Uitslagen Zuidlaren 16 augustus 2009 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig
Baan: kleigrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Onze excuses voor het ontbreken van de woonplaatsen, deze werden in het boekje niet vermeldt...

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. van BovenMassey Ferguson15577,2773,48150,75
2J. BrouwerLandini650072,9176,27149,18
3F. SwartsJohn-Deere71066,1969,8135,99
4R. JongbloedBukh73,0761,26134,33
5J. NijboerInternational 45365,6366,92132,55
6Het AmerveldInternational 53364,657,77122,37
7M. van BovenMassey Ferguson13556,3363,3119,63
8H. van BovenMassey Ferguson3550,8751,03101,9
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. ter heideInternational 64487,8882,54170,42
2A. strockmeijerFiat85083,9775,47159,44
3R. de jong83,4875,66159,14
4R. MulderLandini950081,5675,16156,72
5A. KanningFiat75079,772,85152,55
6W.hofBelarusBX10077,4175,09152,5
7G. BaasFiat640DT74,6574,09148,74
8A. SoerInternational 72476,4871,9148,38
9R. OosterveldNew-Holland70-5673,2571,38144,63
10M. vd MeerLandini70,6872,18142,86
11B. MoedJohn-Deere212070,0467,54137,58
12H.H. SpeelmanJohn-Deere103069,0464,8133,84
13J.W. Esgendal61,9663,03124,99
14MVH. BrinkmanLandini655060,6663,04123,7
15H. Heuving57,0462,99120,03
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. BoelsInternational104610077,72177,72
2W. vd BrugInternational104610074,4174,4
3F. ter SchuurInternational94610070,52170,52
4G. PrinsJohn-Deere312010067,5167,5
5P. vd BrugFendt61280,5565,27145,82
6R. de JongDeutz800673,7367,11140,84
7A. NijboerJohn-Deere313082,2855,44137,72
8W.J. vd HendeBelarusmt377,1756,81133,98
9J. FokkensFordsonMajor77,1455,57132,71
10F. van BovenMassey Ferguson17876,8551,63128,48
11S. Klossen73,155128,1
12F. SwartsJohn-Deere303067,958,96126,86
13F. ter Schuur71,9150,33122,24
14R. VedderHanomagBrillant 70059,9651,58111,54
15E. SchuilingFarmall62,7144,3107,01
16K. BakkerRenault751-453,3853,38
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1E. BrinkhofInternational124683,1379,09162,22
2M. PaasJohn-Deere335082,1874,13156,31
3R. BuzemanInternational95678,3377,54155,87
4H. SwartFendt395GTA79,0470,27149,31
5W. Koopmansfendt61171,7374,79146,52
6A. JalvinghMassey Ferguson308577,468,06145,46
7J. BrouwerInternational104679,8264,13143,95
8A. VeningaBelarus74,3267,65141,97
9E. DekkerLandini1250070,3169,38139,69
10Team RuskenFendt61276,0962,99139,08
11B. BontjerZetor1144168,5464,22132,76
12B.J. JansenFiat110-9068,5661,37129,93
13L. KazemierRenaultares 55668,3259127,32
14Het AmerveldInternational124666,3858,18124,56
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1F. VegterInternational1455 XL100100200
2H. ter SchuurCase IH145583,8183,29167,1
3S. HofSchluter640080,0386,01166,04
4H. BeintemaVolvo BM81082,2882,68164,96
5E. KroesInternational145584,0968,6152,69
6E. OlthofCase IH1455 XL71,9679,31151,27
7J. SteengeCase IHCS 13074,1568,43142,58
8L. BrinkmanCase IH65,0970,33135,42
9L.G KoopmansFendt61169,7560,17129,92
10R. Meursing61,0358,87119,9
Klasse 6500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1C. HovingCase IHCVX 119584,1981,86166,05
2R. Schippers˙Fendt81877,6376,26153,89
3K. Ter Schuur74,6778,95153,62
Klasse 8500 tot 10000 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1R. VedderFendt82410089,88189,88
2J. StuurwoldCase IH723069,2573,64142,89
Klasse 10000 kg en meer.:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. AddamsFendt93610075,9175,9
2P. ZielyFendt92410073,27173,27
Sportklasse tot 3500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. vd BrugInternational85669,43100169,43
2R. AkkerInternational844s71,3677,77149,13
3K. BruggemanJohn-Deere6430100*100
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokSteyr140010099,1199,1
2S. HelmhoutInternational124610097,96197,96
3R. KleterInternational12469535,22130,22
Superstandaardklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. vd HendeJohn-Deere443080,69100180,69
2B. BruggemanJohn-Deere7530100100.00
Supersportklasse tot 4000 kg:
Positie
Naam Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeInternational1455100100200
2H.H. SpeelmanJohn-Deere682094,4100194,4
3K. BruiningInternational124689,77100189,77
4M. RakersSchluterSuper E77,7899,91177,69
5L. GeerligsInternational12467886,16164,16
6B. BruggemanJohn-Deere643077,3677,36

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap