Uitslagen Zuidlaren 15 juli 2007 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. van de Meint --International 532 95,9863,81159,79
2R. van de Mei De Knipe John Deere 710 94,2764,46158,73
3A. Wolfs AlteveerMassey Ferguson 155 93,0141,62134,63
4J. Brouwer HeerenveenLandini89,6734,92124,59
5E. Schuiling EexterveenInternational 553 90,6831,10121,78
6F. ter Schuur Oude Horne John Deere 710 91,6225,18116,80
7A. Nijboer Nieuw Annerveen International 453 88,4123,80112,21
8R. Meursing Oud-AnnerveenFendt74,5819,4093,98
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. HofOude Horne Belarus BX 9080,3680,47160,63
2N. de VriesDe Knipe Same Saturno69,5585,51155,06
3J. KlokHarpel Steyr68,9484,64153,58
4L. ter SchuurOude Horne John Deere72,8680,16153,02
5SpeelmanAlteveer John Deere75,9574,48150,43
6M. van de MeerOude Horne Belarus 80070,9074,10145,00
7R. VedderEext Hanomag68,1172,31140,42
8A. WolfsAlteveer Massey Ferguson 15546,6892,10138,78
9R. de JongOude Horne Deutz 800642,4582,83125,28
10E. BrinkhofDe Knipe Belarus BX49,4574,50123,95
11W. van de HendeOude Pekela Belarus71,4448,11119,55
12F. van BovenAlteveer Massey Ferguson 17838,9677,05116,01
13J. HaaijerNieuw Annerveen Deutz 700645,7966,89112,68
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. Rusken Oude Horne Fendt 12 S F.P.88,04188,04
2W. van de Hende Oude Pekela International 1046 82,81F.P.182,81
3M. Veld De Knipe International 1046 77,02F.P.177,02
4K. Bruining AlteveerInternational 1046 72,02F.P.172,02
5F. ter Schuur Oude Horne International 946 84,9584,91169,86
6H. ter Schuur Oude Horne Fendt 4 S 74,9182,79157,70
7C. Boels AlteveerInternational 1046 51,9680,13132,09
8W. Jelsma Oude Horne Massey Ferguson 1080 48,4480,71129,15
9J. Fokkens AnnenFord Major 43,3177,56120,87
10J. Hadders AnnenMassey Ferguson 46,7871,23118,01
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. de Vries --FendtF.P.76,67176,67
2L. Koopmans Oude Horne Fendt 611 F.P.76,18176,18
3J. Paas GietenRenault Ares F.P.69,51169,51
4C. Boels AlteveerInternational 1046 86,1464,55150,69
5A. Veninga Nieuwe Pekela Belarus 892 68,1961,40129,59
6T.J. Ebels 2e Exloërmond Fendt 395 64,3137,18101,49
7JalvingDe Groeve Massey Ferguson 46,5842,9589,53
8J. Brouwer Oude Horne Deutz 610 40,3641,9682,32
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. Vegter OnstweddeInternational 1455 F.P.F.P.
66,38
266,38
2OlthofZuidbroekCase International 1455 F.P.F.P.
65,52
265,52
3G. Vermaaning Olde Boorn Case International 1455 F.P.90,86190,86
4H. ter Schuur Oude Horne Case International 1455 F.P.85,35185,35
5E.H. Kroes Olde Boorn International 1455 F.P.82,68182,68
6H. SteengeAnnerveenschekanaalCase CS 130 F.P.81,58181,58
7M. van de Meer Oude Horne Deutz 135 79,6774,00153,67
8R. Vedder EextFendt 312 75,3457,94133,28
9R. Wachter NijlandeRenault 14554 61,9863,52125,50
10J. Brinkman AmenCase MX 135 54,0666,74120,80
11P. Reinders WesterbroekFendt 412 51,5564,54116,09
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. Stiekema GietenFord 8970 F.P.81,12181,12
2P. Ziel Kiel-WindeweerFendt 916 F.P.71,70171,70
3G. Dekker RoldeCase 310 F.P.70,96170,96
4R. Poelman GieterveenFord 8970 F.P.66,71166,71
5R. Vedder EextFendt 824 79,6960,47140,16
Superstandaard tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk/type
1ste trek
2e trek
Totaal
1SandeeHolteInternational 1246 F.P.F.P.
95,54
295,54
2SpeelmanAlteveerJohn Deere F.P.F.P.
80,79
280,79
3P. Rakers HarpelInternational 1246 98,0799,81197,88
4M. Rakers HarpelSchluter Super E 88,3171,61159,92
5M. Koudenburg WierumFord Major 68,0483,90151,94
6R. Kleter AlteveerInternational73,7774,00147,77

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap