6210R Green Efficiency100100200
2A. SandeeHolteInternational1455 Red adrenelin74,33100174,33
3F.H. HuismaSebaldeburenFordSmokey Blue56,8593,67150,52
4P & M RakersHarpelSchluterBorn to be Wild61,1484,21145,35

Foto's Trekkertrek Vlagtwedde 2012

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap