Uitslagen Zuidlaren 11 juli 2010 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, warm
Baan: kleigrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Alteveer

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Sjoerd de Bosde KnipeSame minitaurus 6087,76100187,76
2Swarts 1AlteveerJohn Deere71083,79100183,79
3F. v BovenAlteveerMassey Ferguson15584,9995,18180,17
4Lijele te SchuurOude horneBukh45279,55100179,55
5Ton TeunAlteveerRenault Super 676,2474,78151,02
6Johan NijboerAnnerveenInternational45361,4585,9147,35
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Anke de JongBonte bokDeutz800682,3680,19162,55
2Wouter Hofde KnipeBelarus bx 10078,9478,85157,79
3Arjan StrockmeijerMusselFiat85077,3379,56156,89
4A SoerAltveerInternational7247974,43153,43
5Jan BrouwerLangezwaagBelarus79,6471,36151
6Arjan KanningNieuwe PekelaFiatfiat 750 s76,5272,67149,19
7Frits ter SchuurBonte bokDeutz800676,5871,27147,85
8G PrinsAlteveerJohn Deere212073,671,95145,55
9FokkensAnnenFordson major75,3169,68144,99
10A. WolfsAlteveerMassey Ferguson17872,7470,39143,13
11Fokke de Vriesde KnipeSame saturno 8069,7272,37142,09
12R. OosterveldAltveerNew Holland 55-7071,3869,82141,2
13W. TiehuisBorgerFordson Major71,7467,72139,46
14Sjoerd de Vriesde KnipeLeyland67,1669,99137,15
15J HilgengaOnstweddeSame saturno 8067,3165,68132,99
16Jannes KoopsOud AnnerveenJohn Deere164065,3465,03130,37
17K BakkerNieuwe PekelaRenault65166,5361,47128
18D. KuiperAlteveerDavid Brown 990T68,5458,49127,03
19Jacobus HaaijerFendt 106 s59,3154,23113,54
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B MoedAlteveerJohn DeereJohn Deere 313083,479,92163,32
2C. TapkenPekelaInternational104684,3677,33161,69
3Marcus van der MeerFrieslandBelarus85,8172,77158,58
4Cor BoelsAlteveerInternational104682,5373,27155,8
5R. HulsAlteveerJohn Deere312081,1173,04154,15
6F. SwartsAlteveerJohn Deere 3030 S67,5477,97145,51
7Ricardo de JongBonte bokDeutz800668,3477,09145,43
8Jacob MethorstFrieslandVolvo65065,7678,65144,41
9Piet RuskenFrieslandFendt 612 s68,6372,23140,86
10Arjan NijboerNieuw AnnerveenJohn Deere66,3373,93140,26
11Ferdinand van BovenAlteveerMassey Ferguson110065,4873,07138,55
12Wim v.d. HendePekelaBelarus mt358,6776,72135,39
13Meine PommeFrieslandDeutz57,5869,94127,52
14Minkema de KnipeJohn Deere 3130 ls51,1274,1125,22
15Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson17850,7370,45121,18
16P. SiepelAlteveerFiat100050,4270,68121,1
17Gerard KleinKielwindeweerJohn Deere303050,6859,32110
18Henk VegterHolteInternational 844s52,1352,13
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Maryam SandeeHolteInternational124683,8388,36172,19
2Mandy koopmansOude HorneFendt 614 s90,3181,4171,71
3ADHD ChrisAmenLandini1450088,9179,22168,13
4Reinder HulsBourtangeInternational 844s85,4580,72166,17
5Michiel MulderBourtangeInternational95684,881,3166,1
6Michel Rakers HarpelInternational105584,1479,75163,89
7martin paasEexterveenJohn Deere335082,7680,97163,73
8Jarno HofsteengeTynaarloDeutz DX 4.6179,570,41149,91
9Ard Jalvinghde Groeve Massey Ferguson69,5577,22146,77
10Rient MeusingOud AnnerveenFendt31080,02080,02
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Lieuwe KoopmansFendt 614s86,35100186,35
2Frank VegterHolteInternational 1455 XL87,8695,54183,4
3Jan BrouwerNew Holland tm 14089,7281,06170,78
4Hendrik ter schuurCase IH 1455 xl86,982,78169,68
5Harald PopkenRenault Ares640rz77,8574,08151,93
6Rob van AssemElderslooJohn Deere650568,0267,72135,74
7Theo BoerInternational124672,3072,3
Klasse 6500 tot 7500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Tjeerd de VriesHallumJohn Deere405083,2179,83163,04
2Hendrik ter SchuurOldehorneCase IH 1455 xl81,1379,13160,26
3Raymond WieringaJohn Deere80,9578,36159,31
4Joost hutZuidlaarderveenDeutz ttv 62082,2176,03158,24
5Roald SchippersEexterveenFendt71278,978,14157,04
6B.J. JansenVlagtweddefiat 160-9080,776,21156,91
7Mark JansenCase IH CS 15068,4473,88142,32
8Harm Steenge annerveenschekanaalCase IH cvx 16070,1371,28141,41
Klasse 7500 tot 8500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Reinder PoelmanGieterveenCase IHcvx82,0381,16163,19
2Willem PoelmanZuidlaarderveenCase IH83,4679,71163,17
3Tjeert Team de vriesHallumJohn Deere405081,0878,56159,64
4Martijn BruelFendt79,6378,41158,04
5Alwin StrijkerEextFendt91680,4673,73154,19
6Frans WicheringOud AnnerveenFendt81878,174,87152,97
7Kay EggensFendt81575,6974,38150,07
Standaardklasse 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1T. TiemsFendt10091,51191,51
2Jan AdamsKropswoldeFendt93610091,03191,03
3Peter ZielKielwindeweerFendt92410084,9184,9
4Kevin de GrootSellingenFendt92610072,85172,85
5DankersKropswoldeJohn Deere 8270r9,7383,3593,08
Sportklasse tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr140089,78100189,78
2Rolf KleterAlteveerInternational124680,1787,63167,8
3Cor BoelsAlteveerInternational124660,22060,22
Supersport:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Adriaan SandeeHolteInternational 1455 XL10090,77190,77
2K. BruiningAlteveerInternational124693,7681,81175,57
3Simon BerendsNieuw BuinenInternational106610074,29174,29

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap