Uitslagen Zuidlaren 13 juli 2008 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: zandgrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan Brouwer, OudehorneOudehorneLandini6500F.P.85,35185,35
2Onne Jelsma--99,1280,54179,66
3Hendrik ter Schuur, OudehorneOudehorneBukh 40395,276,59171,79
4Roel van de Mei, De Knipede KnipeJohn Deere 102083,7574,01157,76
5Bernard van de Mei, De Knipede KnipeInternational 52388,2570,11158,36
6Ferdinand van BovenAlteveerMF13581,5358,27139,8
7Werner Tiehuis, BorgerBorgerFordsondexta81,6646,9128,56
8Every Schuiling--68,7445,08113,82
9H. v BovenAlteveerMF3581,48--81,48
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ricardo de JongebontebokDeutz800690,3579,61169,96
2Wouter HofOudehorneBelarusbx10083,5485,63169,17
3Arjan StokmeijerMusselFiat85083,877,45161,25
4Ferdinand van BovenAlteveerMF15577,7674,06151,82
5Kevin Venemade knipeDavid brown141278,3473,15151,49
6Harm H SpeelmanAlteveerJohn-Deere103073,1873,29146,47
7Meint van de Mei--75,2469,97145,21
8Lijkele ter Schuur--76,7968,12144,91
9Jacobus Haaijer--77,7764,96142,73
10Arjan WolfsAlteveerMF17868,9572,75141,7
11Piet van de Berg--71,7166,09137,8
12Werner Tiehuis--71,763,99135,69
13Sjoerd de Vries--68,1461,89130,03
14Erik van de Klippe--76,42--76,42
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. van de HendeOude PekelaInternational104693,7383,37177,1
2Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson 178F.P.75,83175,83
3Cor BoelsAlteveerInternational104685,9484,53170,47
4B. MoedAlteveerJohn Deere 312084,3280,94165,26
5Piet RuskenFendt83,9468,45152,39
6Kars BruiningAlteveerInternational104680,970,5151,4
7Jan KlokHarpelSteyr 110878,5569,28147,83
8Frits ter SchuurInternational94670,7769,21139,98
9Jacob MethorstVolvo BM 65068,1569,74137,89
10W. van de HendeOude PekelaBelarusmt374,463,12137,52
11Wilfried van de BrugInternational71,1365,67136,8
12J. Fokkens, ZuidlarenFord Major67,2366,48133,71
13Hendrik PaasDeutz 4,3664,0866,56130,64
14Wouter HofoudehorneBelarusbx10055,2570125,25
15Erwin SchrorNw PekelaSamemercuri54,4165,74120,15
16Roelof Vedder, EextHanomag55,7645,8101,56
17Hessel SlofstraCase55,11--55,11
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Michel de VriesFendt 12sF.P.81,33181,33
2Arjan Veninganw PekelaBelarus 110F.P.76,38176,38
3Thijs Jan EbelsRenaultAresF.P.73,4173,4
4Martin PaasJohn Deere94,8577,72172,57
5Rient MeursingFendt 31177,9973,7151,69
6Sieberen Hofde KnipeSchluter 640084,7366,63151,36
7Ard JalvingMassey Ferguson 308575,565,4140,9
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Rianne OlthofZuidbroekInternational1455F.P.80,94180,94
2Frank VegterHolteInternational1455F.P.80,12180,12
3Grietje VermaningOldeboarnCase1455F.P.78,77178,77
4E. KroesOldeboarnInternational 1455F.P.78,68178,68
5Hendrik ter SchuurInternationalF.P.78,53178,53
6ZomerOude PekelaInternational 1246F.P.78,42178,42
7Pieter ReindersFendt 412F.P.75,63175,63
8Folkert FeenstraInternationalF.P.74,63174,63
9Arjan Kanningnw PekelaNew Holland tm14083,8477,29161,13
10Roelof VedderFendt 61275,9173,4149,31
11Jorn Paas--66,3667,04133,4
12HolsteinNew Holland tm190F.P.--100
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Markus van de MeerDeutz99,8870,76170,64
2Reinder PoelmanGieterveenCase CVX 119595,3574,52169,87
3Harm SteengeAnnerveenschekanaalCase CVX 460F.P.69,09169,09
4Sander van AdrichemNoordbroekCase CVX 113599,6667,56167,22
5Mans HolsteinNew Holland tm19087,0971,07158,16
6Martijn BroeilsFendt 82083,871,81155,61
7Willem Poelman, SappemeerCase CVX 119578,4969,74148,23
Standaardklasse boven 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Peter ZielKiel WindeweerFendt 92498,59F.P.198,59
2HolsteinNew Holland TM 19074,7581,31156,06
3Harm VedderFendt 82467,8579,22147,07
4Joke JolingJohn Deere 783061,7280,3142,02
5Marge EmmensJohn Deere 773061,9370,05131,98
Sportklasse tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Reinold RitsmaZuidwoldeInternational 856F.P.F.P.200
2Mathijs KloppenburgSebaldeburenDeutz intrac93,8980,88174,77
3Jan ScheweerFord major85,6684,3169,96
Sportklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Reinold RitsmaZuidwoldeInternational 85685682,48F.P.182,48
2Koen Bosgraaf--62,0380,12142,15
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Erik Brinkhofde KnipeInternational1055F.P.96,7196,7
2Rolf KleterAlteveerInternational124692,2292,98185,2
Super-Sportklasse tot 4000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Kars BruiningAlteveerInternational1246F.P.F.P.298,54
2M. RakersHarpelSchlutersuper EF.P.F.P.288,28
3Van den HendeOude PekelaJohn Deere 4430F.P.87,47187,47
4H.H SpeelmanAlteveerJohn Deere 682030,5030,5

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap